Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
Tomas6
Příspěvky: 5375
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#1 Nový příspěvek od Tomas6 »

Neví někdo prosím o někom kdo má a půjčuje? Potřebuju pořešit potěry a většina je v patře a na půdě a tahat to kýblem je jaksi na prd.Ideálně v okolí Zlína co se dá zapřáhnout za dodávku. Klidně tip na nějakou půjčovnu.Předem děkuju.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9051
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#2 Nový příspěvek od Sniper »

Vim o trech pujcovnach v okoli. Netusim, jestli je tam maji, ale zkus zavolat:

http://www.pujcovna-vlk.cz/

http://www.vlw.cz/

http://www.ceskestavby.cz/phoenix-zeppelin-zlin/

A pak mam kamose, co jezdi na Schwingu okolo Olomouce, muzu se zeptat i jieho, kdybys nepochodil.
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Tomas6
Příspěvky: 5375
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#3 Nový příspěvek od Tomas6 »

Vlk ani VLW nemá. Ten P-Z zkusím. Díky za tip.Jinak už su bezradný.To vypadá na kyble.Uvidíme no.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

tichys
Příspěvky: 508
Registrován: pon led 07, 2013 6:54 pm
Bydliště: Olomouc - Šternberk

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#4 Nový příspěvek od tichys »

Zvaž jestli tam místo betonu nedat anhydrit.
Potřebuješ ho míň než betonu, míň zatížíš strop, budeš to mít rovné tak, jak to s betonem nikdy neuděláš a čerpadel na anhydrit je všude dost (jedno mám u Olomouce).
Sice to něco stojí a doma si to sám nenamícháš, ale zase je to hotové za pár hodin.
Navíc to dnes už někdy vychází i levněji než ten beton, záleží na tom, jak si ceníš svou práci a svůj čas.

Tomas6
Příspěvky: 5375
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#5 Nový příspěvek od Tomas6 »

No anhydrit mne moc netáhne.Vím že je.to rychlé a rovné,ale....Cena by byla rozhodně vyšší jak beton.Beton mi položí borci za protislužbu.Taky na betonárce mám velmi dobrou cenu.Takže cena je lepší než co mi počítali potěr z anhydritu.Asi o půlku.Za další anhydrit není trvanlivý bez další finální vrstvy.A nebudu mít prachy abych hned všude i ve sklepech udělal dlažby.A na půdě bych stejně musel udělat beton...
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

kulevaros
Příspěvky: 1462
Registrován: úte bře 19, 2013 8:55 am
Bydliště: Zlín

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#6 Nový příspěvek od kulevaros »

Tak jestli budes brat beton v betonarce tak domichavac s pumpou me vozil ze vsetina. Ma auto a na tom pumpu nalozi 5 kubiku. Prvni furu si dovezl sam a dalsi jezdili domichavače z betonarky. Delal jsem tak taky strop a venec. Na tom moc neusetris myslim za tu pumpu,toto neni ideal kde se da setrit na stavbe.

Tomas6
Příspěvky: 5375
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#7 Nový příspěvek od Tomas6 »

Jenže potěry se pokládají v tloušťce 5cm a hlavně rovnání zabere času takže aby mi tam stála pumpa celý den kvůli 5ti kubikum to bych nezaplatil.No asi kyble no....
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

ITS
Příspěvky: 6229
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#8 Nový příspěvek od ITS »

Občas si to tady přečtu a je to zajímavé. Tu malou pumpu jsem viděl jen jednou, když nám ve firmě dělala tato firma http://www.litepodlahy-zlin.cz/. Jsem přesvědčen, že klasické potěry nejsou pro tuto pumpu proveditelné. Zvládá pouze tak zvané lité podlahy, což je docela jiný beton (nebo anhydrid). Je to vždy úplně řídká sračka plná chemie a mletého vápence. Z klasického betonu se potěry snad vždy dělaly docela hodně suché, ať kvůli rovnání, nebo kvůli omezení množství vody - nevyplavit dům. Mimochodem jeden metr cementové podlahy stojí celkem 400 +DPH (síla asi 4 cm).

