Chov králiků

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
czechboss
Příspěvky: 353
Registrován: úte led 31, 2012 12:20 pm
Bydliště: Lichkov

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1396 Nový příspěvek od czechboss »

Leo píše:Adlera chápu. Kdysi se králíci chovali ve stáji na zemi mezi kravkama a koňma. Dneska mají své králikárny. Každý k chovu králiků či jiného zvířectva přistupuje jinak. Já se snažím mít pro zvířata co nejlepší podmínky k životu a chovu, někdo jiny preferuje jiné formy odchovu, bezmozci třeba kopáním a mlácením.
Mimochodem Adlere, ještě jsi se vůbec nepochlubil, jak tedy odchováváš králiky či jiné zvířectvo? Jenom tu kroutíš hlavou, a ničíš si zdraví rozčilováním!
Leo s Adlerem to nemá cenu absolutně diskutovat, představ si velkou čínskou zeď na místo adlera a pochopíš. Já mám s budkou jenom dobré zkušenosti, zatím jsem neměl žádné úhyny při porordu, nebo že by samice hnízdo nechala, jako třeba můj tchán co budky taky neuznává a pak je nasranej, že se mu samice na hnízdo vysrala. Já jsem postavil tzv porodnici :) jak jsem popsal dříve v tomto fóru i s fotkami. Je to hodně velkej kotec se zateblenou boudou dříve jsem tam měl jezevčíka :D samice tam má mrtě místa i když už jsou mladí velcí a to si myslím, že je dobrá cesta, samice a mladí serou do jednoho koutu a tak mají v celém kotci stále čisto což je dobré vůči chorobám. Ale to už jsem tu všechno psal.
Kdo maže ten jede

Uživatelský avatar
czechboss
Příspěvky: 353
Registrován: úte led 31, 2012 12:20 pm
Bydliště: Lichkov

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1397 Nový příspěvek od czechboss »

Chovatelé potřeboval bych poradit. Jeden králík mi začal nějak divně pelichat i v těchto mrazech hrozně strácí chlupy a připadne mi takovej sdeformovanej, je v kotci ještě s jedním a ten vypadá v pořádku, tak si myslím, že o nic infekčího nejde, ale zvažuji jestli mu nedám za uši možná přidám dneska fotku jestli výjde čas.
Kdo maže ten jede

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1398 Nový příspěvek od Antony30011 »

Leo píše: Mimochodem Adlere, ještě jsi se vůbec nepochlubil, jak tedy odchováváš králiky či jiné zvířectvo? Jenom tu kroutíš hlavou, a ničíš si zdraví rozčilováním!
A takovyhle sou nejlepsi a nejchytrejsi :pohlavek:

Uživatelský avatar
Adler
Příspěvky: 1140
Registrován: ned čer 26, 2011 10:51 am
Bydliště: Zlínsko

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1399 Nový příspěvek od Adler »

Antony30011 píše:
Leo píše: Mimochodem Adlere, ještě jsi se vůbec nepochlubil, jak tedy odchováváš králiky či jiné zvířectvo? Jenom tu kroutíš hlavou, a ničíš si zdraví rozčilováním!
A takovyhle sou nejlepsi a nejchytrejsi :pohlavek:
já se nepotřebuju vytahovat kolik desítek králíků mám a jak je to bio a jak mají přirozené podmínky.... a takové kecy.
Chovám normální křížence na maso a popravdě je mě buřt jestli se cítí dobře nebo ne.Dostane seno,vodu,granule,kukuřicu.Jak má 3-4 měsíce jde na plech.Ty nejlepší nechávám na další chov nebo je vyměním s někým v dědině abych osvěžil chov.
Mluv moudře, nepřítel naslouchá.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1400 Nový příspěvek od Antony30011 »

Vytahujes se jak kdybys chov kraliku vymyslel :pohlavek:
Hod nam fota, at se podivame ;-)

Uživatelský avatar
Adler
Příspěvky: 1140
Registrován: ned čer 26, 2011 10:51 am
Bydliště: Zlínsko

