Yukon - rada

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kokodryl
Příspěvky: 384
Registrován: pát pro 26, 2014 5:19 pm
Bydliště: Mořkov

Yukon - rada

#1 Nový příspěvek od kokodryl »

Chlapi nebyli ste se nekdo podivat na totoho Yukona? Jestli jo co mu je nebo neni? vypada ze je jaky si orezly a kabina nejak prasacky opravovana jako by jezdil v soli,ale chlap mi nebyl schopny nic rict ze on to jen prodava.

https://dum.bazos.cz/inzerat/108797893/ ... -Yukon.php

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Yukon - rada

#2 Nový příspěvek od Milhauss »

Je to nějaký překupník,těch traktorů prodává,nebo prodával víc. Asi z nějakých komunálních služeb nebo od nějaké obce,dle stavu a rezu

https://dum.bazos.cz/inzerat/109007468/ ... nstvim.php

Uživatelský avatar
kokodryl
Příspěvky: 384
Registrován: pát pro 26, 2014 5:19 pm
Bydliště: Mořkov

Re: Yukon - rada

#3 Nový příspěvek od kokodryl »

Mi tak prijde ze yukony a mt8 uz normalne sehnat nejdou jen u prekupniku.

Uživatelský avatar
deniels
Příspěvky: 2047
Registrován: sob pro 10, 2011 12:22 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: Yukon - rada

#4 Nový příspěvek od deniels »

je to hřebačka z podivína. Bere od šálka vykoupené traktory a pak je prodává za jinačí ceny. Ten yukon je podle mě uplně totalné orazlý jen nedávno nastříkaný.
Cenu bych viděla max 160tis.. osobně bych do toho nešel.
WINEA 36HP excellent
VEGA 47HP excellent
VEGA 50HP excellent

Uživatelský avatar
kokodryl
Příspěvky: 384
Registrován: pát pro 26, 2014 5:19 pm
Bydliště: Mořkov

Re: Yukon - rada

#5 Nový příspěvek od kokodryl »

No ono to je videt ze je rezly na predku, kola jsou natrene a zadek kabiny bude asi pryc podle toho preplatovani a krabateho jeklu bod zadnim spodnim oknem.Šalek taky prodava stare traktory? Kdyz sem s tim chlaepm mluvil tak sem mu rekl ze bych to videl podle fotek tak na 180 a rikal ze mam dojet a ze se nejak domluvime.

Uživatelský avatar
deniels
Příspěvky: 2047
Registrován: sob pro 10, 2011 12:22 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: Yukon - rada

#6 Nový příspěvek od deniels »

A kde si myslíš, že hřebačka vzal toho yukona? šálek ho bez tak vykoupil na proti učet a hřebačka ho vzal od šálka a ted prodává. už tak prodal snad 20 traktoru.

Jo šálek prodává sem tam nějaký starší malotraktor. Momentálně tam pry má MT8-050 v pěkném stavu. Chce tam zajet a domluvit se osobně jak bude mít nějaký traktor na prodej aby ti dal vedět. Taky jsem bral od něho Vegu.
WINEA 36HP excellent
VEGA 47HP excellent
VEGA 50HP excellent

Uživatelský avatar
kokodryl
Příspěvky: 384
Registrován: pát pro 26, 2014 5:19 pm
Bydliště: Mořkov

Re: Yukon - rada

#7 Nový příspěvek od kokodryl »

Salkovi sem neska volal a pry tam nic nema a yukona nebo MT8 ma pry vyjmečně.

Volal sem i na toto
https://stroje.bazos.cz/inzerat/1085224 ... T8-050.php
Prodava to pan po svem tatovi ze si to pry spravoval pro sebe ale umrel a chce to prodat jako komplet kolem za 200tkc.

Nebo ještě se zeptam jak je na tom stara Vega 30? prijde mi to jako AGT konstrukčně.