Tomas6
Příspěvky: 5375
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#9 Nový příspěvek od Tomas6 »

Jasně že pro pumpu na.lité potěry klasický betonový potěr nee.Ale jsou pumpy i na normální beton.Defakto to samé jako na schvingu ale v menším a za auto.Nebo jsou přímo stroje co je míchají a dopraví na místo hadicí.Takzvané mixokrety.Já ty stroje znám.U nás v podniku měli a dokud se dělaly klasické betonové potěry tak nebyl problém.Jenže teď se ze známých důvodů dělají lité podlahy a potřeba mixokretů nebylo a tak přestali investovat do oprav a vijo s tím loni do šrotu.A na okolí asi nic už není.Až v Ostravě nebo Brně.A z tama to tahat se nevyplatí.Ještě je tu jeden u Kroměříže ale toho maj borci kteří s ním dělají a jejich cena za metr je pro mne neakceptovatelná.Takže to budu asi tahat kýblem a vrátkem.Chtěl jsem si to ulehčit,bohužel není jak.
Lité podlahy bych mohl udělat ale cenou bych byl na dvojnásobku toho co to bude stát teď a navíc anhydrit nechci,protože nebudu mít všude hned dlažbu a co jsem slyšel tak se dost ošoupává.A litý cementový potěr je ještě dražší.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
jurex
Příspěvky: 1007
Registrován: sob pro 13, 2008 10:41 am
Bydliště: Jestřabí(zlínsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#10 Nový příspěvek od jurex »

Stavební výtah a na kolečkách to vozit :)

nabocklish
Příspěvky: 1892
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#11 Nový příspěvek od nabocklish »

U nás sice není se schwingem problém, ale při pohledu na fakturu se mi protáčeli panenky. Pak se kousek od nás prodával jeden mixokret za cenu šrotu. Teoreticky funkční, ovšem bez záruky a já se nedostal k tomu abych to vyzkoušel. Asi až bude nějaká akce...
A vlastně jsem ti svým příspěvkem vůbec nepomohl, tak abych to napravil: přijeď na jižní moravu, zprovozni ho a pak si ho můžeš za to zdarma půjčit ;-)

Tomas6
Příspěvky: 5375
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#12 Nový příspěvek od Tomas6 »

jaký máš mixokret?Já chtěl taky koupit.Ten co u nás dávali do šmelcu.Řídící co to měl na starosti nasliboval že mi ho nechá,jenže sem si zranil koleno a v době kdy šel tak jsem ležel v nemocnici po operaci.A teď řeším jak to tam dostat.Ono řešení jsou dvě,kýbl plus vrátek a nebo nějaká pumpa či ten mixokret.No a asi to dopadne na tu první možnost.Dneska jsem obvolal snad všechny lidi co dělají potěry a kdo má nepůjčí a nebo půjčí ale 100km daleko.A za trojku na den.Za ty prachy mi to nestojí.
Výtah v úvahu nepřichází.Zajedno tam kde by mohl stát je už okno a na střechu s ním stejně nevyjedu.
Asi to budu muset udělat na etapy.Přízemí a patro udělám teď a hůru až bude sucho ať do patra valím beton bobíkem a na hůru vrátkem.Bohužel.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

honzauta
Příspěvky: 1250
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:31 pm

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#13 Nový příspěvek od honzauta »

Já bych doporučil pásový dopravník, řešil jsem něco podobného, potom jsem koupil jeden dopravník 6m, druhý jsem dostal a již beton frčí kam potřebuji. Ještě si udělám podvozek pod dopravníky pro lepší manipulaci, teď je převážím zavěšené na lžíci bagru, mám 1m3 míchačku za traktor, přijedu k dopravníku, vypustím na dopravník, na místě zpracuji a jdu z nova bagrem naložit míchačku, traktorem na misto a znova a znova . Za den dokáži sám vyrobit i zpracovat cca 6 m3.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Poptávám betonpumpu,mixokret Zlín

#14 Nový příspěvek od bourač »

Tomas6 píše:do patra valím beton bobíkem a na hůru vrátkem.Bohužel.
taky ti musím vyjádřit soustrast :smich:
bydlím už 5 let ale v prostřed baráku mám pořád díru, nad ní kočku. Kočka vytahala dírou úplně všechno, kolečka s betonem (kolečko 4 očka v rozích), traverzy, sádroš, dlažbu.
Všechno sám + bytná 8)
Terasa v patře: beton nahoru ještěrkou s obrácenými vidlemi. Beton z betonárky v plastové 1000l nádrži, uřízlá horní stěna, na vidlích kalfas, výšky upraveny tak že beton bytná lopatou snadno nandala do kalfasu a zdvihla ještěrkou do 4,5m - než jsem ho vyklopil a strhnul měla nandanej další :evil:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“