P: Výrobu příruby motoru mf70

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#31 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tady se dá plech do 10mm sehnat úplně v pohodě.V prodejně hutního materiálu. Má tam nůžky,spousty odstřižků, střihne co je potřeba. Pořádné železo se tu taky dá koupit.Je tu prodejna s materiálem. Uříznou kolik chceš čeho chceš. Žádné celé tabule nebo tyče materiálu.
Mastnacek: by mne zajímalo kdes přišel na to že ten kdo dělá auta neřeší peníze. Myslím že máš zkreslené představy.
Jinak to tu můžete smáznout. Mám vyřešeno a za výrazně míň jak za 5000 Kč.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#32 Nový příspěvek od ladiki »

škoda Tome, že jsi neřekl, kde to umějí, tak výrazně levně....kde přesně umí ustřihnout co si zamanem.... myslím, že dost lidí má také svou představu o autodílnách....sice jsi se bránil názorům, ale moc jsi to tady neobohatil ;-) Rozvody na konkrétního superba nejsou holt kusová práce na obráběcích strojích a je to vždy na daném řemeslníkovi, jaké má portfolio strojů, jak je vytížený.....a kolik má pod ponkem vhodného materiálu...
Cena 5t za dané kusy je řekl bych normální pokud to potřebuješ a jdeš a koupíš......když budeš špekulovat něco si seženeš, trefíš dobrého řemeslníka, tak může být cena okolo 3,5tkč.....a to je ten rozdíl oproti výměně rozvodů na superba, kde si ceny lehko najdu v e-shopu ;-) A na rozdíl od strojařiny, která se řídí normama, bez kterých Ti to nebude sedět a díly nenamontuješ, musím věřit, že nakoupené díly na rozvody jsou opravdu při výměně rozvodů namontované, protože zpětná kontrola je jaksi nereálná ;-) Takže holt, každé práce má své ± :)

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#33 Nový příspěvek od mastnacek »

ladiki: tak nejak no, nekdo kope jen za sebe

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#34 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tak s materiálem Pleca Zlín,tam koupíš co chceš. Ještě je tu jeden kšeft s materiálem pro soustružení a apod, ten nevím jak se jmenuje. Jezdí tam kolega odvedle. Včera z tama dovezl špalek o průměru 150mm dlouhý cca 200mm a stal údajně 450 Kč. Víc nevím. Přírubu mi dělat nechce nemá čas jako všichni. Nebudu tu ventilovat kdo mi vyšel vstříc,nakonec by se to obrátilo proti něm, že ku..í ceny. Asi tak jako proti mně to že se mi zdá za kousek železa 5000 moc. Jisté je to že tvrdí že to co tu tvrdíte vy je moc.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#35 Nový příspěvek od Britt »

Škoda že to je tak daleko, tam bych rád jezdil nakupovat. Tady mě stál kus plocháče dvacku a uříznutí 70 kaček. Kdybych to měl pro někoho, musím mu to účtovat za 90káblí a hned budu zloděj. O dopravě se záměrně nezmiňuji.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#36 Nový příspěvek od ladiki »

Tomas6, díky za info.....cenu neobhajuji, napsal jsem náhled na situaci....Obecně, kdyby těch 5tkč byl takový vývar, tak by ten "kousek železa" spíchl každý druhý ;-) Škoda, že jsi neuvedl, kdo Ti to udělá, nemyslím si, že by se fŕum řídilo kartelem a dotyčný by třeba neměl o zakázky nouzi.. :-/ ;-)

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#37 Nový příspěvek od Britt »

Já jsem hned jako první napsal, že pro nikoho nic nedělám, právě z těchto důvodů.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#38 Nový příspěvek od DYK »

Tomas6 zmínil jsi jakousi výměnu rozvodů. Můžeš říct, jakou slevu na nákup ND ti prodejce poskytl? 30-40%? Že někdo vidí na nějakém e-shopu nějakou cenu je jedna věc, druhá věc jsou ceny registrovaným odběratelům s dovozem na dílnu. V železářství asi nic podobného nehrozí.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#39 Nový příspěvek od Sadra17 »

máš to trošku zkreslený, ty slevy dávaji z natažených cen, na eshopu je to mnohdy ještě levnější než je nákup mechaniků s dovozem na dílnu :-/

v podstatě eshop=nákupní cena po slevách 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#40 Nový příspěvek od DYK »

Bohu žel, s tím nemohu souhlasit. Není to pravda a je to vidět hned po najetí šipkou na cenu třeba u Elitu v autocadu. Je to samozřejmě dané i odběrama - tržbou, kterou tam ta registrace dělá.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#41 Nový příspěvek od Sadra17 »

to jsou právě ty "natažený ceny" 8) proto ti snadno daji 30-40% "slevy" jako registrovanýmu jenže za stejnou cenu to jinde koupí každej kdo umí kliknout na objednat :-/
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#42 Nový příspěvek od DYK »

Asi jsem se nevyjádřil jasně, NEKOUPÍ!!!!!! Kdybych to neověřoval . . . . A doufám, že se bavíme o jedné věci - sadě ND stejného výrobce.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#43 Nový příspěvek od Tomas6 »

Stejný díl stejného výrobce je na netu, vždycky levnější než u dejme tomu elitu. Samozřejmě po slevě které jsou v našem případě +- 30-40% z ceníku. Proto některé díly beru na netu. Vyšší cena u elitu je vykoupená dvojím závozem za den a většinou běžných dílů skladem.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

habrava
Příspěvky: 940
Registrován: pon lis 22, 2010 11:14 pm
Bydliště: Jičín

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#44 Nový příspěvek od habrava »

Pokud bude zájem, tak se do prirub s kamarádem pustíme, zatím asi tři, čtyři kousky.

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: P: Výrobu příruby motoru mf70

#45 Nový příspěvek od mastnacek »

habravo a na kolik to vyjde? Jestli to nechces psat zatim verejne tak do zpravy treba, asejc bych mel zajem. Budes delat ty "valce" nebo jako rusak jen "plech"?

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“