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1401 Nový příspěvek od Adler »

Antony30011 píše:Vytahujes se jak kdybys chov kraliku vymyslel :pohlavek:
Hod nam fota, at se podivame ;-)
věříš,že ani nemám chuť? poslouchat debilní řeči,narážky a pak na tvou milostivou žádost jít fotit králíky? tak to nefunguje...
Mluv moudře, nepřítel naslouchá.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1402 Nový příspěvek od Antony30011 »

Ze zrovna ty mluvis o debilnich recech :D a myslim, ze nejsem jediny kdo si zacina myslet, ze tys videl kralika ledatak na obrazku 8) :D

Nebudes tomu verit, ale lidi jako ty mame i v traktorech ;-) chytri jak vopica ale jejich traktor nikdo nevidel...

Uživatelský avatar
czechboss
Příspěvky: 353
Registrován: úte led 31, 2012 12:20 pm
Bydliště: Lichkov

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1403 Nový příspěvek od czechboss »

Antony30011 píše:Ze zrovna ty mluvis o debilnich recech :D a myslim, ze nejsem jediny kdo si zacina myslet, ze tys videl kralika ledatak na obrazku 8) :D

Nebudes tomu verit, ale lidi jako ty mame i v traktorech ;-) chytri jak vopica ale jejich traktor nikdo nevidel...
Ty fotky by nebyl špatnej nápad, aspoň by nám adler mohl dokázat že nepodpírá králikárnu klackem :potlesk:
Kdo maže ten jede

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1404 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,víš co adlěre,v nekerých příspěvkoch sem ti aj fandíl,třeba sem také v životě neměl jakésik bůdy a mycáky sem odchovál dycky alě skoro pokaždéj sem měl nejaků tu ztrátu.Skoro dycky aspoň jeden malý,kolikráť sa stalo,že aj věcéj zostál vytáhlý negde vedľa hnízda,přechlád a už to nerozchodíl.A gdyž tu na to tak hlědí,tož zjištuju,že to s tebů asi fakt nemá za mak cenu.Buďto sa na to vyser a trocha sklidni a lěsti si nemožeš pomocť,tož si zeber ten svůj chov aj s tyma tvojíma věčnýma hemzama a běž s tým negde do prdelě,třeba za ogarama do politiky.Né,že bych sa Já s mycákama bůhví jak srál a přesně tajak píšeš,mně je také celkem jedno,lěsti o mně můj mycák vykládá po světě,že sa o ňho na chuj starám a lěsti si to potom ti jeho kumpáni rozebířů,kurňa ten Olin je alě hajzľ,že ty naše kámoše zanedbává,bůdy jim neudělá tož mu dáme dvojku a pošlěm na ňho sociálku alě gdyby jim stvoříl budku tož by to měl za jedničku.Ano,také mu dám čistéj vody,kůsek něčeho co sa tváří tajak jádro a sena kolik zežere.Šak co by hajzľ ešče ťél alě nebudu tu gdekom nadávať za to,že svojém hydu dělá bůhvíjaké vymoženosti,gdyž ho to baví tož ať si dělá co chce.Rozhodně do nich necpu a myslím si,že věčina ogarů,jakési herešné peníze alě gdyž bude ta budka ke prospěchu věci tož proč né.Šak ně to dalo nejaků hodinku práce a gdyž to zachrání aspoň jedného mycáčka,tož budu spokojený a gdyž né,tož ju hodím do prdelě a možu řécť,že byla k hovnu.Ty volě,šak za tu hodinu co sem Já stlůkál budku,tož Ty s ju tady stéjně projebál ťukáním tých tvojich příspěvků okolo téj saméj bůdy.Tož asi tak.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

tona20
Příspěvky: 362
Registrován: stř úno 09, 2011 9:11 pm
Bydliště: Benešovsko

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1405 Nový příspěvek od tona20 »

Adler píše:
já se nepotřebuju vytahovat kolik desítek králíků mám a jak je to bio a jak mají přirozené podmínky.... a takové kecy.
Chovám normální křížence na maso a popravdě je mě buřt jestli se cítí dobře nebo ne.Dostane seno,vodu,granule,kukuřicu.Jak má 3-4 měsíce jde na plech.Ty nejlepší nechávám na další chov nebo je vyměním s někým v dědině abych osvěžil chov.
Co ty seš to za chovatele , když je ti jedno jak se cítí zda dobře nebo ne??

