Avia31 CIVO

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Avia31 CIVO

#1 Nový příspěvek od Shrek »

Takze, dostala se ke me A31 cistic vozovek, ma redukce, 40l cerpadlo, celoi dobu garazovana...
Co s ni vim, bude z ni sklopka.
Nicmene, nadesel jeji cas, a nastavba pujde pod kudlu. Dneska jsem to zvedl a byl jsem prijemnce prekvapen tim co jsem nasel pod bednou, je tam motor Hatz 3valec vzduchac, 3L40C z jedne strany ma ventilator jako krava (vysavac) ten je zapinanej pres spojku, na druhe strane hydralicke cerpadlo.
Nejak nevim, jestli ho dat do depozitu a cekat az se ukaze neco kam by se hodil, nebo ho prodat.
A ted jadro pudla, pokud jo prodam, tak by mne zajimalo za kolik, pac absolutne netusim, jakou hodit cenovku. Aby to bylo fer pro obe strany. Nejsem prekupnik, ale nechci bejt zase moc milosrdnej, zajima mne realna cena, ze muze viset na bazosi treba za 30tis a cekat az se nekdo chytne, je vec mozna, ale kdyz to uklidim do depozitu, tak pak uz mne ani tech 30tis nepresvedci to prodat, nebot co peklo schvati...

Otazka je kolik za to? Nebo, chce to nekdo odsud? Zatim nevim jestli to chci prodat, takze toto neni inzerat!
https://photos.app.goo.gl/1h2zxVePoM7Ez5ds8
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
StaPo3011
Příspěvky: 2437
Registrován: úte črc 22, 2014 8:54 am
Bydliště: Táborsko a Praha

Re: Avia31 CIVO

#2 Nový příspěvek od StaPo3011 »

nějaký bližší údaje jsou na stránkách výrobce Hatz
https://www.hatz-diesel.com/fileadmin/u ... _alteM.pdf
Ale týká se to spíš množství provozních náplní, žhavicích svíček atd.
Žádné zkušenosti s nimi nemám.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Avia31 CIVO

#3 Nový příspěvek od Shrek »

Jo, ja jsem toho nasel dost. Spise mi vyrazila dech cena za kterou tyhle motory jsou prodavany, 1-2tis ecek :shock: :shock: :shock: Ale samozrejme cena pozadovana muze byt jen sen majiele a realna je nekde na pulce...
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15753
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Avia31 CIVO

#4 Nový příspěvek od oco13 »

Ano to máš pravdu , len treba pozrieť aj na to kto tieto motory ponúka. Sú to priekupníci a špekulanti, ešte som nevidel že by tento motor predával bežný človek. Jedného v NR aj osobne poznám a nespustí z ceny ani euro.

Uživatelský avatar
StaPo3011
Příspěvky: 2437
Registrován: úte črc 22, 2014 8:54 am
Bydliště: Táborsko a Praha

Re: Avia31 CIVO

#5 Nový příspěvek od StaPo3011 »

mně to přijde jako mírně novější provedení vzducháče tříválce Slavia,
hmotností a výkonem asi srovnatelný, jen o něco mladší, novější a modernější.
Cenu bych tipoval obdobnou těm Slaviiím. Jak moc jsou tu ale v Čechách tyhle Hatze rozšířeny nevím,
a z toho důvodu kdo bude ochoten riskovat shánění ND v Německu nevím. Možná kdo má s nima zkušenosti a tuší něco o spolehlivosti...
Edit: i katalog ND je na webu, to možná zvýší cenu :)
https://www.hatz-diesel.com/fileadmin/u ... 0-3M40.pdf
Ale podle mne bys to stejně asi prodal za víc na ebay.de :)

Uživatelský avatar
other-side
Příspěvky: 2798
Registrován: ned pro 07, 2008 1:29 am
Bydliště: Perštejn

Re: Avia31 CIVO

#6 Nový příspěvek od other-side »

řekl bych, že tyhle Hatze, ale více jako 2válce byly v nůžkových stavebních plošinách Haulotte (HX 12/15/18 a podobně), díly není problém ani dnes (www.rothlehner.cz)

vydrželo to strašně moc, aj naftu v oleji od blbý obsluhy, primitivní motory

Uživatelský avatar
Lišák1
Příspěvky: 1169
Registrován: úte čer 02, 2009 8:28 pm
Bydliště: Sklené nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Avia31 CIVO

#7 Nový příspěvek od Lišák1 »

Tří válec Hatz vzducháč jsem měl v Menzi Mucku, bezproblémový motor, náhradní díly běžně dostupné u servisu Menzi Muck. Asi bych i našel katalog. Ten v dotazu bude určitě novější konstrukce.
Nissan Terrano 3,0 TDI, Zetor 5211

