zakladam male hospodarstvi

Moderátoři: rezis, Leo, Milhauss

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1170
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: zakladam male hospodarstvi

#751 Nový příspěvek od sita »

Držím palce ať se daří, sám se o něco podobnýho taky snažím, ale kvůli práci to moc nejde. A ta domácí škola - výborný rozhodnutí, závidím. Taky jsem to pro své děti chtěl, ale nešlo to.

Barush
Příspěvky: 312
Registrován: ned pro 08, 2013 4:19 pm
Bydliště: Zlin

Re: zakladam male hospodarstvi

#752 Nový příspěvek od Barush »

Heles brambory nám taky vyorává soused, ale teď jsme třeba kultivovali mezi česnekem s tou ruční plečkou a nemůžu si vynachválit. Sejem ručním secím strojkem a taky paráda.
Jinač do kvasu jsme nepřidávali ani lžičku cukru a se slivovicou jsme skončili na pěkném 21.místě z 97 vzorků na místním koštu :pohar: napoprvé se povedlo.
Sita: Jakto, dělali v kmenové škole problém? My jsme na Březové, mají výborně propracovaný systém na domácí vzdělávání, třeba se jde do hodin připojit online :)

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1170
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: zakladam male hospodarstvi

#753 Nový příspěvek od sita »

Nepodrzeli me v praci, chtel jsem delat z domova, dopoledne bych se ucil s detma, odpoledne delal do prace. Nejdriv mi to slibili ale pak to vzali zpet. Uz nebyl cas vymyslet neco jinyho (hypoteka, atd...), takze deti sly klasicky do skoly...

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: zakladam male hospodarstvi

#754 Nový příspěvek od kuligrado »

Ahoj,
promiňte věčnému škarohlídovi dotaz. V čem je podle vás ta domácí škola lepší, respektive nejlepší? Nikdy jsem to nezjišťoval, jen tak ze zájmu se ptám. Thx

Rado
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: zakladam male hospodarstvi

#755 Nový příspěvek od Killer Koly »

napada me jen jedina vec: kdyz je ve skole chripka, tak to dite v domacim vyucovani nedostane. a ucitel si na nej nezasedne :smich:
ale taky by me to zajimalo
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: zakladam male hospodarstvi

#756 Nový příspěvek od kuligrado »

no nevím, na vlastní děcka mám kolikrát větší pifku než na cizí, přece jenom, jejich hříchy se kumulujou rychleji :)
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Odpovědět

Zpět na „Naše farmy“