Laďovo TZ 4K 14B

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#571 Nový příspěvek od ola »

ITS píše:Ahoj Laďo. Kdybys měl čas, tak zajeď na kopec. Moja je tam celý týden s třídou školkáčů na škole v přírodě. Možeš si udělat známost s fešnýma učitelkama. :D :D
Ahoj, no, gdyž teda Laďa nechce, tož to já sa teho včerty ujmu. Hlavně ně řekni kerá je ta tvoja, ty ostatní ňa nezajímajů, vlasy, kiľa, oči a kolikátky má ty, no, ty, jo boty. A nebo ji zrovna vyřiď jakmile uvidí triála, tož ať hneď všecko zahodí a lětí ně v ústrety.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#572 Nový příspěvek od ITS »

Laďo a Olo, děkuji za snahu.
(Specifikace pro Olu - tož kus roby. Dyby ti jednu týsla, tož sa zadávíš kolenama. Jinak velmi citlivá duša.) 8)

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#573 Nový příspěvek od ola »

Ahoj, kurňajs ITS, tož to máš fajnů robku, skoro tajak ta Hanzlíkova družka ze Slavnosti sněženek. Takých dobrých duší už na světě moc nenajdeš. Tož to bych sa tam měl tým tuplěm staviť alě gdyž on ně zrovna nejede triál, tož zaséj nic.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Nelinář
Příspěvky: 769
Registrován: pon bře 17, 2014 3:35 pm
Bydliště: Hošťálková

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#574 Nový příspěvek od Nelinář »

Kurnik, a máte tam na te hornance vůbec neco pojizdneho? Sak ste totkaj psal,že jeden zetor nejede, druhý nebrzdí a na třetím ste si udělal jakysik výron,nebo neaky ten úraz v dolních partyjách :smich:

Nelinář
Příspěvky: 769
Registrován: pon bře 17, 2014 3:35 pm
Bydliště: Hošťálková

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#575 Nový příspěvek od Nelinář »

Obrázek
Tak dneska sem dovezl toďto hebélko. Nápad na připojení mám, ještě ho realizovat......No uvidíme co bude reálné..

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#576 Nový příspěvek od ola »

Nelinář píše:Kurnik, a máte tam na te hornance vůbec neco pojizdneho? Sak ste totkaj psal,že jeden zetor nejede, druhý nebrzdí a na třetím ste si udělal jakysik výron,nebo neaky ten úraz v dolních partyjách :smich:
Ahoj a jasně, že máme, šak sem psál, že jeden crystal bez předku jede jak kuna a tu hydrauliku na tom druhém, s předkem sem spojízdníl hneď v tu sobotu. Pro převodovku do stojednadvacítky dojede Marek gdesi na slováky hneď jakmile sa vytáhne ta z traktora. Hoľd jedině ta sedmdesátka si musí ešče chvíľu počkať, enom, jakmile sa ešče špetu popraví ten můj lokeť, tož sa prozatým podívu na to řazení předku. Kurva, vlastně nejede ani triál, hm, takový je život, šak to dobře znáš.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Nelinář
Příspěvky: 769
Registrován: pon bře 17, 2014 3:35 pm
Bydliště: Hošťálková

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#577 Nový příspěvek od Nelinář »

Dlouho sem tu nic nedával, ale škrkám pořád, trošku opět zlobí portály, respektive těsnost portálů, ale to sa bude ladit až přes zimu. Teď dám fotky aspoň ze sklizně brambor, úroda opět letos pěkná, sice oproti loňsku máme i trochu drobných, ale paráda. Co řádek to pytel brambor. Jinak aj řepě sa letos daří, a oproti loňsku jí bude cca 4x víc..
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekimage url

Uživatelský avatar
Jožo Kovalčík
Příspěvky: 499
Registrován: ned říj 16, 2011 2:05 pm
Bydliště: Rožňava

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#578 Nový příspěvek od Jožo Kovalčík »

Mne portály tiež zlobí, ale už to tak neprežívam, pravdepodobne by mi trebalo vymeniť tie prstence na bubnoch, ale neviem ako dať dolu tie staré, tak aby som nepoškodil bubon. Z úrodou je to aj u nás oproti minulému roku o poznanie lepšie , zasadených som mal 100 kg zemiakov, vyoral som cca 311 kg, spolu som mal 11 riadkov a ešte 3 treba vyorať.

