Kolik ha Vás uživí?

Moderátoři: rezis, Leo, Milhauss

Zpráva
Autor
honzauta
Příspěvky: 1250
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:31 pm

Re: Kolik ha Vás uživí?

#391 Nový příspěvek od honzauta »

Já nic neplatil, jen jsem byl ny dovolené, tak začali vyhrožovat, když jsem se vrátil, tak jsem jim to poslal a byl klid.

lukkassss
Příspěvky: 258
Registrován: ned lis 23, 2014 4:42 pm
Bydliště: Bouzovsko

Re: Kolik ha Vás uživí?

#392 Nový příspěvek od lukkassss »

honzauta píše:Já nic neplatil, jen jsem byl ny dovolené, tak začali vyhrožovat, když jsem se vrátil, tak jsem jim to poslal a byl klid.
cos jim poslal

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5433
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Kolik ha Vás uživí?

#393 Nový příspěvek od thovt »

Tady jsou aktualizované informace o SHR http://www.hradeckralove.org/urad/zemedelsky-podnikatel

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik ha Vás uživí?

#394 Nový příspěvek od Antony30011 »

lukkassss píše:
Antony30011 píše:
thovt píše:Co ti braní tak si založ občanské sdružení a dostaneš ičo.
Od tebe jako vždy ty nejlepší rady :pohar: :D :D
Takže pokud to dobře chápu tak musím zajít na živnosták a založit živnost. A potom mužu jit teprve žádat o dotace?
Tak mi to dneska řekla paní z SZIFu... je to od letoška nově, dnes na to měli školení. A IČO prý musí být na přímo zemědělskou činnost. V pondělí tam du, tak uvidíme

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik ha Vás uživí?

#395 Nový příspěvek od Antony30011 »

thovt píše:Tady jsou aktualizované informace o SHR http://www.hradeckralove.org/urad/zemedelsky-podnikatel
Jenže až do letoška nemusel být každý kdo žádal o dotace zemedělský podnikatel a mohl být i FO :tyty: pokud to dělám jen pro sebe a mám obrat nula nic tak nač budu ZP? A to právě chce ta nová vyhláška

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5433
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Kolik ha Vás uživí?

#396 Nový příspěvek od thovt »

Občanské sdružení je nevýdělečný subjekt má limit kolik si muže přivydělat. Na základě toho mužeš čerpat dotace takle fungují internetový poskytovatelé , čerpají na rozvoj sítě, časem se z nich stanou s.r.o.

Mužeš si udělat združení zahrádkařu čím víc lidí získáš( role ha ) tím mužeš získat větší dotace.

5611
Příspěvky: 205
Registrován: čtv úno 17, 2011 3:02 pm

Re: Kolik ha Vás uživí?

#397 Nový příspěvek od 5611 »

lukkassss píše:
honzauta píše:Stačí zajít na živnostenský úřad, nahlásit a za týden si přijít převzít. Žádné vzdělání není nutné - zkušenost z května loňského roku.

Potom začnou chodit nesmysly ze statistického úřadu, které budou chtít potvrdit - plochu obdělávané plochy. Vyhrožují pokutami.
POKUTY? JAK SI TO ŘEŠIL?
U mě stačilo dva roky nereagovat a je klid. Nikdo už nic nechce. Jo a pokutama vyhrožovali jenom ten první rok, protože já blbec jim to donesl, akorát že prý pozdě :jazyk:

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: Kolik ha Vás uživí?

#398 Nový příspěvek od frturek1 »

jo statistici drive prudili hodne, i jezdili osobne, tenkarat sem jezdila pani mozna skoro duchodkyne, vzdy prijela k veceru tak sme ji rekli ze bud pujde s nama krmit a pritom se muze ptat nebo ze ma smulu, tak odjela, za 14 dni prijela znova a ve stejnou dobu, tak se to opakovalo, kdyz prijela po treti, tak uz mela holenky sebou, tak sme sedli ke stolu a zacla, kolik ha kolik veskery drubeze, kolik ji snime kolik prodame, pak prislo na ovocny stromy, v zahrade sme meli 4 broskvone, a jeden co byl blizko u zdi tak vetev na zdi byla ziva zbytek stromu byl suchej, natom ji tata zacal skolit, v dotazniku mela kolonky s cislama co zaskrtavala, a tata ji na otazku odpovedel, ze mame 3,5 broskvoni ona zacala silet ze nato nema kolonku tak ji tata visvetlil ze strom je na pul suchej tak ona ze tam teda napise ze sou stromy 3 kdyby tamta uschla, a toho se tata chyt ze co kdyby neuschkla, ze tam bude mit chybnej udaj, no dohadovali se u toho dlouho a to bylo naposled co tu byla od ty doby posle dotaznicek postou nebo telefonuje.

tomous
Příspěvky: 3131
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Kolik ha Vás uživí?

#399 Nový příspěvek od tomous »

:D 8)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik ha Vás uživí?

#400 Nový příspěvek od Antony30011 »

Já jsem byl dneska na SZIFu a na moje 4ha se vyplatí leda se na všecko vysrat :) jo a veděli jste, že dotace na plochu je letos z necelých 6000 kč strouhlá na 3000-3500 kč? :typek:

Uživatelský avatar
zikajay
Příspěvky: 809
Registrován: sob říj 05, 2013 3:54 pm
Bydliště: Klatovy

Re: Kolik ha Vás uživí?

#401 Nový příspěvek od zikajay »

myslim ze to tu bylo psano ze pokud mas 0.3VDJ a vic na ha tak dostanes zbytek

trago105
Příspěvky: 759
Registrován: čtv pro 18, 2008 11:43 pm
Bydliště: Pardubicko

Re: Kolik ha Vás uživí?

#402 Nový příspěvek od trago105 »

ano to jsme věděli že základní SAPS bude 3000, ale když budeš mít zvířata a splníš greening tak se dostaneš na nějakejch +- 5500.

tomous
Příspěvky: 3131
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Kolik ha Vás uživí?

#403 Nový příspěvek od tomous »

Nebo taky piču šišky..... Jsu sám zvědavej co pan Jurečka vymyslí. Mám takový tušení,že nic pěknýho to nebude....

lukkassss
Příspěvky: 258
Registrován: ned lis 23, 2014 4:42 pm
Bydliště: Bouzovsko

Re: Kolik ha Vás uživí?

#404 Nový příspěvek od lukkassss »

Ahoj
v září dostanu zpět od JZD pozemky. Kdy a jak žádat o pozemky? Jak je to pokud mám pozemky v pronájmu a žádám o dotaci, DĚKUJI ZA RADY :)

5611
Příspěvky: 205
Registrován: čtv úno 17, 2011 3:02 pm

Re: Kolik ha Vás uživí?

#405 Nový příspěvek od 5611 »

No ale zase je konečně napadlo vyplácet LFA i na ornou bez zvířat, tak uvidíme kolik to nakonec bude. Každopádně je v tom teď takovej bordel že člověk v podstatě začíná znovu co se plateb týče. By mě zajímalo jak je to třeba ve Francii nebo Německu? To bylo keců jak se to časem všechno srovná a všichni budou dostávat stejně. Bylo by lepší to všechno zrušit, zavést cla na dovoz žrádla do EU a ať se každej ukáže :jazyk:

Odpovědět

Zpět na „Naše farmy“