MOJE DILNA

soustruhy, frézky a další stroje

Moderátoři: rezis, Leo

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
martinPec
Příspěvky: 263
Registrován: pon lis 12, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

MOJE DILNA

#1 Nový příspěvek od martinPec »

Myslim si, ze kazdeho kutila sen, je poradna dilna. Tak fofr a posilejte fotky, jakou mate dilnu. Tady je moje. Garaz prekopana na dilnu. Svarecka elektro, vrtacka od Promy, bruska ferm, jinak klasika.....uhlovy brusky, nejaka ta gola sada apod. Topim clubkama . Jak ste na tom vy?
Posilejte fotky 8) 8) 8) 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
Jenik
Příspěvky: 297
Registrován: pát srp 10, 2007 3:09 pm
Bydliště: Nepomuk
Kontaktovat uživatele:

#2 Nový příspěvek od Jenik »

se máš, já doma nemam pevný zázemí .., musim poèkat až se nìkde doma uvolní místo ....
Autolakýrník, autoklempíř
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat...

Sháním ohýbačku na plech, i doma dělanou - délka 1000 mm tloušťka 1,5 mm dohodou
ICQ: 293 845 919

Uživatelský avatar
martinPec
Příspěvky: 263
Registrován: pon lis 12, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#3 Nový příspěvek od martinPec »

Mno jo, ale diky dilne muselo moje motorka BMW F650GS pod plachtu ven :'( :'( Snad ji to neuskodi,je zaplachtena od shora dolu az pod kola. :'( :'( :'(

Uživatelský avatar
Mikro
Příspěvky: 2318
Registrován: stř črc 04, 2007 11:36 am
Bydliště: Dětmarovice
Kontaktovat uživatele:

#4 Nový příspěvek od Mikro »

To bych svojí motorce nikdy neudìlal :nene: Má svoje teplé místo v garáži, venku se ti pod plachtou bude jen kondenzovat vlhkost a bude to pomalièku hnít :( Vím, že tam nemá skoro co hnít, ale jde to poznat, jak je motorka taková omšelá, krom toho kde ti ta plachta dolíhá na lak se ti mùžou udìlat takové fleky :tyty:

Uživatelský avatar
martinPec
Příspěvky: 263
Registrován: pon lis 12, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#5 Nový příspěvek od martinPec »

no ja vim, ze to neni nejlepsi, ale letos jeste nemam doreseny misto na masinu,tak to musi jednu imu prezit,nehlede na to, ze tam nebude celou zimu. Hned jak dodelam upravy na traktor tak jde patky do garaze. Tak snad to holka prezije.

Uživatelský avatar
Tata
Příspěvky: 2943
Registrován: sob črc 07, 2007 9:42 pm
Bydliště: Ostrava Nová Bělá
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE DILNA

#6 Nový příspěvek od Tata »

martinPec píše:Myslim si, ze kazdeho kutila sen, je poradna dilna. Tak fofr a posilejte fotky, jakou mate dilnu. Tady je moje. Garaz prekopana na dilnu. Svarecka elektro, vrtacka od Promy, bruska ferm, jinak klasika.....uhlovy brusky, nejaka ta gola sada apod. Topim clubkama . Jak ste na tom vy?
Posilejte fotky 8) 8) 8) 8)
Obrázek
Do èeho máš pøipravénou tu sláviji? jeto dvouvál nebo 4vál?

Uživatelský avatar
martinPec
Příspěvky: 263
Registrován: pon lis 12, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#7 Nový příspěvek od martinPec »

Tak jedna fotka meho stroje. Dam jich pak vic do domacich traktoru. 8) 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
Frantík
Příspěvky: 706
Registrován: pát črc 27, 2007 11:15 am
Bydliště: Plzeň

he

#8 Nový příspěvek od Frantík »

Až vyfotim ten svùj mrdník, tak pudete do kolen. Tam jsou už jenom takový tenký koridory do druhýho sklepa a k prvnímu ponku. :hm: Zbytek je totálnì ale fakt fest :ejchuchu: . :D Pøíští rok plánuju stavbu dílny a to z gruntu. Nahradí souèasnou soustružnu a èást uhláku. Zatím jsem to tak òák poèítal a cca 40000 litrù mì pøijde matroš. Práci si udìlam sám. Nebudu platit òejakýho netahavýho zedníka. :tyty: Pøemejšlel jsem, jestli jí udìlat vysokou i na zdviž, ale nakonec vykutam kanál a bude. :prace: To si asi máknu. :shock:
Když mùžu, pomùžu a poradim a občas kecam. :-)

