Kulíškovo

Moderátoři: rezis, Leo, Milhauss

Zpráva
Autor
Kulíšek
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 30, 2016 12:50 pm
Bydliště: Most

Re: Kulíškovo

#16 Nový příspěvek od Kulíšek »

Jeníček: Taky bude.

Sedlák: Viděl jsem to tady u někoho na videu, ale ten psal, že převody nějak neupravoval, předek mu bral rychleji, dával ho prý jen na mokré půdě a vše v pohodě. Pak to tu dával malotraktorpetr na předělaný 30 a ten to měl už vychytaný. Já mám v převodovce kolečka a domeček na náhon lištové sekačky, tak uvidím co s tím bude třeba.

Čím zadělat ty mezery v bloku, nikdo neporadí?

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1170
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: Kulíškovo

#17 Nový příspěvek od sita »

Kulisek: ses si jistej tim vyvodem pro bocni listovou sekacku na 4011? Jedna drtiva vetsina toho co se prodava je na 3011, a druhak je to vyvod kterej neni spjatej s prevodovym pomerem, proste hnat tim predek se asi da, na nejakou prevodovou rychlost to asi pasovat bude, ale moc si to nedovedu predstavit.

Uživatelský avatar
Sedlák
Příspěvky: 1133
Registrován: sob bře 10, 2012 3:07 pm
Bydliště: Krnov

Re: Kulíškovo

#18 Nový příspěvek od Sedlák »

Pokud budeš mít rozdílný převod mezi nápravami tak půjde výkon do prdele kvůli tomu že jedna náprava to bude brzdit , a stejně tak půjde do kytek postupně prevodovka :-/ . A jak psal sita z pohonu kosy by ti pak ta náprava šla na každý kvalt stejně :-/
Zetor 6911 (1980)
Vlek 3,5T

Kulíšek
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 30, 2016 12:50 pm
Bydliště: Most

Re: Kulíškovo

#19 Nový příspěvek od Kulíšek »

Sita, Sedlák: Vůbec si tím jistej nejsem, jen jsem měl za to, že ten domeček by mohl být stejnej, jako u všech , co mají náhon na předek a v tom odpovídající převod. Počítám s upravením převodového kola, případně pořízením jiného domečku třeba ze 6945, prostě nevím a uvidím, co to bude dělat. Dělám to prvně, tak se nechám překvapit i rád poradit, šlo to jiným, tak proč by mně ne, nějak to jít musí.

Kulíšek
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 30, 2016 12:50 pm
Bydliště: Most

Re: Kulíškovo

#20 Nový příspěvek od Kulíšek »

Tak jsme zase o něco dál, na 4011 jsme vyplnili mezery v bloku, dodělali kompresor, který tam nebyl a nasadili velká prsa, tak snad to bude vše v pořádku, příště bude konzole s nápravou a třeba něco víc.
Stále řeším ten pohon přední nápravy, našel jsem tu někoho, kdo to dělal z domečku co poháněl kosu, jak mám v úmyslu já, snad se v tom posunu dál a půjde to.
Obhlídli jsme i tu 12045, chybí mi tam páka řazení vývodového hřídele, nejde zatáhnout ručka, vůbec se nedostane do horní polohy, je urvaná řadící páka a asi se ještě na něco přijde. Interier se vyklidil, sundala podlaha, a kryt z víka hydrauliky, jeden kastlík na baterii, v tom druhým mi brání ručka, když jsem se díval na něj ze spodku je bahno narváno mezi převodovkou a kastlíkama až k podlaze a hydraulice, tak to do odstrojím a vezmu to vapkou.

Kulíšek
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 30, 2016 12:50 pm
Bydliště: Most

Re: Kulíškovo

#21 Nový příspěvek od Kulíšek »

Můžete mi sem dát někdo foto, jak ta páka řazení hřídele 12045 vypadá, případně dát odkaz, kde jí lze koupit.
Děkuju

Kulíšek
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 30, 2016 12:50 pm
Bydliště: Most

Re: Kulíškovo

#22 Nový příspěvek od Kulíšek »

Dá se u Crystala vyklopit kabina?
V příručce o tom nic není.

Uživatelský avatar
Sedlák
Příspěvky: 1133
Registrován: sob bře 10, 2012 3:07 pm
Bydliště: Krnov

Re: Kulíškovo

#23 Nový příspěvek od Sedlák »

Na takové věci se spíš ptej v sekci závady 8) tady to není tak na očích :)
Zetor 6911 (1980)
Vlek 3,5T

Kulíšek
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 30, 2016 12:50 pm
Bydliště: Most

Re: Kulíškovo

#24 Nový příspěvek od Kulíšek »

Sedlák: Už jsem se s tím popral, udělal jsem, co jsem potřeboval. :)

Příští rok se chystám na první seno, budu pořizovat obraceč, můžete mi někdo poradit a uvést důvod pro jaký obraceč se rozhodnout za Zetor 6911, jestli je lepší ten paprskáč nebo TON.

Děkuji

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Kulíškovo

#25 Nový příspěvek od Leo »

V luční technice je diskuze o těchto obracečích. Tak si ji přečti a ptej se tam.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Kulíšek
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 30, 2016 12:50 pm
Bydliště: Most

Re: Kulíškovo

#26 Nový příspěvek od Kulíšek »

Díky, snažím se svoje problémy řešit ve svém tématu, asi se mi to nepovede. :)

Kulíšek
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 30, 2016 12:50 pm
Bydliště: Most

Re: Kulíškovo

#27 Nový příspěvek od Kulíšek »

Byl by někdo ochotný mi okopírovat TP Zetoru Crystal 12045? Nepotřebuji osobní data ani spz, jen technické údaje.

Odpovědět

Zpět na „Naše farmy“