DD tz4-k14-B

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5433
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: DD tz4-k14-B

#16 Nový příspěvek od thovt »

Bude ti trpět kloub.

Můžeš mi prosím napsat typ nových pneumatik a výšku dezenu. Chci to porovnat, s jinými výrobci.
Dezen je velice důležitý a hodně ovlivnuje vlastnosti TK, hlavně jízdu rovně při tažení nařadí.

DD TK 14
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 18, 2019 10:56 am
Bydliště: Níhov

Re: DD tz4-k14-B

#17 Nový příspěvek od DD TK 14 »

Na ten typ a dezen mrknu, zapomnel sem na to.

A jinak nevite nahodou o nekom kdo by prodaval IBC nadrz 1000 l ? (Jihomoravsky kraj) chtel bych si ju hodit na podvozek a tahnout za tkckem na zahradu. Dik za tipy.

DD TK 14
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 18, 2019 10:56 am
Bydliště: Níhov

Re: DD tz4-k14-B

#18 Nový příspěvek od DD TK 14 »

Po dlouhé době se musím taky pochlubit svojí orbou (teda jestli je vůbec čím :D ). Používám pluh pon-25 na jedné fotce jsem oral poprvé a bez předradliček, na dalších fotkách už byla orba provedena s předradličkami, celkem velkej rozdíl. Předradličky jsem použil z pluhu značky kverneland, ale přesnej typ nevím, musel bych se zeptat. Kdyby byl zájem nafotím pluh a popřípadě i oměřím jak jsem udělal uchycení.

Když už jsem píšu, poradil by jste mi někdo kde koupit nějaký slušný vzorek na tk (Brno - venkov) ?? Dík..

https://postimg.cc/gallery/1jjur29ku/

Uživatelský avatar
Holder
Příspěvky: 1543
Registrován: úte říj 21, 2008 8:16 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: DD tz4-k14-B

#19 Nový příspěvek od Holder »

Zájem by byl. :)

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5433
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: DD tz4-k14-B

#20 Nový příspěvek od thovt »

DD TK 14 :Když to pole vypádá hezky je i orba zábáva ?

DD TK 14
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 18, 2019 10:56 am
Bydliště: Níhov

Re: DD tz4-k14-B

#21 Nový příspěvek od DD TK 14 »

Ano, jen než sem vyladil ty předradličky to byly hokuse pokuse :D ale ještě mám pocit že mi to Tk táhne do strany trochu.. chtěl bych dat nový kola jestli to bude poznat, ale nemůžu sehnat kloudnej vzorek, spíš sem na to neměl ještě moc času :D

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5433
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: DD tz4-k14-B

#22 Nový příspěvek od thovt »

Na jakou stranu to táhne ? Vzorek je jedna věc , výška vzorku je nejduležitější každý výrobce má jinou výšku u svých pneu, když se podívaš na orební kola jsou to velké rozdíly.

DD TK 14
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 18, 2019 10:56 am
Bydliště: Níhov

Re: DD tz4-k14-B

#23 Nový příspěvek od DD TK 14 »

Na pravou stranu

DD TK 14
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 18, 2019 10:56 am
Bydliště: Níhov

Re: DD tz4-k14-B

#24 Nový příspěvek od DD TK 14 »

Borci průser, furt se mi povoluje středový čep jak je pod řízením, mám tam ten zajišťovací plech ohnutý k matce aby se nepovolovala ale povoluje se to asi tím že se vytáčí ten čep, čím to může být? Jinak mi pod tím plechem chybí podložka 25 která by tam podle katalogu měla být.. Za každou radu budu rád, dík. Potřebuju jezdit do lesa tahat klady, tak bych to rád vyřešil než se něco stane.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: DD tz4-k14-B

#25 Nový příspěvek od -Lycan- »

presne ta podložka kedju tam nemaš tak zaisovaciu matku ti nasilu pootača až časom povoli ajsamotna matka ked tam bude ta podložka a bude namazana toto pootačanie sa bude diat na podložke a nie na tej matke a zaistovacom pliešku a prave pri tahani klad dostava tlak aj stredovy čap a tim vznika večšie trenie čim aj sila na povolenie.. teda aspom podľa mna to tak je ja ju tam tiež nemal ale ani ten zaistovaci pliešok :D
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

DD TK 14
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 18, 2019 10:56 am
Bydliště: Níhov

Re: DD tz4-k14-B

#26 Nový příspěvek od DD TK 14 »

Mne se ale nepovoluje matka, ten plech tam mam.. Povoluje se mi to pres ten cep.. Jestli sem e dobre pochopil :D

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: DD tz4-k14-B

#27 Nový příspěvek od -Lycan- »

tak teraz neviem asi sme sa nezhodli na časti TK :vysmech: hod fotku čo mysliš ja myslim ten čap čo je stredovy klb na spodu tam je čap a od spodu je matka alebo mysliš ten čap na riadeni čo je v tej kocke zasa na hornej strane alebo som uplne niekde inde :P
ja mam na mysli tento v ramečku
Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

DD TK 14
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 18, 2019 10:56 am
Bydliště: Níhov

Re: DD tz4-k14-B

#28 Nový příspěvek od DD TK 14 »

Myslíme ten stejnej... no zatím jsem tam dal tu podložku a plech a dotáhl na krev tak uvidíme.. Dnes sem se díval v Agroadu že prodávají nové čepy které mají delší závit a díru na závlačku a místo normální matky je korunková, asi nový řešení od Šálka.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: DD tz4-k14-B

#29 Nový příspěvek od -Lycan- »

može byt na druhom tk čo mam tam je priamo na telese klbu taky cupel voči ktoremu sa prihne ten pliešok čo aj o matku tim sa to nepohne inak može byt ze uz mas aj to mosadzne puzdru vybehane a otača sa ti to v nom teraz nevem či je na tom čape maznica či nie ale viem že jak tom to skladal napatlal som to tak vazelinou že aš :smich:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

ladi
Příspěvky: 108
Registrován: stř pro 03, 2014 6:27 pm
Bydliště: Úpice

Re: DD tz4-k14-B

#30 Nový příspěvek od ladi »

Nazdar, ten čep a matku neřeš,, pokud dáš servořízení bude to nové všechno,, po větších diskusích jedno nebo 2 píst jsem instaloval 1 píst, (mám vypínání přední nápravy a 2 pístem bych to zrušil) mám traktor do lesa a zvládá to všechno bez problémů a provozuju ho již rok,, je to super proti původnímu,, jj a stálo mě tuší 20000,, někde bych našel kontakt pokud bys chtěl (nebylo to od šálka) L.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“