MINI 070, 075

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: MINI 070, 075

#5566 Nový příspěvek od BourakBob »

Nedelal jste nekdo blatniky na predek? Uz jsem se mockrat setkal s tim ze me blato svihlo po ksichtu coz ja snesu ale vozim sebou i mladyho 😂 tuhle vypadal jak kdyby jel motokros na blate 😂😂😂

Prckolet
Příspěvky: 371
Registrován: ned dub 26, 2020 10:13 pm
Bydliště: zlin

Re: MINI 070, 075

#5567 Nový příspěvek od Prckolet »

tyjo blatniky na predek to je napad to jsi me vnuknul napad :d

hele kluci kde se daj sehnat popisky na ty nase milacky? myslim tim napisy na kapotu, popisek razeni atd proste vsechny a aj na rotavator vlecku da se to nekde sehnat?

Jano070
Příspěvky: 7
Registrován: sob srp 27, 2022 9:41 pm
Bydliště: Dunajská Streda

Re: MINI 070, 075

#5568 Nový příspěvek od Jano070 »

Ja mám na oboch stranách tie plechy pred výfukom a kvázi slúži to aj ako blatníky vpredu, hľadal som aj nálepky ale našiel som len na mt8 132 alebo Tz4k14...

Blesk007
Příspěvky: 481
Registrován: ned lis 12, 2017 4:23 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070, 075

#5569 Nový příspěvek od Blesk007 »

Bobe, blatníky na předek byly v originálním fabrickém pojetí šroubované na konci nášlapu. Jestli máš origo nášlapy, tak jsou na konci 2 dírky.
Prckolete, samolepky mě živí, tak ti mohu vyřezat co chceš a poslat. Dej si dohromady co vše potřebuješ, barvy, rozměry a pošli mi to do SZ.
čau

Prckolet
Příspěvky: 371
Registrován: ned dub 26, 2020 10:13 pm
Bydliště: zlin

Re: MINI 070, 075

#5570 Nový příspěvek od Prckolet »

Blesku a v to je ta potiz ja nevim rozmery tech napisu, vim jen ze jsou bile navic je nemam ani na vlecce ani na rotavatoru abych to zmeril a.na kapote mam obe strany necitelne takze tak. skoda ja doufal.ze se to da jeste nekde zakoupit jak to tu psal vis Jano070 ze se daj koupit nato tk cko

Blesk007
Příspěvky: 481
Registrován: ned lis 12, 2017 4:23 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070, 075

#5571 Nový příspěvek od Blesk007 »

Prckolete, jde trochu i o kreativitu. Můžeš mít kde chceš nápisy a jak chceš veliké atd. Ale pokud bys chtěl stejné jako v osmdesátkách lepili v Agrozetu, tak to taky není problém, jenom by to musel někdo se zachovalým strojem dobře nafotit a změřit. Dá se udělat všechno. Takže asi tak.
Navíc na nářadí to nebývalo lepené, ale stříkané a šablony umím taky :)
čau

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: MINI 070, 075

#5572 Nový příspěvek od BourakBob »

Blesku, mam to jak s fabriky ale u mě se to moc neosvečilo do lesa je polnacka relativne rovna ale jak do toho zaprsi to je pak rodeo. Nezapadnes ale muzes letet na ctyrku v pohode jinak se to celkem louda. Je to takhle asi skoro kilometr. Proto bych rad něco vymyslel. 🙂

vladis99
Příspěvky: 2
Registrován: pát srp 26, 2022 9:36 am
Bydliště: Jeseník

Re: MINI 070, 075

#5573 Nový příspěvek od vladis99 »

Zdravím pánové. Jaké máte zkušenosti s typem vzorku přední pneu 4,00-8. Už je mám rozpraskané a při koupi tam byly šípy jako na zadku. Pořídit zase šípy anebo standardní kostičky ? Nezatáčí třeba ty šípy lépe ? nejde mi o orbu spíš cesta po trávě plus nemám na přední nápravě závaží tak co byste doporučili šípy anebo origoš ? díky V.

