MOJE DILNA

soustruhy, frézky a další stroje

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: MOJE DILNA

#961 Nový příspěvek od vitex »

Fizz píše: úte dub 12, 2022 9:38 pm Myslíš hobby mistnost.

Dílna je pořád dílna.
Ne Jardo,je to pořád moje kutilská dílna pouze pro moje potřeby a ať mě někdo dokáže,že nemám pravdu.A dělat si v ní budu vše co chci.

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE DILNA

#962 Nový příspěvek od mape »

Shrek.....
Ono pro mě to znamená pouze vystěhování.....
Přijdu o celkem pěkně vybaveny prostor s dobrou přístupností.....
Dost mě to štve ale vzhledem k mému zdraví stejně zastavuju spoustu mých projektu a aktivit.
Ale kolegy a zároveň pronajímatele je mi trochu líto protože je to člověk kterej věděl co má dělat a ve finále nikdo ani nevěděl co se u něj děje.... Jen občas vyjelo auto nebo nějaký zámečnický výrobek.....
A hlavně mi nejde do hlavy komu to vadilo......
Takže asi tak.....
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20651
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: MOJE DILNA

#963 Nový příspěvek od ota »

Mape za mojí éru jakožto pracovní jsem prošel ledasčím. Samozřejmě pár průserů, párkrát nás někdo prásknul, párkrát dostal přez pazoury. Kolikrát by Jsi se divil co maloučko stačí, aby byl průser, nebo pořádnej postih. Párkrát se mi stalo, že vyplavalo napovrch proč a jak a kdo. Opravdu by Jsi se fakt divil jaké důvody vedly toho a nebo toho k tomu že to někde řekl, ohlásil, nabonzoval. Člověk má pak fůru starostí a uplně zbytečně. A ten co to ,,ohlásil" je ještě nejlelší kámoš.
Kolikrát se pak divím jaká prkotina stačila ke spuštění laviny, která smasakrovala hromadu lidí kteří jen dělali co měli. Už bych za tu svojí cestu mohl vyprávět.
Jak to říkal kdysi kolega vedle z frézky ,,každej jsme zaplaťpánbu jinej. Bejt všichni stejní pobili by jsme se v prvním tejdnu".

Odpovědět

Zpět na „Stroje a zařízení“