poprosim like -moje foto

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: poprosim like -moje foto

#16 Nový příspěvek od duchodce »

Tak dík , chápu,prostě je to soutěž a kdo získá víc lajků tak od majitele věci která je na reklamě získá nějakou odměnu.Ale když jsme u toho ,jak je to u těch joutuberů ,kteří si s těmi filmečky vydělávají peníze? Ať neumřu úplně b...ej pěkně prosím smutně koukám :'(
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

cenda.t
Příspěvky: 1550
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: poprosim like -moje foto

#17 Nový příspěvek od cenda.t »

Čím víc odběrů a sledujících, tím více shlédnuté reklamy (já přeskakuju :D - nebo stáhnu a koukám bez reklam - podobně jako z televize), tím více peněz od trubky - zkus se podívat na Killeroze - ten o příjmech mluví celkem otevřeně. Tož tak nějak ... :friends:

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: poprosim like -moje foto

#18 Nový příspěvek od duchodce »

No právě Kileroz - já to sváření nyní celkem vymetám -odešla mě svářečka a vypadá to že mě ještě bude stát za to koupit novou. A celkem jsem nechápal proč to dělá ,ty videa musí stát hodně času - sám jsem se s tím zabývám pro rodinu. No pokud z toho má nějaký peníze ,tak jen zaslouženě , jsou to dobré a důvěryhodné informace.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

cenda.t
Příspěvky: 1550
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: poprosim like -moje foto

#19 Nový příspěvek od cenda.t »

Jj, pokud ta videa mají nějaký přínos, tak s tím nemám problém - štvou mě spíše ti "nalévači" (influenceři) a jím podobní, kteří budou za prachy (těžké) tvrdit, že bílá je černá, to kulaté je čtverec - jen mít co nejvíce lajků a peníze se sypou - za nic :-/ - Kill. je něco jiného - on (a mnozí další) to má podložené svou prací a zkušenostmi.

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“