Uživatelský avatar
czechboss
Příspěvky: 353
Registrován: úte led 31, 2012 12:20 pm
Bydliště: Lichkov

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1406 Nový příspěvek od czechboss »

Adler píše:
Antony30011 píše:
Leo píše: Mimochodem Adlere, ještě jsi se vůbec nepochlubil, jak tedy odchováváš králiky či jiné zvířectvo? Jenom tu kroutíš hlavou, a ničíš si zdraví rozčilováním!
A takovyhle sou nejlepsi a nejchytrejsi :pohlavek:
já se nepotřebuju vytahovat kolik desítek králíků mám a jak je to bio a jak mají přirozené podmínky.... a takové kecy.
Chovám normální křížence na maso a popravdě je mě buřt jestli se cítí dobře nebo ne.Dostane seno,vodu,granule,kukuřicu.Jak má 3-4 měsíce jde na plech.Ty nejlepší nechávám na další chov nebo je vyměním s někým v dědině abych osvěžil chov.
Ještě by to chtělo vykydat :chytry: aby neměly špinavý kožichy
Kdo maže ten jede

Uživatelský avatar
czechboss
Příspěvky: 353
Registrován: úte led 31, 2012 12:20 pm
Bydliště: Lichkov

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1407 Nový příspěvek od czechboss »

Chovatelé znovu se Vás ptám, spíše bych potřeboval poradit. Jeden králík mi začal nějak divně pelichat i v těchto mrazech hrozně strácí chlupy a připadne mi takovej sdeformovanej, chlupy mu chyběj hlavně na krku, je v kotci ještě s jedním a ten vypadá v pořádku, tak si myslím, že o nic infekčího nejde, ale zvažuji jestli mu nedám za uši, ale je moc malý - možná přidám dneska fotku jestli výjde čas.
Kdo maže ten jede

tona20
Příspěvky: 362
Registrován: stř úno 09, 2011 9:11 pm
Bydliště: Benešovsko

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1408 Nový příspěvek od tona20 »

Že by prašivina, ale tu by měl v uších. Chtělo by to fotku.

Uživatelský avatar
czechboss
Příspěvky: 353
Registrován: úte led 31, 2012 12:20 pm
Bydliště: Lichkov

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1409 Nový příspěvek od czechboss »

tona20 píše:Že by prašivina, ale tu by měl v uších. Chtělo by to fotku.
uši má čistý :-/
Kdo maže ten jede

Uživatelský avatar
Adler
Příspěvky: 1140
Registrován: ned čer 26, 2011 10:51 am
Bydliště: Zlínsko

Re: Králíci a jiné domácí zvířectvo

#1410 Nový příspěvek od Adler »

Antony30011 píše:Ze zrovna ty mluvis o debilnich recech :D a myslim, ze nejsem jediny kdo si zacina myslet, ze tys videl kralika ledatak na obrazku 8) :D

Nebudes tomu verit, ale lidi jako ty mame i v traktorech ;-) chytri jak vopica ale jejich traktor nikdo nevidel...
to mne celkem nezajímá jestli si někdo myslí,že vás tady tahám za nos nebo ne.Nepotřebuju nikomu nic dokazovat a komu to není po chuti,tak má smůlu ;-)
Ani nemám ve zvyku fotit každou prkotinu a dávat to hned na internet abych si nad tím mohl honit péro,jaký že to su borec nebo poslouchat slova chvály a uznání od lidí,které znám přes obrazovku.
Mluv moudře, nepřítel naslouchá.

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“