Někdo z Košic

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
Málčus
Příspěvky: 102
Registrován: čtv říj 02, 2014 6:03 pm
Bydliště: Radim u Jičína

Někdo z Košic

#1 Nový příspěvek od Málčus »

Ahoj, je tu nekdo z Košic nebo z blizkeho okoli, ktery by mohl overit traktor co je na prodej??? konkretne Malá Ida???
Dekuji :)

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Někdo z Košic

#2 Nový příspěvek od ota »

Mám Košice asi 2 km od baráku. Ale žádná ,,Malá Ida" u Košic není. V Košicích je asi 10 traktorů bych typoval. Že by někdo prodával? :nene: Však je tam jen 53 obyvatel!

Málčus
Příspěvky: 102
Registrován: čtv říj 02, 2014 6:03 pm
Bydliště: Radim u Jičína

Re: Někdo z Košic

#3 Nový příspěvek od Málčus »

Ahoj,

Je perfektné prísť sem a pozrieť sa a vyskúšať, ale prosím, napíšte mi skôr, ako sem prídete, pretože o tento traktor majú ďalší záujemcovia a možno sa predá skôr, ako sem prídete, a nechodíte sem márne. Malá Ida, 044 20, Slovensko.

Toto je odpoved inzerenta..... :zapomel:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Někdo z Košic

#4 Nový příspěvek od ota »

Aha tak ,,Košice Slovensko". Tak to jo. Těch Košic je vícero. No ty Slovenské mám hódně kiláků daleko. Kdyby to byly tyhle naše Košice, měl bych to u nosu a mohl tam skočit kouknout. Takhle tam neskočím, je to z ruky.

Málčus
Příspěvky: 102
Registrován: čtv říj 02, 2014 6:03 pm
Bydliště: Radim u Jičína

Re: Někdo z Košic

#5 Nový příspěvek od Málčus »

OK, dekuji.
Uz sem se lekl, ze Košice maji jen 53 obyvatel! :D

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Někdo z Košic

#6 Nový příspěvek od ota »

S těma názvama obcí. Když jsem dělal ve firmě a odpoledne se skládalo stalo se mi asi 2x za ty leta co jsem tam dělal, že si dopravce popletl místo vykládky. Obec se jmenuje Kralice. 2x přijel dopravce s nákladem pro firmu v Kralicích. Jenže Kralice na Hané. Zajel si třeba 400 km! To je pak peklování. Normálně si zadal ,,Kralice" do navigace a jel. A pak jsme čuměli cože nám to přivezl. Pak čuměl dopravce, kam ho navigace zavedla. :vysmech:

Josef Simunek
Příspěvky: 289
Registrován: ned čer 07, 2009 8:47 am
Bydliště: Kutna Hora

Re: Někdo z Košic

#7 Nový příspěvek od Josef Simunek »

Jo, ale nejlepsi jsou obce ktere se stejne jmenujou a jsou kousek od sebe. Ty Oto urcite vis, mas kousek od sebe Zdeslavice. Jedny u Chlistovic, druhe asi o 5km vzdusnou carou u Cervenych Janovic. Obcas jsem potkal bloudici PPL-ko v lese ... netusic kam ma jet :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Někdo z Košic

#8 Nový příspěvek od ota »

Jo tak to je. Pak chudák dopravce. Když to nemá najeté, tak bloudí. Povídal mi jednou ten klučina od té společnosti, že má ještě problém s Petrovicema. Prostě balík a na něm ,,Petrovice". Ty jsou tu taky dvoje. No tak volá a příjemce se diví, proč mu volá do kterých Petrovic. No snad je to jasné! No dopravce nezná obyvatele v té či oné vesnici, tak tápe. Nadruhou stranu jezdí tady u mě PPLkař a tuhle šel manželce balík. A on volal mě jestli jsem doma. Jo jsem. A pak povídal, sem vozím balíky k vám, tak už mám telefon uloženej. Proto zrovna volám, ze vyndám balík vám. 8)

Pavel
Příspěvky: 8273
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Někdo z Košic

#9 Nový příspěvek od Pavel »

tady sou dvoje rehnice mezi sebou tak 50 km kamos rozvazel po nocni zamestnance nalozil dedka ten mu rek rehnice a usnul samo kamos dojel do tech druhejch dedka zbudil ten mu rek ze to polet a jelo se dal

bratrH
Příspěvky: 892
Registrován: úte pro 22, 2009 5:41 pm
Bydliště: Lužany

Re: Někdo z Košic

#10 Nový příspěvek od bratrH »

To je podobné jako Lužany u Jičína a Lužany nad Trotinou.

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8745
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Někdo z Košic

#11 Nový příspěvek od Franta.cz »

Jako bývalej řidič Vám poradím.
Od toho jsou na balících směrovací čísla.Třeba Němci už 30 let zpátky prodávaly automapy s PSČ.

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“