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20805
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Avia31 CIVO

#8 Nový příspěvek od ota »

Jednou mi volal soused, že ve šrotě mají návěs kterej si umí naložit kontejner sám. Všechnu hydrauliku měl nastarost 4 válcovej vzduchem chlazenej motor Deutz. Je to podobnej kousek jako Hatz. I když ten Tvůj je tříhrnek. Nu tak povídám zjisti cenu. A on pak přijel na zahrádku a říkal, že šroťák povídal že tyhle motory jsou nezmary a držáky. Běžně plavou kolem 30 000Kč i víc. Ale záleží na stavu kolik toho má za sebou. Já pak trefil Deutze za 4500 Kč jako rezervní do ještěrky. Ale pán nevěděl co to má a byl rád že mu to už nepřekáži na zápraži.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Avia31 CIVO

#9 Nový příspěvek od Shrek »

V nastavbe byla nerezova nadrz na vodu. peknych 150kg. Hned se avie oblacinila :smich: :smich:
Celej zadek byl zasranej od betonoveho prachu, sem to 2hod myl, ale nikde nic schnileho. Parkovali to v suchu a v desti to nedalo... takze secko suchy.
Uz je odstrojena, agregat jsem nechal komplet i s ventilatorem, ten ma samostanou spojku, vzduchem ovladanou.Spojka je samozrejme na motoru. Cerpadlo bezi porad. Rozvadec je na tom eletrickej 12v, kdyby po tom nekdo touzil, jsem pristupnej nejaky debate o cene. Zkusim to jebnout na ibej za 1500e treba se nekdo chyti... Tady se muzem bavit o jiny cene.
Pekny je to, ze ma redukce, to se bude hodit.
Nechal jsem kartace a hydromotory, kartace k tomu mam i nove nahradni.
https://photos.app.goo.gl/suJSkWUn5wSKuriT7
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Avia31 CIVO

#10 Nový příspěvek od Shrek »

Tak odstraneny zavady, spera speruje, cerpadlo cerpadluje a redukce redukuje. Jak to stalo, taxou zatuhle predni brzdy. Ty musim jeste rozhejbat, sice to jede, ale je znat ze to pribrzduje.
Oba vzdusniky nove. No a uz ma "novou" nastavbu... Ale korba je celkem dobita, uvidim jestli neudelam novou.
Nosniky mam, jeklak taky, akorat bych musel koupit plech. Zatim polepim starou.
Obrázek
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8571
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Avia31 CIVO

#11 Nový příspěvek od bourač »

možná mám někde zadní plastový nárazníky, možná, (mám tam bordel) ale A31K sklopku jsem nedavno sešrotoval, motor použil do jiný avie, korbu prodal tady na traktorech. Pochval Řepkáče a jsou tvoje za odvoz :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Avia31 CIVO

#12 Nový příspěvek od Shrek »

No vidis, ja ji za odvoz nesehnal, jen si hraju, potrebuju neco upichnout k zednikum, v hodinovce samozrejme... a na tohle mam spouuustu nahradnich dilu.
Mimochodem, pokud se na bazosi ukaze sklopka kolem 20-25tis(celkem vrak, pekna tak 40-50tis), je do 2-5 dnu fuc. Kdyz ti je da zmrd za odvoz, tak bys mohl celkem vydelat, a nesoutezit v tech kravinach kde mas strach abys nebyl pod naklady, popripade se bojis (nechces pac ses hladovej :-/ ) namazat tomu spravnymu cloveku... :vysmech: :vysmech: :vysmech:
A hlavne, tohle nepotrebuje kolecko, nepotrebuje to nic, a povinne 5200kc/rok to vydela za 2dny, gum mam asi tak na 20let, z likviidacek co delame. Provoz jen za naftu. Letos uz 3 valniky pod kudlou, ted bude dalsi, sklopky moc nechodej :-((((( Lidi sou kokoti, nechavaj si to doma, kdyz jim to zmrd dava zadarmo.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8571
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Avia31 CIVO

#13 Nový příspěvek od bourač »

Seknul sem se, :vztek: nabídl sem ti za odvoz zadní plastový BLATNÍKY, nikoliv nárazníky. Sorry že tě to nastartovalo na politickou linii.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Avia31 CIVO

#14 Nový příspěvek od Shrek »

:shock:
Pac do me furt jebes v politice!!!!!!!
Hm, mam nejaky v depozitu, musim se podivat z ceho... Na tyhle jsou nejaky plechovy, ale predelavany a nevim esli nebudu vadit sklapecce :-(
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8571
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Avia31 CIVO

#15 Nový příspěvek od bourač »

Tak mám, jsou origo ze sklápěčky. Stav nic moc ale použitelný.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“