Akumulátorová sekačka na trávník

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#16 Nový příspěvek od jenicek »

Do Košic to zkoušet nepojedu, děkuju za nabídku :rohy:

123
Příspěvky: 1123
Registrován: pon led 07, 2013 3:51 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#17 Nový příspěvek od 123 »

Máš to prostě marný, akusekačku nemám a taky se sem namontuju.
Hele, poradil bych ti, běž do půjčovny a půjč si to na vyzkoušení domů. Finančně to snad překousneš a vyzkoušíš si to přesně tam, kde to chceš používat, když si to budeš zkoušet u někoho jiného, tak to by musela být fakt náhoda, aby měl stejné podmínky jako Ty a stejně budeš vědět houby

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15216
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#18 Nový příspěvek od kenybz »

dobrý nápad ...
sice porušuju tvá pravidla haha...ale husqvarna má celý sortiment accu mašinek které používají stejný akumulátor a pokud bys pořídil například dva strojky tak bys sekal nepřetržitě baterku to nabuší za 1/2 hodiny na 80%
https://www.husqvarna.com/cz/vyrobky/aku-vyrobky/
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#19 Nový příspěvek od Killer Koly »

Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#20 Nový příspěvek od jenicek »

Ahoj, a jak s tím seš spokojenej? Jak dlouho ji máš a kolik toho s ní sečeš? škoda že na Strakonice moc nejezdim, kolega je z Putimi a tak to tam u Vás obhospodařuje on.
Jinak díky za první příspěvek, kterej je k věci. :friends:

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#21 Nový příspěvek od Killer Koly »

vsechno podstatne tu uz bylo napsano. mam ji od lonskeho srpna na sekani asi 50 m2. nejdulezitejsi pri koupi je uvedomit si, ze to prodavaji bez baterii a bez nabijecky(tu jsem nastesti uz mel), takze porizovaci naklady nakonec byly dvojnasobne.
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

alesmacat
Příspěvky: 836
Registrován: ned bře 25, 2012 7:44 pm
Bydliště: usti nad orlici

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#22 Nový příspěvek od alesmacat »

Ahoj máme od hechtu 5040 druhým rokem sekačku ,křovinák,vyvětvovací pilku,sečení zhruba 70m,jen nepočítej že budeš sekat přerostlou trávu to se jí nechce ,duležitá výhoda mužem sekat i v neděli a neprudit sousedy proto sem taky mladýmu prodal benzínovou čtyřkolku a pořídil el. od hechtu a taky naprostá paráda
zetor a liaz navzdy

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15759
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#23 Nový příspěvek od oco13 »

Viacerí tu píšete ohladom sekania v nedelu a rôznych vyhlášok, ktoré zakazujú hluk. Tak sa teda pýtam, ako potom u vás riešite motorkárov? Tu u nás je pila alebo kosačka "šepot kvetín" oproti tomu keď sa zíde 50 mladíkov na motorkách a "gumujú" asfalt.Schádzajú sa u jedného z nich na súkromnom pozemku a tak aj policajti nič neriešia pokial to nie je po 22:00 hod.

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#24 Nový příspěvek od Ondras83 »

muzes tam dojit a rict, at prestanou :D

Uživatelský avatar
JosefV
Příspěvky: 48
Registrován: pát led 08, 2010 11:42 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#25 Nový příspěvek od JosefV »

Mám sekačku GreenWorks, baterie 40V 4AH. Kromě toho jsem si pořídil i plotostřih, strunovku, řetězovou pilu, to všechno na jednu baterii. Mám to druhou sezonu, jsem zatím velmi spokojen. Práce s tím je mnohem lehčí než s benzínovými stroji. Ale je fakt, že to mám jako doplněk. Hlavní plochu poseču traktůrkem a pak to začistím akusekačkou, a na to je to podle mě ideál.

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#26 Nový příspěvek od jenicek »

Díky, tak nějak jsem to myslel taky. Okolo baráku by to žena polítala elektrickou sekačkou s prodlužovákem a kraje a vzdálený části (proužek u silnice, rantl nad tarasem, okolo vrtu, septiku, pod keři atd.) děti tou aku sekačkou. Žena a děti jsou doma každej den, tak že by tráva přerostla moc nehrozí, spíš to hoblujou až na hlínu. :prace:
V podstatě u elektrický už 5 let jen 2x za rok nabrousim kudlu a o zbytku nevim (krom těch prodlužek a zásuvek, ale oni zrasujou snad všechno, minulej tejden paňmáma zlomila v jeden den hrábě a krumpáč). No uvidíme jak to nakonec dopadne, zatím první senoseč zvládla ještě v pohodě stará sekačka :ano:

Uživatelský avatar
JosefV
Příspěvky: 48
Registrován: pát led 08, 2010 11:42 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#27 Nový příspěvek od JosefV »

To co zvládne elektrická sekačka s prodlužovákem to by měla ta akučka zvládnout taky. Takže si myslím že brzy budete sekat jen na akumulátor, obzvlášť když jste doma každý den a nemusíte to všechno udělat najednou.
Já vzhledem k věku (60) a menším zdravotním potížím tu sekačku neutahám, dřív utahá ona mě. A nabíjení trvá 2 hodiny, takže za odpoledne můžeš sekat i dvakrát. Hlavně nešetři na akumulátoru.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#28 Nový příspěvek od bourač »

jenicek píše: paňmáma zlomila v jeden den hrábě a krumpáč
Ahoj, promiň že porušuju tvoje zadání. Mám pouze sekačku s prodlužovákem (malý pozemky).

Mám návod jak akumulátorovou sekačku zdarma vyzkoušet u tebe doma:
Kup jí v Lidlu - přes LidlEshop :shock:

Přiveze ti jí zásilková služba zdarma domů. V krabici je přiložený formulář jak ji můžeš BEZ udání důvodů bezplatně poslat zpět - do 14dnů.
Peníze co jsi zaplatil ti přijdou zpět na účet.

Nemám to vyzkoušené ale mám takový formulář ke plasmě kterou nedávno prodávali.
Asi by se pravdivost dala ověřit předem na Lidl podpoře. https://www.lidl-shop.cz/search?query=akuseka%C4%8Dka

:shock: A víš co? Já to vyzkouším sám. ;-) V pondělí zavolám na podporu - zda lze bezplatně vrátit.
aha, na lidl podpoře jsou i v sobotu 8) zboží lze vrátit do 90dnů - nepoužitý :-/
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
shelbycz
Příspěvky: 165
Registrován: sob pro 05, 2009 12:14 pm
Bydliště: Zlín

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#29 Nový příspěvek od shelbycz »

Mám a používám AKU sekačku Makita baterie 2x 18V 5,0Ah . seču s ní cca 700m2 kolem domu a bez problémů! žádná údržba maximálně nabrousit nože a to je všechno. Naprostá spokojenost! Benzinovou sekačku už nechci ani vidět!!! :D a na ostatní plochy mám traktorek John deere! a jako bonus baterie ze sekačky mi pasují do ostatního nářadí, vrtačka, flexa, přimočarka a rázový utahovák, samozřejmě od makity! Takže mám dvě baterie a 5ks nářadí :)

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Akumulátorová sekačka na trávník

#30 Nový příspěvek od Atlan »

Ano a vyska travy je 15 cm, a sekas to na vysku 5cm?
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“