MINI 070, 075

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
lumpikt
Příspěvky: 28
Registrován: pon bře 23, 2009 10:25 am

Re: MINI 070

#91 Nový příspěvek od lumpikt »

Lidi měl jsem taky MT. Nu koukám ale trochu kopeček či mokrá tráva a neuvezlo to ani prázdnou vlečku. Nu zůstaly mi dvě orebná kovová kola nabízím je na bazos.cz tak pokud někdo chcete je tam i foto

Uživatelský avatar
Minihansol
Příspěvky: 395
Registrován: sob dub 11, 2009 11:07 pm

Re: MINI 070

#92 Nový příspěvek od Minihansol »

Čo bolo v dezolátnom stave na riadení som vymenil, puzdro a dva čapy. Potreboval by som katalógové čísla náhradných dielov na Mini 070. Po kontakte s pánom“ Karafiát Ladislav - MINI-AGRO“ bol ochotný aj poslať diely, ale stým aby som uviedol katalógové čísla, aby nevznikli nedorozumenia. Súrne.
Přílohy
stare a nove puzdro.jpg
070 riadenie.jpg

Uživatelský avatar
Minihansol
Příspěvky: 395
Registrován: sob dub 11, 2009 11:07 pm

Re: MINI 070

#93 Nový příspěvek od Minihansol »

Vyzerá to, že to nebolo vôbec rozoberané, riadna hrdza, ale ložiská sú vylagrované. Ak by niekto potreboval, tak ložiska sú 6204-2RS - 2ks a gufero 25x47x10 - 1ks. Mini 070 rok výroby 1994.
Přílohy
predne koleso1.JPG
predne koleso.JPG
predok.JPG

Uživatelský avatar
Minihansol
Příspěvky: 395
Registrován: sob dub 11, 2009 11:07 pm

Re: MINI 070

#94 Nový příspěvek od Minihansol »

Tlmič výfuku som upravil „je na opačnej strane motora ako bol pôvodne“ aby motor vošiel namiesto starého motora. Odstránená nádrž na benzín, však Mini má svoju a väčšiu.
Přílohy
výfuk - tlmič1.jpg
výfuk - tlmič.jpg

Uživatelský avatar
majky_boy
Příspěvky: 370
Registrován: pon led 26, 2009 4:04 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MINI 070

#95 Nový příspěvek od majky_boy »

To Minihansol : Aj ked niesom moc zalubeny do Mini ale ked dorobic to tvoje tak to bude celkom pecka 8) drzim palce...
SLIVOVICA...connecting people :)

Uživatelský avatar
Minihansol
Příspěvky: 395
Registrován: sob dub 11, 2009 11:07 pm

Re: MINI 070

#96 Nový příspěvek od Minihansol »

Dnes ho vlastním presne mesiac, netušil som, že bude na ňom toľko práce. Už sa začína rysovať. Predné ložiska som nedal pôvodné, ale typu 30204A. Myslím si, že lepšie poslúžia ako tie guličkové.
Přílohy
trakt.jpg

Uživatelský avatar
Minihansol
Příspěvky: 395
Registrován: sob dub 11, 2009 11:07 pm

Re: MINI 070

#97 Nový příspěvek od Minihansol »

Ešte čerpadlo a môžme testovať..............
Přílohy
Hydr. rozvádzač.jpg

Uživatelský avatar
Minihansol
Příspěvky: 395
Registrován: sob dub 11, 2009 11:07 pm

Re: MINI 070

#98 Nový příspěvek od Minihansol »

Konečne mám nový diel na hard spojku, rozmery sú podľa nového motoru.
Přílohy
hard spojka2.jpg
hard spojka1.jpg
stara a nova hard spojka.jpg

Uživatelský avatar
mr.prazdroj12
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 18, 2009 10:59 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MINI 070

