Nasetraktory
http://www.nasetraktory.eu/forum/

MINI 070, 075
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewtopic.php?f=95&t=1085
Stránka 1 z 304

Autor:  MINI [ úte říj 23, 2007 9:13 am ]
Předmět příspěvku:  MINI 070, 075

Jsem malý, ale šikovný. A i když jsem malý, nejsem zas tak mladý. Bude mi už 20 let, jmenuji se MINI 070, è. 618. mìøím tak 2m na délku, 1 m na šíøku, vážím tak kolem 500 kg, jezdím 4 rychlostmi vpøed, 1 vzad, min. rychlost 5km/hod, max. 25 km/hod., piju Natural 95, mùj obsah nìco málo pøes 400 cm3, výkon 11 HP. Mùžu dìlat všechno to co moji vìtší kamarádi. Nìkteøí si ale myslí že jméno "TRAKTOR" je pro mne pøíliš nadsazené. Proè :-/ ?
Obrázek
Chtìl bych vìdìt jestli by se tady nenašel nìkdo s kým bych mohl kamarádit. Vùbec by mi nevadilo kdyby byl ještì menší než já. Je tu nìkdo takový?

Autor:  MINI [ úte říj 23, 2007 11:21 am ]
Předmět příspěvku: 

No jo, vždyï to povídám, obèas se na mnì nìkdo podívá, ale že mi alespoò trochu pochválil to néé :nene: méé, méé, méé... :robo:

Autor:  Johny1490 [ úte říj 23, 2007 11:38 am ]
Předmět příspěvku: 

Citace:
No jo, vždyï to povídám, obèas se na mnì nìkdo podívá, ale že mi alespoò trochu pochválil to néé méé, méé, méé...

Caw stroj to vypada byt dobry ale skus dat este nejake foto a hlavne vecsie a potom bude aj chvalenie neboj...

Autor:  MINI [ úte říj 23, 2007 12:18 pm ]
Předmět příspěvku: 

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Autor:  Tom [ úte říj 23, 2007 2:10 pm ]
Předmět příspěvku: 

Tenhleten typ se mi moc líbí, škoda toho benzínového motoru.

Autor:  MINI [ úte říj 23, 2007 3:34 pm ]
Předmět příspěvku: 

A to mi právì zajímá. Proè je to škoda že má benzínový motor? Už jsem nìkde èetl když nìkdo to MINI prodával by pìkné a s mnoha pøíslušenstvím tak nìkdo na fóru psal že je to drahé za tz prachy, právì když to má ten benzínový motor. Možná se ptám jako blbec, ale proè je to blbý benzín? :-/

Autor:  Karel [ úte říj 23, 2007 4:41 pm ]
Předmět příspěvku: 

Kámoš to má a protže jen sem tam potøebuje dom dovezt vleèku døeva a natakove to domaci ježdìni jako odvezt listi travu nebo nesmykat se s kolcama plnýma hliny je to idealni male lehke silne.

Autor:  Tom [ úte říj 23, 2007 4:56 pm ]
Předmět příspěvku: 

Já jsem zatížený spíš na naftu, ty vysoké otáèky mi derou nervy. Ale líbí se mi, že to má stejné úchyty na náøadí jak MF-70, a že toho náøadí bylo tolik.

Autor:  smetana [ úte říj 23, 2007 8:36 pm ]
Předmět příspěvku: 

mužu pochválit soused má tento tip má knìmu do pøedu lištu na sekání na tu velikost to má docela sílu dá se knìmu dokoupitspousta vìci dìlaj už dozadu na hydrauliku rotaèku 2bubnovou na menší záhumenku tak 2000m je to dobré -----souset ho naloží do dodávý jede do lesa prej si sním natahá døevo k cestì tak nevím asi jo

Autor:  MINI [ stř říj 24, 2007 6:46 am ]
Předmět příspěvku: 

Jo tak s tím vším souhlasím. Já to mám tedy 2 dny, ale pøedtím jsem dlouho pøemýšlel co si mám poøídit. Je to jak povídá Karel, na malou zahradku, na posekání a dovezení trávy a pod. Já k tomu mám právì jen valníèek, lištovku dopøedu a jednoradlièní pluh obracák. To tak akorát potøebuju. A jak to sleduju dá se k tomu opravdu dokoupit všechno možné. Vèera jsem to odkapotoval a taky vidím co je uvnitø, hlavnì to potøebuje odmastit a umýt. Jinak ta kastle je z plastu (LAMINÁTU) což taky není špatné, alespoò to nebude tak reznout :) . A sílu to má jako bejk. Já zase nemám rád nafáky, øíkám jím klepáèe jak hezky klepou. A benzíòák by se mohl i v zimì líp startovat. A tento stroj vlastnì ani nepotøebuje mít furt v pohotovosti baterku. Startuje se jak tøeba benzínka sekaèka na trávník a to mi pøi obèasném používání maximálnì vyhovuje. 8)

Autor:  DYK [ stř říj 24, 2007 9:50 am ]
Předmět příspěvku: 

Kapotáž a blatníky by mìl být laminát, ne plast.

Autor:  MINI [ stř říj 24, 2007 10:23 am ]
Předmět příspěvku: 

DYK píše:
Kapotáž a blatníky by mìl být laminát, ne plast.

Sorry, je to samozøejmì laminát, ale já to tak moc nerozlišuji, pro mne umìlý jako umìlý, nebo laminát není umìlý materiál? Ale poøádek muší být, je to laminát. :chytry:

Autor:  DYK [ stř říj 24, 2007 12:02 pm ]
Předmět příspěvku: 

Možná to sem ani nemám psát, ale nìjakou dobu jsem k mini mnìl rotavátor i s kardanem a tøetím bodem. Podle nožù a vzhledu toho moc nenadìlal, ale mìl jít do štotu. Tak jsem se ho ujal a nakonec zase prodal. Teï by se ti hodil. Škoda, no. Jinak ta tøevodovka je dimenzovaná na výkon pøes 20 HP a dá se po úpravách pøedìlat z té ruèní hydrauliky na èerpadlo. Do posledních kusù v ÈR se už montovaly dvouválce B&S nebo diesel Robin. Do dnes je v republice jedna firma, co je vozí nebo do nedávna vozila ze SR. Ono to mini bylo pøi dìlení republiky pøevedeno z Prostìjova tam.

Autor:  MINI [ stř říj 24, 2007 1:13 pm ]
Předmět příspěvku: 

Momentálnì k tomu scháním nìjaký návod nebo jinou dokumentaci a potom uvidím jestli na to nìco budu mìnit. Ta ruèní hydraulika mi jinak docela vyhovuje, sice jsem ji ještì nevyzkoušel, ale já povídám èím ménì tam toho je tím líp, a když to funguje... A pøedìlat, když je to nutné a jde to, to se dá vždy. Dnes zkusím udìlat nìjaké fotky jak to vypadá pod kapotou, sice to bude ještì pìknì zasr... ale i tak je to èerné tak ta špína nebude moc vidìt :) .
Obrázek

Autor:  MINI [ stř říj 24, 2007 3:52 pm ]
Předmět příspěvku:  (MINI)zadek

Tak to je MINI
:zadek: Obrázekøíkal jsem že to bude pìknì zasr...

Stránka 1 z 304 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/