NABÍZÍM dopravu - dodávka valník 4,2m, až 2 tuny náklad

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

NABÍZÍM dopravu - dodávka valník 4,2m, až 2 tuny náklad

#1 Nový příspěvek od Terablick »

Zdravím všechny :)

Z určitých důvodů jsem byl "nucen" si pro soukromé potřeby koupit dodávku - valník. Proto zdejším uživatelům mohu nabídnout možnost dopravy, za níže uvedených podmínek:

- Rozměry ložné plochy 420 x 205 cm (uvnitř - sajtna - sajtna), sajtny 40cm, sklopné, odnímatelné ( i jednotlivě), včetně sloupků (lze udělat holé plato s jen předním čelem), 8 pevných vázacích ok zapuštěných v okraji podlahy. Šířka auta bez nákladu cca 2,5 metru (přes zrcátka), celková hmotnost do 3,5 tuny (N1, bez tachografu), výška auta bez nákladu cca 220cm, min průjezdní šířka 220cm (sklopená zrcátka), celková délka 665cm, rozvor cca 350cm (solidní manévrovatelnost a otáčení na malé ploše).

- Nosnost "papírově" 1400kg, vyzkoušeno bez problému 2,2 tuny

- Možnost 2m nájezdů - POZOR nehodí se pro běžnou dopravu aut - odtah - příliš ostrý úhel nájezdu, auto dře podlahou - leda z rampy nebo meze, nebo podložit podlahu trámy - vyzkoušeno s vraky a podobně. Stroje s vyšší podlahou nebo kratším rozvorem lze bez problému.

- Možnost natažení nákladu "kočkou" nebo hupcukem

- Hrazda pro dopravu dlouhých nákladů (nad kabinou) - trubky, trámy atd

- Možnost + 2 pasažeři

Cena dohodou, podle vzdálenosti, hmotnosti a typu nákladu, náročnosti nakládky atd atd - od 8 Kč/km (vyjímečně lze i méně - po dohodě, zejména jízda bez nákladu nebo s lehkým nákladem). Počítá se každý ujetý km z výchozího bodu a zase zpět. Přiměřené "prostoje", asistence při nakládce/vykládce a uvazování/odvazování nákladu se neúčtuje :)

Preferuji spíš jen v rámci J.Č kraje, po dohodě lze i dál. Ne ale za hranice. Výchozí bod Vodňany, po předchozí dohodě, v některé konkrétní dny, je (zatím přibližně do konce roku, možná do února) možno použít jako výchozí bod Č. Budějovice nebo Č. Krumlov - jen pokud tam zrovna pojedu, a doprava nebude časově náročná - nad cca 2-3 hodiny. Cestovní rychlost 80-90km/h (i s nákladem)

Po dohodě možnost např. dopravy stroje na traktoriádu a zpět, s tím, že by se účtovala jen cesta tam a zpět, případně nezbytné parkovné po dobu čekání na místě.

Poznámka - auto nemá tažné zařízení - nelze tahat přívěsy. Dálniční známka není v ceně - nejezdím po dálnici, takže jí pro sebe nepotřebuju = nemám. Trasu lze volit dle dohody mimo placené úseky.

POZOR - nevystavuji žádný doklad! Nejsem firma, auto vlastním soukromě! Nejde o placenou autodopravu, ale o nabídku výpomoci mezi uživateli fora :)

Dotazy a podobně, a zájemci o dopravu, pište SZ tady na foru (pozor - možnost dlouhého čekání - moc se sem nedostanu), nebo na email hydraulika@post.cz (obvykle tam zavítám každé 2-3 dny, stejně jako na můj soukromý email, sem tam ale méně často - pište tedy raději s větším předstihem :) ), Messenger (Facebook) - ideální varianta - téměř stále online Terablick Mor (Mor má být správně MOR, a je to název herního klanu :D), nebo Steam chat - Steam nick Terablick - obvykle online, nebo max. večer, pokud nejsem u PC (onine stav neznamená mou fyzickou přítomnost u PC!). Poslední dvě možnosti (messenger a Steam) jsou nejlépe funkční, a nejrychlejší kontakt na mě :) Telefon sem veřejně dávat nechci, ale možná si časem pořídím druhou SIMku - mám duální tel. tak bych mohl být pak na příjmu na obou, a číslo bych sem pak přidal :).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: NABÍZÍM dopravu - dodávka valník 4,2m, až 2 tuny náklad

#2 Nový příspěvek od Terablick »

Nově možnost nakládky (a vykládky) el. navijákem na 800/1600kg :) Možnost na korbu dočasně umístit dílenskou trojnožku - vyzkoušena nakládka kamenných koryt, 180kg kotle na tuhá paliva, kachlových kamen, tuhých náprav, motorů, převodovek atd.

Obvyklá cena 10,- Kč/km (obsahuje rozumnou pomoc s nakládkou/vykládkou, uvazování/odvazování nákladu (profi kurty na 5 tun - více ks)). Možnost zakrytí nákladu plachtou.

Možnost dopravy trámů, jeklů, trubek a pod. až do délky 10 (možná i více) metrů. Do cca 6 metrů možno na ležato (přesah dozadu), delší na hrazdu přes kabinu (vyzkoušeno s 20ks trámů 20x20cm o délce 8 metrů, unese i víc).

Ideální kontakt Messenger (stačí samozřejmě písemně, ale lze přes něj i zdarma "telefonovat" (probíhá jako běžný tel. hovor, jen je potřeba být na internetu - WiFi nebo data), nebo Steam chat.

Nově se s autem pohybuju relativně často v okolí Prachatic. (Tedy je zde možnost výrazné úspory v případě že v daný den pojedu cca stejným směrem :)).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: NABÍZÍM dopravu - dodávka valník 4,2m, až 2 tuny náklad

#3 Nový příspěvek od Terablick »

Jak jsem slíbil, přidávám tel. kontakt na mě, pro případ poptávky dopravy a podobně. Je to 702 939 373 . Prosím nezneužívat a nešířit mimo forum a jeho členy :) Děkuji. Možno psát sms a v rozumné denní době (cca 10:00-20:00) i volat :) Jde o síť Tesco mobile.
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“