všechny kompresory stejný?

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
Vladimír Šimo
Příspěvky: 2952
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

všechny kompresory stejný?

#1 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

tátovi odešel kompresor. bude mít jakési výročí, chcem mu koupit novej. takový to prskátko vzduchu, nádrž 25 litrů, jednopíst, olejový. primárně určený na foukání gum všech postrků, co doma má plus auto, ofukování všeho možnýho od bordelu (mot pila apod).
koukal jsem na nabídky a všechny kompresory vypadaj vizuelně úplně stejně. ani cenama (+- 3500) se moc nelišej. jsou skutečně všechny stejný akorát to číňan barví podle požadavků, nebo se nějak odlišujou vevnitř? používání vyloženě nárazový. někde jsem narazil na stránky, že třeba black decker se dělá v Trmicích ale z čeho? čínskej dovoz? jako komplet vypadá stejně jak ty ostatní... dík za názory a odpovědi.

mufik
Příspěvky: 1583
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: všechny kompresory stejný?

#2 Nový příspěvek od mufik »

Zkus třeba tu https://www.powerplus.cz/index.php?akce ... ce=pw&lng=
Něco od nich mám, znám se s majitelem, výroba by měla být Itálie. Zatím všechno funguje co jsem u nich koupil.
Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: všechny kompresory stejný?

#3 Nový příspěvek od elbarto »

Mám radu a ta je velmi prostá. Vezmi v Bauhausu, pouze tam dostaneš na všechno 5 roků plné záruky. Za 4 jim to vetšinou donesu a vezmu si nový kus. Ano, nedělám to rád, ale šmejdy jsou bohužel obraz dnešní doby. Jinak to po 24 měsících zahodíš se smutkem v očich.

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: všechny kompresory stejný?

#4 Nový příspěvek od Sadra17 »

jo jsou +- stejný, barvy a samolepky mastí podle toho jak se čínan vyspí 8)
malej traktorista v malým traktoru

Málek
Příspěvky: 167
Registrován: čtv bře 01, 2018 2:28 pm
Bydliště: Svitavy

Re: všechny kompresory stejný?

#5 Nový příspěvek od Málek »

zdar
scheppach, mám předchůdce HC 25 9 let, za tehdy 2200,- a bez jedinýho zaváhání, pouhá muška- závada ve ventilu odvodnění vzduchojemu. Vypouštím jednou za rok na podzim, aby nezamrzl boční propustí, ventil neřeším, ale výměna bude za pár korun. Stačí si pohlídat výměnu oleje 1x za dva roky, jinak náklady nula. S rozumem stačí i na lakování střík. pistolí, stříkání dutin, vzduch. nážadí (perun). Jenom co udělal přehozenejch kol na naší flotile. Jediný co měníš jsou hadice, ty většinou vydrží rok, ale jdou opravit sponkama a 7mm trubičkou.

Uživatelský avatar
Arťa
Příspěvky: 87
Registrován: sob zář 22, 2007 6:53 pm
Bydliště: Soběslav

Re: všechny kompresory stejný?

#6 Nový příspěvek od Arťa »

Měl jsem Gude bezolejovej 25l.
Odešel teď po 17-ti letech.
Tak jsem vzal Gude 50l oleják.

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3413
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: všechny kompresory stejný?

#7 Nový příspěvek od jenicek »

Stejně jako já skončíš nakonec u Orlíka. Kup starší zachovalej Orlík a nešpekuluj. :friends:
Tady máš jeden hezkej a není to ani zas tak daleko. https://stroje.bazos.cz/inzerat/1432648 ... -orlik.php, tady druhej https://stroje.bazos.cz/inzerat/1434544 ... s-440l.php

habrava
Příspěvky: 940
Registrován: pon lis 22, 2010 11:14 pm
Bydliště: Jičín

Re: všechny kompresory stejný?

#8 Nový příspěvek od habrava »

Vladimír Šimo píše: čtv říj 21, 2021 5:40 pm tátovi odešel kompresor. bude mít jakési výročí, chcem mu koupit novej. takový to prskátko vzduchu, nádrž 25 litrů, jednopíst, olejový. primárně určený na foukání gum všech postrků, co doma má plus auto, ofukování všeho možnýho od bordelu (mot pila apod).
koukal jsem na nabídky a všechny kompresory vypadaj vizuelně úplně stejně. ani cenama (+- 3500) se moc nelišej. jsou skutečně všechny stejný akorát to číňan barví podle požadavků, nebo se nějak odlišujou vevnitř? používání vyloženě nárazový. někde jsem narazil na stránky, že třeba black decker se dělá v Trmicích ale z čeho? čínskej dovoz? jako komplet vypadá stejně jak ty ostatní... dík za názory a odpovědi.
Pokud by jsi chtěl něco od Scheppach ,tak se ozvi.
www.garland.cz
https://www.garland.cz/e-obchod/dle-vyr ... ompresory/
mamina je schopna udělat cenu,plná záruka,doprava v ceně

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“