Další 065 do vinohradu

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Michal065
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 08, 2020 7:19 am
Bydliště: Lovosice

Další 065 do vinohradu

#1 Nový příspěvek od Michal065 »

Pěkně zdravím!
Před několika dny jsem koupil 065, která bude jezdit ve vinohradu(není ve velkém kopci) a bude sekat trávu. Ke stroji mám pár dotazů na zkušené. Plánuju koupit cepák, jakou šířku 065 utáhne? Mám počítat jen s metrovym mulčovačem, nebo lze třeba 120, 130cm? Občas bude sekat i vyšší trávu... A kdyby někdo měl doporučení na dobrý mulčovač, který něco snese, budu rád.
Dále mám dotaz k rotavátoru FN100, mám ho s klasickým uchycením k TK. Je možné ho připojit bez nevratných úprav i na 065? Chystám se ještě pořídit TKzávěs, který bych upnul do ramen a využil další nářadí co mám k tekačku. Kde koupit, prosím?

Jinak k 065, je to rok 1990, po celou dobu prý sloužila pro údržbu areálu, ale nesekala trávu, takže jen odhrnovala sníh a tahala přívěs. Je v celkem dobrém stavu, hydraulika a náhon maká, motor jde pěkně. Chybí otáčkoměr (sháním) a pár krytek kontrolek. K traktoru mám čelní radlici na sníh a origo vlek s vykuchanou elektrikou, brzdama a jen torzem hydrauliky. Kromě mulčovače se chystám pořídit ještě výkyvnou sekci (kdyby se někdo zbavoval, prosím ozvěte se).

Ještě jsem chtěl k 065 dodat, že mě zatím příjemně překvapila v blátě a na mokré trávě. Bál jsem se toho, že nemá předek a zatím ok, couvání s vlekem do kopce i taháná auta v pohodě, když proklouznou kola, šlápnu na uzávěrku a vše ok. Hodně pomáhají také v podstatě nové gumy na zadku...
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Další 065 do vinohradu

#2 Nový příspěvek od -Lycan- »

Nazdarek ja mam rotavator FN 100 tiež za tk ale neprehadzujem celu platnu ale len ramená tutiž vyrob si druhe ramena 8) na spoj MT s FN a pak len zhodis ramena na mt a na FN tusim to bolo na 2 šroby a nahodiš druhe a maš z toho univerzálnu skladačku :D ... ja to robil z toho dovodu že som vytrhol zadnu platnu na tk a teraz mam šroby nalepené a poistene dalšimi 4 čiže bych musel prisposobit aj druhu platnu takto je to omoc lahšie a aj ten čas na nahodenie je podstatne kratši
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Další 065 do vinohradu

#3 Nový příspěvek od fidlaz »

ahoj
gratuluji ke koupi
rámový zavěs koupíš v prostějově u šálka
a k FNku jak píše lycan druhe ramena jinačí řešení bez velkých zasahů není
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“