Závěsný systém do dílny

soustruhy, frézky a další stroje

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
RJ592
Příspěvky: 250
Registrován: pát úno 27, 2009 10:55 pm
Bydliště: Sever sudet

Závěsný systém do dílny

#1 Nový příspěvek od RJ592 »

Tak nějak k narozkám pokukuju po tom děrovaném plechu na stěnu dílny, co na něm visívají šroubáky, kleště, bacátka a uhodítka. Zatím jsem si našel set od ahprofi za litr. Máte nějaký tip na nějaký jiný, zkušenosti z provozu? Systém háčků a dalších přikupovaných držáčků, atd. Zatím to mám přehledně v šuplatech ponku z dílny V3S, ale tohle by mělo být přehlednější, rychlejší, krásnější. Ale třeba je to blbost a vyhozené peníze.

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: Závěsný systém do dílny

#2 Nový příspěvek od Širon »

No mě se to líbí taky. Nad ponkem mám asi dvacet let přišroubovaný dvě dřevotřískový desky a na nich pověšený klíče, kleště a ostatní cajky. Je jasný že to mám na vrutech a hřebíkách. Sem tam něco předělám a nebo dokoupím , tak vytáhnuhřebík a klepnu ho podle potřeby jinam.
Tenkrát nic moc podobnýho co máš na mysli ty nebylo a nebo bylo za raketu, to se vlastně nezměnilo. Já to už tak nechám a nic kupovat nebudu. Vím ale že mám spoustu klíčů a cajků po šuflatech,ale prvně jdu nad ponk na zeď ,páč je to po ruce. Když to nepotřebuješ mít pod zámkem v šuflatech ,je to určitě dobrá volba.
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Uživatelský avatar
Shaolin
Příspěvky: 92
Registrován: úte kvě 08, 2018 8:21 pm
Bydliště: Poprad

Re: Závěsný systém do dílny

#3 Nový příspěvek od Shaolin »

Kedysi som to vesal na stenu aj ja. Nakoniec vsetko bolo na kope na ponku. Tak som presiel na šuplíky. Sú lepšie, ale musí byť všetko rozdelené a najlepšie podľa velkosti.
Potom človek nájde všetko čo hľadá rýchlo.

Odpovědět

Zpět na „Stroje a zařízení“