Irský Vlkodav - strava BARF

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Irský Vlkodav - strava BARF

#1 Nový příspěvek od rezis »

Nenajde se tady majitel Irského Vlkodava? Ke konzultaci obecně. Nyní spíše řeším jestli granule nebo BARF.
Případně pokud máte někdo jiný zkušenosti s tímto způsobem krmení přivítám názory.

Dík

Honza
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Marie
Příspěvky: 2518
Registrován: sob dub 02, 2011 9:27 am
Bydliště: Děčín-Bělá

Re: Irský Vlkodav - strava BARF

#2 Nový příspěvek od Marie »

Ahoj Honzo, mám tu čest, že se mnou žijí deerhoundi. Už nějakých 18 let. (chytli mě za srdce v ranný pubertě). Otázka stravy je vždy horké téma a každý na to má ten "správný" názor.
Co ti poradil chovatel ?
Já teď kupuji http://www.dgdoggear.com/cs/chudleys-ra ... cni-baleni
http://www.dgdoggear.com/cs/chudleys-ra ... cni-baleni
(asi špatně vkládám odkaz)

bych řekla, že důležitější než strava jako taková (pokud je vyvážená) je kvalitní kloubní výživa !
i každý veterinář ti poradí jinak.....
a pokud chcete se psem cestovat, určitě jsou výhodnější granule
naši když se moc napucli masem, tak jim bylo blbě

držím palce a užívejte !!
Jak chceš aby lidé jednali s tebou, jednej ty s nimi.

Uživatelský avatar
Jirka K
Příspěvky: 526
Registrován: sob zář 17, 2011 7:39 pm
Bydliště: Bednárec

Re: Irský Vlkodav - strava BARF

#3 Nový příspěvek od Jirka K »

Už jen bejvalej majitel.Krásní psi.Měli jsme fenu s papírama.Krmit doporučuji granule a klid po krmení.Velká plemena náchylná k torzi žaludku.Taky se nám to stalo,ikdyž jsme na to dávali pozor.Přišli jsme na to náhodou,když si v neděli pozdě večer nevzala dobrotu,kterou nikdy neodmítla.Zavolali jsme veterináři a podle jeho slov by už od doby krmení bylo pozdě na záchranu.Naložit a jeli jsme 30km k němu.Téměř jistá torze a je pozdě.Ordinace dalších 20km a nesehnal asistentku a že to sám takhle velký plemeno nedá a tudíž buď budeme operovat s ním,nebo injekce aby se netrápila.Že jí ale stejně moc šancí nedává.Asistence byla vzhledem k představě téměř člena rodiny strašná.Průběžně jsme se se ženou střídali.Strašnej smrad a neskutečný množství jak to naboptnalo v žaludku.Vyčistit a v několika vrstvách zašít.Čekali jsme to podstatně jednodužší.Když jí otevřel a řekl že je šance,že to neprasklo a není zčernalý,nebo nějak tak začínající odumírání,tak jsme to s potížema dali,ale už bych to vidět nechtěl.Dostala se z toho,ale pak přišla časem rakovina.Jedna operace a další už nebyla.Dál už to nešlo odoperovat.Bylo jí cca 6 let a torze byla ve čtyřech letech.Jsou to krásní psi,ale horší zdravotně.Nejmírumilejší plemeno.Žena chce dalšího.Teď náme Českého Horského a Slovenského Čuvače.

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Irský Vlkodav - strava BARF

#4 Nový příspěvek od Cobrow »

Vlkodavi byli vždy moje srdcovka ....když jsem měl hektary místa ,nepořídil jsem si je- mojí ženě se nelíbili.
Teď když už nemusím brát na nikoho ohled, nechcu je tahat do bytu o rozměru 50m2 ....
Takže smůla... :(

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“