Rozvádzače Badestnost

soustruhy, frézky a další stroje

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Felipe
Příspěvky: 55
Registrován: sob zář 05, 2015 10:12 pm
Bydliště: Detva

Rozvádzače Badestnost

#1 Nový příspěvek od Felipe »

Zdravím Vás, rád by som vedel aké máte skúsenosti s touto značkou rozvádzačov. Je to bulharská značka a pravdepodobne väčšina nových rozvádzačov predávaných na bazoši prípadne na stránkach ako www.technikaprofarmu.cz alebo www.hydraulikapo.sk sú tejto značky. Zaujímajú ma predovšetkým dlhodobé skúsenosti, či spĺňajú funkciu a či nezačnú tiecť po pomerne krátkej dobe použitia. Ďakujem.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Rozvádzače Badestnost

#2 Nový příspěvek od oco13 »

Jeden mám na čeláku a postavil dva domy. Ja som tam teraz pridával HPCO a netváril sa že by mu to vadilo. Je zaujímavé že tieto rozvádzače sa dajú kúpiť vo velmi odlišných cenách. Ja mám najlepšiu ponuku na trojpákový s jednou plávajúcou + šroubenia za 127 eur. :typek:
Ale aby to nebolo také jednoduché na druhom traktore mám starého bulhara za 30 evri, tiež trojpáku a funguje bezchybne. :hm:

Felipe
Příspěvky: 55
Registrován: sob zář 05, 2015 10:12 pm
Bydliště: Detva

Re: Rozvádzače Badestnost

#3 Nový příspěvek od Felipe »

Vďaka za informácie. 8) No ja by som chcel nahradiť pôvodný rozvádzač v ZT 303 práve niečím takýmto, lebo tie pôvodné stále tečú a nechcem jeden hriech nahradiť druhým. A hneď by som zabil dve muchy jednou ranou a dal by som tam namiesto pôvodného trojsekciového, štvorsekciový. Len neviem, či tam dať ten s prietokom do 40 l, alebo ten väčší do 80 l. Lebo čerpadlo má max prietok 50 l, ale predpokladám že to pri max otáčkach motora a tie sa v podstate dosahujú len zriedka alebo vôbec... Tak s tým laborujem...

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvádzače Badestnost

#4 Nový příspěvek od Ondras83 »

ja mam badestnost na celaku uz dobu a zadnej problem

Odpovědět

Zpět na „Stroje a zařízení“