Nelinář
Příspěvky: 769
Registrován: pon bře 17, 2014 3:35 pm
Bydliště: Hošťálková

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#579 Nový příspěvek od Nelinář »

Jožo Kovalčík píše:Mne portály tiež zlobí, ale už to tak neprežívam, pravdepodobne by mi trebalo vymeniť tie prstence na bubnoch, ale neviem ako dať dolu tie staré, tak aby som nepoškodil bubon. Z úrodou je to aj u nás oproti minulému roku o poznanie lepšie , zasadených som mal 100 kg zemiakov, vyoral som cca 311 kg, spolu som mal 11 riadkov a ešte 3 treba vyorať.
portály udělám alá ITS ale až v zimě. Taky bych to neak neřešil, ale sere ten olej na obložení a bez brzd jezdit nechcu...

Uživatelský avatar
cipisek
Příspěvky: 830
Registrován: stř říj 29, 2008 8:27 pm
Bydliště: 76875

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#580 Nový příspěvek od cipisek »

Tak tak.. Brzdy sů v těch vašich krpáloch třebné...Nedávno jsem u vás byl na Kole... máte tam sakra himle... aj z teho Kola jsem musél slézt... kdyby věděl kde bydlíš Ty nebo Ola, stavil bych sa...
Všelikého kvaltování toliko pro hovado jest.....

Nelinář
Příspěvky: 769
Registrován: pon bře 17, 2014 3:35 pm
Bydliště: Hošťálková

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#581 Nový příspěvek od Nelinář »

Toš ba ty naše kopečky...... Kurnik, tento týden, sem pokořil jednu cestu..... loni sme prováďali neaků těžbu a letos že s tama vytáhneme neaké zbytečky dřeva na topení v dílně, silné haluze a tak. Cesta byla rozbitá už cca 20 roků, a aby sa mohlo těžit tak sa mosela pospravovat, no celkem neakých 22 tun kameňa všecko pěkně ručně nakládané a také navozené tekošem, nevím jestli sem to tady už nekde nepsal. No a teď přišel okamžik dojet až na místo. do lesa. Teda to eště předbíhám.... V pátek že pojedu vydolovat eště neaký ten kameň do téj cesty. No ba dojedu na místo, a prd, prasko spojkové lanko.. kurnik, naštěstí je doma v šupleti eště náhradní, tak sem vyslal rychlé posly aby lanko dovézli, všecko sa podařilo, výměna proběhla úspěšně spojka chodí pěkně lehce. Potom jsme teda vozili ten šutr do té cesty a při poslední fůrce sem si blbě najel, a šup a už sem byl sedlý portálama aj bednů na zemi, kurnik už sem to viděl blbě ale nakonec to zabralo enom pár minut a byl sem venku. V sobotu sem jel do toho lesa pro dřevo a tekoš ňa mile překvapil s plnů vlečiců sa brchal hore kopcem jak kuna.
ObrázekObrázekforum image hosting

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5431
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#582 Nový příspěvek od thovt »

8)

Uživatelský avatar
Martin_TDi
Příspěvky: 1137
Registrován: stř lis 10, 2010 1:36 am
Bydliště: 74294

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#583 Nový příspěvek od Martin_TDi »

Tak to je moc dobře že Ti Tk-čko tak dobře slouží ! Jen tak dál ! 8)

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#584 Nový příspěvek od ITS »

To lanko, to je klasika. Já vozím v pravém kastlíku nářadí ( klíče do 24, kladivo, kombinačky, imbusáky, hlavně francouzák a šroubovák a pár různých šroubů) a velmi důležitou špachtli na čištění kol před výjezdem na silnice 1.třídy. V levém kastlíku je techničák, zelená karta, žárovky, pojistky, motolékarnička a hlavně to spojkové lanko. S touhle výbavou se dá dojet hodně daleko.

Nelinář
Příspěvky: 769
Registrován: pon bře 17, 2014 3:35 pm
Bydliště: Hošťálková

Re: Laďovo TZ 4K 14B

#585 Nový příspěvek od Nelinář »

Tak tu máme podzim a chystání dřeva na zimu..Jinak plán na zimu je jasný, Vyměnit konečně tu přírubu, pohrát si z vlečkou ať svítí a bliká, brzdí, a taky trošku vypadá a nové bočnice atd. Taky se snad dostanu k tomu ochrannému rámu. Ńo uvidíme co všecko sa bude dat stihnůt.
ObrázekObrázekimgurl

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“