#99 Nový příspěvek od mr.prazdroj12 »

lumpikt píše:Lidi měl jsem taky MT. Nu koukám ale trochu kopeček či mokrá tráva a neuvezlo to ani prázdnou vlečku. Nu zůstaly mi dvě orebná kovová kola nabízím je na bazos.cz tak pokud někdo chcete je tam i foto
zdravicko,
ne ze bych ti neveril, ale name MT uz 10 let a jezdíme v zime k znamimu na pilu pro pilyny na topení. Jelikož má ten katr v polích a jeste je utopenej tak je tam pravidelne minimálne 15cm bláta a vody. Taham za tim káru co je k velkýmu traktoru (korba je 130x210x50cm) a neni zrovna lehka, tu narupnu mokrejma pilynama co se udrží (někdy i trochu šlapu) a stajne nemam problém vyject do blativýho kopce nebo i po ledu. Mozna je to tim ze si jel na 1 ci 2 ale pokud jedes na 3 ,4 tak to jede mnohem líp . nejvíc je to videt při orání, ořu vzdy po bramborach a na 2 nedej boze na1 to potřebujes uzaveru furt , ale na 3 s pulplynem BEZ uzavery to nema sanci ten origoš pluh zastavit.
velké problémy neřeš, řešení se časem nabídne samo

Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070

#100 Nový příspěvek od Poupic »

Ty ořeš po bramborách s origo pluhem za 3 jo?a zaoráváš hnůj? já jsem loni oral s pluhem od vari protože ten origo jsem koupil letos na jaře a zaorával jsem hnůj a jezdil jsem za dva. Nevim nevim ale mě se zdá ten origo pluh hrozně velký za mini tak mám strach jestli to na podzim v tom hnoji utáhne?

Uživatelský avatar
mr.prazdroj12
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 18, 2009 10:59 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MINI 070

#101 Nový příspěvek od mr.prazdroj12 »

Poupic píše:Ty ořeš po bramborách s origo pluhem za 3 jo?a zaoráváš hnůj? já jsem loni oral s pluhem od vari protože ten origo jsem koupil letos na jaře a zaorával jsem hnůj a jezdil jsem za dva. Nevim nevim ale mě se zdá ten origo pluh hrozně velký za mini tak mám strach jestli to na podzim v tom hnoji utáhne?
hnuj (králiččí) větsinou davam uz vyzrálej na jare a zadělávám ho terou(kultivátorem). Kdyz ho dávám na podzim tak ho rozházím na pole a nechám řádně vyschnout a von tak neklouže. K tomu pluhu, já si ho sešteluju tak že bere šponu nejvýš 15cm a do hloubky co to de (25-30cm) ale problém je ten že pak musim jezdit jenom jednosmerne, po převrácení to nejak nejede. Tata si ho šteluje jináč, bere mu to oboustrane ale používá uzáveru bo má vetší odpor k práci :prace: . Chci si udelat orebný návleky aby se na tu 2 nemusela tolik používat uzávěra o kterou mam docela strach. nemas s nima nejaký skušenosti???
velké problémy neřeš, řešení se časem nabídne samo

Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070

#102 Nový příspěvek od Poupic »

já sním moc zkušeností nemám koupil jsem ho loni na jaře.

Uživatelský avatar
mr.prazdroj12
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 18, 2009 10:59 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MINI 070

#103 Nový příspěvek od mr.prazdroj12 »

Poupic píše:já sním moc zkušeností nemám koupil jsem ho loni na jaře.
nava ale znáš to líná huba (v tomhle případe klavesnice) holé neštěstí :help:
A jestli mas strach ze to mini neutahne tak si myslim ze je to zbytecný, mam v tom motor kohler 12,5HP ten nema sebemensi problem při přidání plynu reaguje okamzite ani neni slyšet nějaký vetsí zatížení. Jen je problen trochu ve vaze takze nasad veskeré závaží poradne se najez a vzhůru do polí. Mám metrák a fakt nemam s orbou problém
velké problémy neřeš, řešení se časem nabídne samo

techno
Příspěvky: 10
Registrován: pon kvě 25, 2009 11:37 am

Re: MINI 070

#104 Nový příspěvek od techno »

nava ale znáš to líná huba (v tomhle případe klavesnice) holé neštěstí :help:
A jestli mas strach ze to mini neutahne tak si myslim ze je to zbytecný, mam v tom motor kohler 12,5HP ten nema sebemensi problem při přidání plynu reaguje okamzite ani neni slyšet nějaký vetsí zatížení. Jen je problen trochu ve vaze takze nasad veskeré závaží poradne se najez a vzhůru do polí. Mám metrák a fakt nemam s orbou problém[/quote]


Ten motor tam máš ako dlho? Ktorý z týchto kohler 12,5HP máš namontovaný.
Přílohy
kohler 2.jpg
kohler 1.jpg

Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070

#105 Nový příspěvek od Poupic »

Já v tom mám původní motor brigs starton 11HP.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“