VEGA 30 HP

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Jika Hara
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 28, 2020 10:46 pm
Bydliště: Nový Jičín

VEGA 30 HP

#1 Nový příspěvek od Jika Hara »

Dobrý den, můžu poprosit o foto uchycení motoru Lombardini na malotraktoru VEGA 30 HP. Koupil jsem to bez motoru a končí mi to u přední nápravy. Mám přední kapotu, ale nemám šasí a míry k tomu abych to mohl připojit.
Díky za pomoc

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: VEGA 30 HP

#2 Nový příspěvek od Tom »

Chtělo by vidět, co tam zůstalo. Motor drží pouze na přírubě k převodovce (spojková skříň). Co se týče kapotáže, ta je uchycená na takovém účku, které je uchyceno pouze k motoru. Takže záleží, jestli se do traktoru bude montovat původní motor, nebo něco jiného. Co se týče příruby i učka, jsou to všechno specifické díly, takže Agroservis Šálek. Pokud se tam bude montovat jiný motor, je to vyšší dívčí. Ale, potěřující je, že příruba na převodovce je totožná s přírubou TK, MT8 132,... takže zase, na Slavie jde koupit přiruba, on i Šálek na přání do 30 HP montovat Slavii 2S90A. Byly to malotraktory bez papírů, ale tehdy byl ten motor ještě k sehnání a levnější jak Lombarďák.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“