Prckolet
Příspěvky: 371
Registrován: ned dub 26, 2020 10:13 pm
Bydliště: zlin

Re: MINI 070, 075

#5574 Nový příspěvek od Prckolet »

Nazdar bando. na bazosi se zacalo obevovat spousta dilu na ty nase milacky! Prodava je jaroslav smetana z vizovic a dokonce prodava aj ten spojovaci hridel na rotavator a jine. tak se mrknete co nabizija.

blesku diky za info rozhodne popremyslim ale musim sehnat nekoho ochotneho aby ty napisi zmeril a vyfotil

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: MINI 070, 075

#5575 Nový příspěvek od -Lycan- »

vladis99 píše: stř srp 31, 2022 11:53 am Zdravím pánové. Jaké máte zkušenosti s typem vzorku přední pneu 4,00-8. Už je mám rozpraskané a při koupi tam byly šípy jako na zadku. Pořídit zase šípy anebo standardní kostičky ? Nezatáčí třeba ty šípy lépe ? nejde mi o orbu spíš cesta po trávě plus nemám na přední nápravě závaží tak co byste doporučili šípy anebo origoš ? díky V.
Pokial su na prednej naprave ,ktorá nieje hnaná šípové vzory rozhodne to lepšie drži smer čiže napr v hline blate mekom povrchu trávnika atd lepšie zatača nieje odhadzovane kolo ale drži smer jazdy a to nielen na mini ale na všetkych typoch traktorov mam odskušane na domarobenom ale aj na majory a hlavne v lese to je poznat klasika je odtlačana šipaky sumenej lepšie držia smer kebi bolo na mne určite šipaky niejeto komfort ale kolkokrat treba zatočit natesno a ked ti odhodi predok ja po parade ... tolko moja skusenosť...
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

jean
Příspěvky: 3017
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: MINI 070, 075

#5576 Nový příspěvek od jean »

A sipy maju byt ako na hnanej naprave, alebo opacne? Lebo tiez by som potreboval zvysit prilnavost prednych kolies na mojom domorobe, 40 kilo zavazie mi nestaci, ked mam tazku karu a som v trave...

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: MINI 070, 075

#5577 Nový příspěvek od BourakBob »

Jean: na velkym traktoru bez hnané nápravy jsme vždy dávali šípy obráceně. Ja to mam na svém Mini stejně jako hnaná náprava. Jednak se mě to nelíbilo obráceně a myslím že přilnavost je dobrá. Nečekej ale že ti to bude držet jak přibitý.
Jinak na traktora bez předku se dávají trochu jiné pneu ale jsou docela drahé. Mají to vidět hodně japonci bez předku.

Když pohledáš tady v diskuzi tak mě někdo posílal odkaz mě se je nepovedlo najít teďka

Nevím kolik vozíš na káře ale já tahám párkrát do roka do kopce i cca 1000kg s vozíkem a trakce je dobrá traktor mi to nezvedá. Možná bych zapřemýšlel na úpravě káry. Abys neměl těžiště vzadu

jean
Příspěvky: 3017
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: MINI 070, 075

#5578 Nový příspěvek od jean »

BourakBob, mne sa "traktor" nezvedá, ale vpredu mám letné gumy z auta (ostali po defekte) a v tráve sa to šmýka ukrutne. Vzadu mám šípy 7,5-15, tie majú veľmi dobrú trakciu. Zradili len na namrznutom blate v prudkom kopci. Ten traktorček je ľahký, za prednú nápravu ho zdvihnem. Po rovine som ťahal aj cez tonu, ale do kopca max. 450 kilo. Viac som sa bál, aby ma nestiahlo.

BeranekCZ
Příspěvky: 35
Registrován: ned dub 18, 2021 11:12 am
Bydliště: Pardubice

Re: MINI 070, 075

#5579 Nový příspěvek od BeranekCZ »

Zdravim. Nema nekdo tip kde a jake noze koupit do rotavatoru AKR 122? Diky

BeranekCZ
Příspěvky: 35
Registrován: ned dub 18, 2021 11:12 am
Bydliště: Pardubice

Re: MINI 070, 075

#5580 Nový příspěvek od BeranekCZ »

Blesk007 píše: pon srp 29, 2022 9:49 am Prckolete, jde trochu i o kreativitu. Můžeš mít kde chceš nápisy a jak chceš veliké atd. Ale pokud bys chtěl stejné jako v osmdesátkách lepili v Agrozetu, tak to taky není problém, jenom by to musel někdo se zachovalým strojem dobře nafotit a změřit. Dá se udělat všechno. Takže asi tak.
Navíc na nářadí to nebývalo lepené, ale stříkané a šablony umím taky :)
čau
Pokud budou sablony nebo nalepky k dispozici, tak se hlasim take :) :)

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“