Pepa.cz
Příspěvky: 236
Registrován: pon črc 09, 2007 6:11 pm
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: he

#9 Nový příspěvek od Pepa.cz »

Taky jsem zaèal stavìt letos dílnu 8x8 strop 3,2m poèítal jsem 150000kè ale skuteènost je 450000kè (pouze materiál )ale to není konec :prace: :prace: :prace:

Uživatelský avatar
zdenek
Příspěvky: 190
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:36 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#10 Nový příspěvek od zdenek »

Tak a to je moje království,taky bych to potøeboval protøídit,ale všechno se jednou mùže hodit....z leva do prava
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
martinPec
Příspěvky: 263
Registrován: pon lis 12, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#11 Nový příspěvek od martinPec »

8) 8) 8) Parada,je videt ze je to vsude stejny,tuna veci,malo mista 8)

Uživatelský avatar
olin
Příspěvky: 990
Registrován: ned črc 08, 2007 11:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#12 Nový příspěvek od olin »

Kua to je krása, taky si budu muset uklidit, abych zjistil, jak mám prostornou dílnu a taky abych zjistil, jesli ti je pravda, že mi miši sežrali vìtšinu vercajku. Naposled mi sežrali kovadlinku a vrtaèku, protože jsem ji o víkend nemoh v tom brajglu najít.
Taky když u mne byl bastard a já šel pro nìco do dílny,tak jsem ho nenechal ani nahlídnout, protože by ho ten bordel složil.. :smich:

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#13 Nový příspěvek od bastardtraktor »

No u mì to není o moc lepší , ale už se na zlepšení pracuje.
Nejdøív musim dostavìt co je rozestavìné. Truhláøskou dílnu jako pøístavek podél domu - to je za tìmi otevøenými dvìžmi vzadu ve velké dílnì - protože dílna je sice velká - když byla prázdná vešla se tam s chlupem celá V3Ska. Ale mezitím jsem tam dal / i vyrobil/ 2 cirkulárky, frézu, starou obøí hoblovku a litinovou pásovku a další. Všechny døevostroje a døevopráce musí pryè - v tom se nedá vaøit ani natírat.
Obrázek

Obrázek
Truhlárna bude pùlka pøístavby za domem, druhá 1/2 je na døíví. Celý pøístavek má plochu 22 x 4 m. Betony, stìna, sloupy a teï už i podlaha na rozdíl od fotky je hotová, hotový jsou i prkené vazníky na celé - teï zbývá udìlat stoho støechu - støešní konstrukci a na to krytinu. A tu pùlku na truhlárnu zateplit - veškerý matroš mam a myslím, že pøez zimu to zvládnu stejnì jako jsem tuhle zimu udìlal konstrukci muzea.

Je to hlavnì otázka toho
zbavit se závislosti na tomto foru a nìco dìlat !!! :smich:


Bokem - ve vedleší místnost té velké dílny je ještì menší prostor s "èistou dílnou" - kde se nebrousí rozbrusem atd - tam je soustruh, sloupová vrtaèka, velká šuplíková skøíò se šrouby atd. a stìnách rozvìšené náøadí. Když jhe tam obèas uklizeno - vypadá to tam v té mé malé skoro jako u Zdìnka - viz výše.
ooooooooooooo

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

#14 Nový příspěvek od duchodce »

Pánové závidím vám , máte všude pouze dvouvrstvý bordel , vidíte co máte vespod - já už mám tøívrstvý a obèas najdu nìco co jsem nikdy nemìl . Nebo že by skleroza?

Uživatelský avatar
Rendy9999
Příspěvky: 1642
Registrován: stř črc 04, 2007 12:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#15 Nový příspěvek od Rendy9999 »

ja uz to mam na vice mistech i kolem domu a to je pak hledani :-/

Odpovědět

Zpět na „Stroje a zařízení“