Bramburek a jeho hospodarstvi

Moderátoři: rezis, Leo, Milhauss

Zpráva
Autor
sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: vyjimecne jsem sebou vzal fotak

#31 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ze se nebojis tam nechavat nahony.tam u vas se nekrade?stastny kraj .nebo ten pes???
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: vyjimecne jsem sebou vzal fotak

#32 Nový příspěvek od 6911 »

sekalsemmalo píše:ze se nebojis tam nechavat nahony.tam u vas se nekrade?stastny kraj .nebo ten pes???
pres noc hlidaj halogeny a psi pres den duchodci s dalekohledama

k nam vedou jen 2 cesty a oboje pres znudene duchodce, kteri se nudi a jsou nalepeny od 5 od rana do vecera do 17h s dalekohledem a pak o vikendu ti reknou ktere auto tam projelo, jakou melo SPZ,... coz je na jednu stranu otravne, ale radsi mlcim, nekdy se to hodi

no v lete se u nas ukradlo par KG zeleza, ale jinak nic

jinak u nas co barak to myslivec a kazdy 20 barak policajt, takze u nas bych spise bal vyjit v noci vubec ven na ulici :pistol:

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: vyjimecne jsem sebou vzal fotak

#33 Nový příspěvek od 6911 »

pro zuzu:





ps: omlouvam se za stare fotky, ale neni nejak cas uz na foceni,...
Přílohy
IMG_0844.JPG
IMG_0158.jpg

Uživatelský avatar
zuzu
Příspěvky: 513
Registrován: stř črc 04, 2007 5:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: vyjimecne jsem sebou vzal fotak

#34 Nový příspěvek od zuzu »

to je ale krasavec :) by me zajimalo, kdo ho cese?
paní Adminová

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: vyjimecne jsem sebou vzal fotak

#35 Nový příspěvek od 6911 »

zuzu píše:to je ale krasavec :) by me zajimalo, kdo ho cese?
nikdo
vyhoda je ze z toho havanskeho nepadaji zadne chlupy
cese se maximalne tak ze kdyz uz pres ty chlupy ani nevidi tak ho dame ostrihat a je pak sranda, v zime - to vidis jak vybehne ven a za 5vterin uz chce zpatky :smich: no i kdyz je fakt ze v lete je to za 30 :D => je to proste gaucak

Uživatelský avatar
zuzu
Příspěvky: 513
Registrován: stř črc 04, 2007 5:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: vyjimecne jsem sebou vzal fotak

#36 Nový příspěvek od zuzu »

6911 píše:
zuzu píše:to je ale krasavec :) by me zajimalo, kdo ho cese?
nikdo
vyhoda je ze z toho havanskeho nepadaji zadne chlupy
cese se maximalne tak ze kdyz uz pres ty chlupy ani nevidi tak ho dame ostrihat a je pak sranda, v zime - to vidis jak vybehne ven a za 5vterin uz chce zpatky :smich: no i kdyz je fakt ze v lete je to za 30 :D => je to proste gaucak
ja vim, ze tito psi nelinaji - mam neco podobneho. ale pro ne je to utrpeni, kdyz ho nikdo necese - prave ty stare vlasy, ktere nevypadaji se maji vycesat. nejlip kazdy den, ale kdyztak aspon jednou tydne... verim, ze pak u te holicky musi celkem trpet, kdyz ho kudli
paní Adminová

Uživatelský avatar
Peetan
Příspěvky: 5844
Registrován: úte črc 17, 2007 9:54 pm
Bydliště: Česká Čermná

Re: vyjimecne jsem sebou vzal fotak

#37 Nový příspěvek od Peetan »

Když je tu řeč o stříhání, tak známá má bišonka a její manžel dělá svářeče. Protože psík nemůže být nikdy sám a známá musela někam odjet, vzal si bišonka chlápek do garáže... ten ometl co se dalo a byl celej černej od oleje a kolomazu. Známej nevěděl co s ním, tak ho začal drhnout benzínem-->šlo to dolů, ale pak se bišonek nachomítl ke sváření a chytnul... Známej ho hbitě vzal hasičákem co měl po ruce. Psovi se krom šoku naštěstí nic nestalo, ale dokážete si představit jak vypadal.
Když nám to tudle vyprávěli, skoro jsem spadl pod stůl smíchy.

