rotavátor a sekačka mountfield

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
Vladimír Šimo
Příspěvky: 2961
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

rotavátor a sekačka mountfield

#1 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

https://dum.bazos.cz/inzerat/155447306/ ... nstvim.php
Prosím o pomoc. Nikde, ani v jednoosých postrkách jsem nenašel nikoho, kdo provozuje tenhle silostroj s dvoububnovou sekačkou jako je v inzerátu. Je tady někdo? Jde mi hlavně o informaci jak to seče v náklonu do boku, jestli to nemá tendenci na převrácení atd. Moc dík za odpovědi.

Vladimír Šimo
Příspěvky: 2961
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: rotavátor a sekačka mountfield

#2 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

A ještě jsem našel nějakýho Robota ale zmínky nikde nic moc.https://dum.bazos.cz/inzerat/154335880/ ... -robot.php
Otázky ty samý.

hobr
Příspěvky: 3863
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: rotavátor a sekačka mountfield

#3 Nový příspěvek od hobr »

Robot vymazán... :-/
Osobní zkušenost nemám. Dvoububnovka se používala i na Vari. To je vše, co o tom vím...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

fikejz
Příspěvky: 6082
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: rotavátor a sekačka mountfield

#4 Nový příspěvek od fikejz »

Širší sečení dává fréze větší stabilitu. Jeden soused má toho Robota a taky seče celkem stráně a na druhý straně vesnice má jeden pán taky nějakou dvoububnovku a ten s ní seče opravdu pořádný břeh, kde by s jednobubnem bylo nutný jezdit jen dolů a nahoru.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2822
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: rotavátor a sekačka mountfield

#5 Nový příspěvek od JARDY »

https://youtu.be/4GFMFGR_D3A. Má sice jenom jeden buben ale v pohodě to šoferuje můj šestiletý vnuk.Loni jsem to sám nedával ani s připojenou sulkou. Po by pásu už můžu bohužel jenom čučet.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: rotavátor a sekačka mountfield

#6 Nový příspěvek od Leo »

Fakt nechápu, proč je tu toto vlákno! Má svou sekci, tak proč tam není? To tu budeme dávat kdejaký vlákno, jen proto, že jsme líní hledat a přemýšlet, kam patří?
Dát odkaz na inzeráty je děs. To pořád někdo nechápe, že inzeráty se mažou na bazošu automaticky, takže za chvíli tam nebude nic? Jak budou ostatní vědět, co tam bylo?
Když něco nevím, tak se zeptám moderátorů nebo adminů. Ale chápu, pro někoho je to děsivá představa, to ponížení se ptát. Proto radši uděláme bordel na foru, vykašleme se na pravidla, však ti blbci moderátorští to pak vyřeší za mně.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2822
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: rotavátor a sekačka mountfield

#7 Nový příspěvek od JARDY »

Viděl jsem nápis, tak jsem to tu dal.Když je to tak závadné tak mě klidně smaž.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: rotavátor a sekačka mountfield

#8 Nový příspěvek od Leo »

JARDY:
Toto píši zakladateli vlákna. Ten si s tím nedělá hlavu. Těch vláken tu už založil několik. Místo, aby je dal do sekcí na foru. Ale proč by to dělal, nemusí u toho přemýšlet..
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Vladimír Šimo
Příspěvky: 2961
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: rotavátor a sekačka mountfield

#9 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

Leo: I dělá si s tím hlavu. Chce konkrétní odpověď na konkrétní otázku. Kdyby se zeptal tam, kde podle tebe má, tak ta otázka zaleze pod další možná desítky odpovědí či dalších příspěvků co se týkaj něčeho jinýho a nedoví se nic. A takhle má pocit, že sem nikdo odpovídat už nebude, protože jsi to zkritizoval a zadavetele sprdnul, že je línej a nepřemejšlí.
Jsem vinen...
Takže buď tak hodný, smaž to nebo to přesuň do fréz. Děkuji.
A že odkaz na inzerát - nedošlo mi to, sorry.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: rotavátor a sekačka mountfield

#10 Nový příspěvek od Leo »

Vlákno se zakládá tam, kam patří. Tam dostaneš nejvíc rad. Pokud k danému tématu nemá nikdo co říct, tak nedostaneš rady i tady. Tady těch rad nikdy nedostaneš víc, protože každý nečeká, že vlákno, které má svoji sekci, zašiješ sem. Nejsi první, který to nepochopí. Už jsem to tu kritizoval, protože se dívám, kam všude možně se dávají vlákna o všem možném. Jen do správné sekce se nedají. Když je tam přesunu, většinou nejvíc reakcí je v daných sekcích. Ale už je nepřesouvám, ale podle postupů adminů je zamykám. Kdo se ozve, a napíše, kam vlákno patří, tak mu ho přenesu. Takže tady napiš příslušnými moderátoru a ať ho taky promaže.

Upozornění:
Z důvodu, aby se fórum nezvrtlo v chaos je zapotřebí dodržovat určité pravidla.

1 ) Formulujte prosím své dotazy do správných rubrik. Můžete vkládat i dotazy netýkající se traktorů, ovšem je důležité je správně zařadit.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

santacek
Příspěvky: 137
Registrován: stř srp 29, 2007 6:16 am
Bydliště: Nove Mesto na Morave

Re: rotavátor a sekačka mountfield

#11 Nový příspěvek od santacek »

Cau,mam dvoububen sr-2.Neseklo to vubec spatne,ale na moji ms-19 to bylo pri hodne travy moooc.
Ted jsem poridil Sr-1,ta bych rekl ze sece o neco lip.

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“