Uživatelský avatar
deniels
Příspěvky: 2047
Registrován: sob pro 10, 2011 12:22 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: Yukon - rada

#8 Nový příspěvek od deniels »

kokodryl píše:Salkovi sem neska volal a pry tam nic nema a yukona nebo MT8 ma pry vyjmečně.

Volal sem i na toto
https://stroje.bazos.cz/inzerat/1085224 ... T8-050.php
Prodava to pan po svem tatovi ze si to pry spravoval pro sebe ale umrel a chce to prodat jako komplet kolem za 200tkc.

Nebo ještě se zeptam jak je na tom stara Vega 30? prijde mi to jako AGT konstrukčně.
Stará vega? záleží jakou to má převodovku, staré měli jenom 1000 OT/min na vyvodové hřídeli. Takže na to bacha.

Napsal jsem ti SZ.
WINEA 36HP excellent
VEGA 47HP excellent
VEGA 50HP excellent

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Yukon - rada

#9 Nový příspěvek od Milhauss »


Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Yukon - rada

#10 Nový příspěvek od oco13 »

Milhauss ty ho máš 8) zdvihne to 800kg až tonu v zadnom tbz???

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Yukon - rada

#11 Nový příspěvek od Milhauss »

Nikdy jsem nezkoušel. Píšou 1100kg

Uživatelský avatar
kokodryl
Příspěvky: 384
Registrován: pát pro 26, 2014 5:19 pm
Bydliště: Mořkov

Re: Yukon - rada

#12 Nový příspěvek od kokodryl »

chlapi muzu mit jeste dotaz? Je možne aby praskla roura u priruby na prevodovce? Byl sem se divat na jednu MT8 a ta pohybliva cast co byva vetsinou v haji se zda v poradku ale kyve se to dale jako by u te priruby u zadni prevodovky. nevenoval sem tomu pozornost bo sem nemel cas a byla uz tma ale jak sem si to zpetne prebiral v hlave tak to vypada jako by to bylo upadle nekde u te prevodovky a drzelo to pohromade diky podlaze. pojedu dopred cukne, cuvnu zase to cukne.Diky za pripadnou odpoved

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Yukon - rada

#13 Nový příspěvek od Milhauss »

Štefty už někdo měl vytrhané a nebo i prasklý obal převodovky se někde řešil. Ale i prasklé ve svaru mezi rourou a přírubou to může být,možné je vše

Uživatelský avatar
kokodryl
Příspěvky: 384
Registrován: pát pro 26, 2014 5:19 pm
Bydliště: Mořkov

Re: Yukon - rada

#14 Nový příspěvek od kokodryl »

kdyby byla praskla rura nebo neco horsiho tak by to byla skoda, traktor je cely v perfektnim stavu vsechno je funkcni dokonce i lamelova spojka funguje tak jak ma.jeste se tam zajedu jedenkrat podivat a poradne to prolezu.

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Yukon - rada

#15 Nový příspěvek od polemnepolem »

Roura praskla mě v přírubě u převodovky,ve sváru.A byly vytrhané i závity ve víku převodovky.
Důvod byl mizerný svár v přírubě.jde to dobře upravit i vyztužit,ale musí roura ven a nejlíp do soustruhu.
Závity ve víku byly příliš krátké a mělce zapuštěny-udělal jsem nové s delším závitem.Předtím víko vyvařeno a srovnáno na magnetce.
oprava svépomocí,ale materiál na vyvložkování přední části roury,magnetku,štefty,tmel,olej atd. Cca 10tis a mraky práce k tomu.
když jsem jí pak prodával,prakticky kromě kabátu a motoru vše uděláno tak všichni jen volaly že chtěj slevu a ani traktor neviděly,první kdo přijel byl překupník ze žatce,bez řečí zaplatil,odvezl dal traktor na net bez čeláku o 30 víc a do měsíce mu zmizel z nabídky.

Toť asi tak....pokud chceš koupit,neváhej a jezdi na osobní prohlídky.Roura je bolest všech těchto traktorů,ten můj měl najeto cca 660mth..Podle mne víc zahučíš do motoru nebo převodovky než do opravy roury.
Zetor 6245

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“