Převoz Zetoru Ostrava - Přerov

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Arnošt z Popovic
Příspěvky: 326
Registrován: ned lis 25, 2007 7:56 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Převoz Zetoru Ostrava - Přerov

#1 Nový příspěvek od Arnošt z Popovic »

Kupuji 6718 a potřeboval bych převoz z Havířova do Přerova, cca 90 km. Byl by tu někdo ochoten pomoci s převozem (podvalník, odtahovka...) za cenu kolem dejme tomu 2000,-Kč. Co jsem našel na netu, tak firmy chtějí od 4 do 5 tisíc, což se mi zdá za dvě hodiny jízdy (tam i zpět ) docela dost. E-mail: arnost.pos@seznam.cz

Dík
arnošt

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3425
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Převoz Zetoru Ostrava - Přerov

#2 Nový příspěvek od jenicek »

No přeju hodně štěstí při shánění. 10Kč/km + naložení a složení. Snad jedině nějakej kamarád a jako vytěžovák, že jednu cestu mu zaplatí někdo jinej a nebude počítat kurtování a nakládání, skládání...

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2843
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: Převoz Zetoru Ostrava - Přerov

#3 Nový příspěvek od Jaryn82 »

Když jsem kupoval traktor, tak jsem to jel po ose 110km a v pohodě. Myslím že za 2 tis ti nikdo nepojede.

Sadra17
Příspěvky: 6144
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Převoz Zetoru Ostrava - Přerov

#4 Nový příspěvek od Sadra17 »

90km nejni tolik aby se nedalo dojet po ose 8) za předpokladu že má traktor platné doklady
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
JiriCzech
Příspěvky: 114
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:44 am
Bydliště: Letohradsko

Re: Převoz Zetoru Ostrava - Přerov

#5 Nový příspěvek od JiriCzech »

Přesně. 90 km po ose je v pohodě. Já jsem jel po ose z Ostravy se 7011 a z Kamenice na Lipou s Majorem 80. Oboje cca 180km. 8) Každá cesta vyšla do 30l nafty. Ten den jsem to stihl i přepsat.
Dobrý zážitek. ;-)
Zetor Major 80 + TUR5, BSS P73S, dvoukolák, Krpan 5t, štípačka, natáčecí radlice na sníh, nesená klec na dřevo

Uživatelský avatar
Arnošt z Popovic
Příspěvky: 326
Registrován: ned lis 25, 2007 7:56 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Převoz Zetoru Ostrava - Přerov

#6 Nový příspěvek od Arnošt z Popovic »

Dík za názory, když jsem kdysi kupoval Supra, jel jsem taky po ose něco přes 70 km. Ten ale šlape něco kolem 28 km/hod. Tak to bylo asi za 3 hodiny. Sem jsem to dal proto, kdyby někdo náhodou měl třeba cestu po dané trase, nebo tip na někoho, kdo by to převezl. Traktor papíry má, má ale sjeté přední gumy na nula nula nic. Na netu jsem našel, že pokuta za sjeté gumy je až do 10 000,- ve správním řízení a půl roku až rok bez papírů. Než dát 5000,- za dopravu, objednal jsem nové gumy, v Ostravě to přezuju a pofrčím. :driver: Nechám si na to raději celou neděli. Taky mi jde o to, že si nejsem jistej náplněma v převodovce, portálech, tak abych někde nezůstal zbytečně viset.
arnošt

Uživatelský avatar
Jan_2
Příspěvky: 1423
Registrován: úte pro 28, 2010 9:00 pm
Bydliště: Celakovice

Re: Převoz Zetoru Ostrava - Přerov

#7 Nový příspěvek od Jan_2 »

no tak to vyresit zarukou prodavajiciho na prvnich 90 km , zaplatit az doma. kdyz sem kopal garaz, tak jsem jezdil i pres 100 km za den (cesta tam a zpet 25 km a jednou jsem to stihnul i 5, teda nakopat a odvozit)
Zetor 6911
BSS 5 tuna 3x
BSS 7 tuna
Belorus EO 2621 V

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“