Takže stříhat se dá i plamenem a mislím, že tam žádné staré chlupy nevadí. :smich:
Pole je jen slabej odvárek lesa a tam vládne VALTRA

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: vyjimecne jsem sebou vzal fotak

#38 Nový příspěvek od 6911 »

nee mi ho nceseme a ta borka ho vezme masinkou a ma bafana asi za 30minut komplet ostrihaneho

Uživatelský avatar
zuzu
Příspěvky: 513
Registrován: stř črc 04, 2007 5:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: vyjimecne jsem sebou vzal fotak

#39 Nový příspěvek od zuzu »

Chudak bisonek - ale trosku rozmlsany, kdyz nemuze byt nikdy sam...

Aha vy ho nechavate sjet celeho masinkou.. to my nene, masinkou jenom bricho a zada a hlavicku a nozky a ocasek se rozcesava a striha nuzkama, aby vypadal hezky :smich: uz byl jednou ostrihany i na pudla s kulickama na konci noh :smich: hlavne je ale haklivy, kdyz se mu ta srst zaskuta, pak se mu tam chytne nejake smeti a on se tak vehementne kouse, ze si udela az hnisajici strupy - ted uz nastesti ne, ale kdyz byl mensi, tak jsme si s nim uzili :(
paní Adminová

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: vyjimecne jsem sebou vzal fotak

#40 Nový příspěvek od 6911 »

zuzu píše:Chudak bisonek - ale trosku rozmlsany, kdyz nemuze byt nikdy sam...

Aha vy ho nechavate sjet celeho masinkou.. to my nene, masinkou jenom bricho a zada a hlavicku a nozky a ocasek se rozcesava a striha nuzkama, aby vypadal hezky :smich: uz byl jednou ostrihany i na pudla s kulickama na konci noh :smich: hlavne je ale haklivy, kdyz se mu ta srst zaskuta, pak se mu tam chytne nejake smeti a on se tak vehementne kouse, ze si udela az hnisajici strupy - ted uz nastesti ne, ale kdyz byl mensi, tak jsme si s nim uzili :(
ja nevim jestli ho sjede komplet masinkou a nebo nuzkama, nekdo ho tam vzdy hodi a a pak ho vyzvedneme
jinak nes ten je zas nejradsi doma sam - protoze to muze nerusene chrapat v posteli

Uživatelský avatar
Jemen
Příspěvky: 487
Registrován: ned pro 01, 2013 1:49 pm
Bydliště: Vidče

Re: vyjimecne jsem sebou vzal fotak

#41 Nový příspěvek od Jemen »

Peetan píše:Když je tu řeč o stříhání, tak známá má bišonka a její manžel dělá svářeče. Protože psík nemůže být nikdy sám a známá musela někam odjet, vzal si bišonka chlápek do garáže... ten ometl co se dalo a byl celej černej od oleje a kolomazu. Známej nevěděl co s ním, tak ho začal drhnout benzínem-->šlo to dolů, ale pak se bišonek nachomítl ke sváření a chytnul... Známej ho hbitě vzal hasičákem co měl po ruce. Psovi se krom šoku naštěstí nic nestalo, ale dokážete si představit jak vypadal.
Když nám to tudle vyprávěli, skoro jsem spadl pod stůl smíchy.

Takže stříhat se dá i plamenem a mislím, že tam žádné staré chlupy nevadí. :smich:
:smich: :smich: :smich: tak to me rozsekalo :smich: :smich: :smich:

Uživatelský avatar
UR1SK
Příspěvky: 1517
Registrován: pát črc 15, 2011 10:19 am
Bydliště: Liptov

Re: Bramburek a jeho hospodarstvi

#42 Nový příspěvek od UR1SK »

Hmm, horšie keby ten bišonek vbehol do stodoly.

Odpovědět

Zpět na „Naše farmy“