Malá farma čt1

Moderátoři: rezis, Leo, Milhauss

Zpráva
Autor
jawaelektro1
Příspěvky: 17
Registrován: pát kvě 02, 2014 8:38 pm
Bydliště: Varnsdorf

Malá farma čt1

#1 Nový příspěvek od jawaelektro1 »

Zdar chlapy cosi myslite o pořadu malá farma na čt1 jak tam hospodaří atd....

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Malá farma čt1

#2 Nový příspěvek od Chose11 »

no, se jenom usmívám, takový milá show pro pražáky 8) Ale alespoň děti vidí jak vypadají opravdová zvířata
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

jawaelektro1
Příspěvky: 17
Registrován: pát kvě 02, 2014 8:38 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: Malá farma čt1

#3 Nový příspěvek od jawaelektro1 »

No tak stěma pražákama souhlasim ale co stěch dětí bude když :tyty: todle uvidí v televizi a zvířata sou i v zoo

Uživatelský avatar
serpenton
Příspěvky: 1353
Registrován: čtv kvě 12, 2011 10:11 pm
Bydliště: Svitavy
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá farma čt1

#4 Nový příspěvek od serpenton »

Na to jsem koukal ze začátku, když jsem věřil že to myslí vážně. Ale když pak koupili nějakou starou Škodu asi 120 za cca 9000kč a ten asi MT8 za cca 50000 tak jsem si řekl, že to s realitou nebude mít nic společného. Taky to ze začátku stavěli tak, že mají úvěr z banky asi 300tis a že musí počítat aby vydělali a mohli ho splatit - prostě fraška :smich:

Pak jsem viděl nějakej díl s tou novou dvojicí. Ten chlap dobrý, ale ta Tifany bo jak se menuje mě nějak nesedí ...
Jediný co má na světě cenu je hlína a co z ní vyroste ..

Uživatelský avatar
exot
Příspěvky: 3795
Registrován: pon čer 15, 2009 10:44 am
Bydliště: Český ráj 294 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá farma čt1

#5 Nový příspěvek od exot »

Opicarna pro kancelarske krysy z mesta,Krom toho pro nekoho slusnej solich.
Vše co potřebujeme k běžnému životu nás učili v základní škole!
Nejvetší problém je mezi sedačkou pedálama a volantem!
Svareni to je moje:)

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: Malá farma čt1

#6 Nový příspěvek od sychrovak »

Oni potřebují sledovanost jako každý pořad,takže je to tak postavený,ale celé bych to nezavrhoval,lidem co v tom nevyrůstali
Tak bim to alespoň pořad trochu přiblíží.
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá farma čt1

#7 Nový příspěvek od Milhauss »

Je to asi fraška na lidi,to nepopírám,na to všechno by nemohli nikdy vydělat,a 300 000 kč úvěr,to jsem neslyšel,ale to asi nebude pravda. Vždyť jsou tam jakoby v cizím,tak proč by spláceli nějakej úvěr. Ale zase mě se to líbí,ukažte mi jinej podobnej pořad,mají to hezky udělané,pro ty děti ideální,i když pochybuji že na to čučí. S realitou to opravdu ale moc společného nemá,to by nešlo uživit,ty stavení,toho dřeva,nákupy zvířat,a tak,ale i pro mne plno zajímavých věcí,rád na to koukám 8) 8) Když to srovnám třeba s farmářem,tak to byla kravina že jsem po prvním díle na to nekoukal,zlatá malá farma :pohar:

Uživatelský avatar
Luba 2
Příspěvky: 127
Registrován: pát říj 05, 2012 5:57 pm
Bydliště: Nový Bydžov

Re: Malá farma čt1

#8 Nový příspěvek od Luba 2 »

Já se na ten pořad taky rád dívám. Sice si nedovedu představit "ekonomiku" jejich činnosti, ale to může být záměr, nekazit ideály případným "zájemcům" o takový život.

Nejsem žádný farmář, ale vím, že tam chybí celodenní práce se vším co chovají (plus dcera). V TV to vypadá, že stačí pět minut dloubnout tady a pak támhle a je hotovo.

Ale já jsem snílek a tak se mi Malá farma líbí, občas je tam i něco dobrého a poučného pro mně. Beru to jako reality šou, ale pro mne o tisíc procent lepší než ty různé pí.....y jako Vyvolení, Big bratři atd.

jawaelektro1
Příspěvky: 17
Registrován: pát kvě 02, 2014 8:38 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: Malá farma čt1

#9 Nový příspěvek od jawaelektro1 »

Luba 2 píše:Já se na ten pořad taky rád dívám. Sice si nedovedu představit "ekonomiku" jejich činnosti, ale to může být záměr, nekazit ideály případným "zájemcům" o takový život.

Nejsem žádný farmář, ale vím, že tam chybí celodenní práce se vším co chovají (plus dcera). V TV to vypadá, že stačí pět minut dloubnout tady a pak támhle a je hotovo.

Ale já jsem snílek a tak se mi Malá farma líbí, občas je tam i něco dobrého a poučného pro mně. Beru to jako reality šou, ale pro mne o tisíc procent lepší než ty různé pí.....y jako Vyvolení, Big bratři atd.
naprosto se vším souhlasim

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Malá farma čt1

#10 Nový příspěvek od DYK »

Kolik těch "malejch farem" zde bude? http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 3%A1+farma
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
P.S.
Příspěvky: 5107
Registrován: úte srp 04, 2009 6:38 pm
Bydliště: KT

Re: Malá farma čt1

#11 Nový příspěvek od P.S. »

MALÁ FARMA ZASE OD ZAČÁTKU - OD 29.6. REPRÍZY

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1030 ... a-z-mesta/

Odpovědět

Zpět na „Naše farmy“