Stavba přístřešku pro krávy

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: Stavba přístřešku pro krávy

#16 Nový příspěvek od frturek1 »

no bez podlahy to je tak na ty ovce ale pro cca 50 kusu krav a jeste na vrsku by to vsechno odplavalo, za cca 7 let misty chybi az metr zeme nešco se vytaha na koélech neco zplavi deste

5611
Příspěvky: 205
Registrován: čtv úno 17, 2011 3:02 pm

Re: Stavba přístřešku pro krávy

#17 Nový příspěvek od 5611 »

Tak no samo že na nějakym sklonu je to horší. Já tady mám samej šutr a hlínu žádnou. Mám to normálně na zemi. Na jaře vyženu dobytek a zhrnu to bagrem. Ty krávy to taky moc nezrasujou, ale můžou i v zimě na pastiny, takže nejhorší je ten průlez na pastvu. Je mě jasny že to není ideál, ale úřady na mě nenůžou, v LPISu to mám jako ostatní plochu aby někdo nekecal skrz platby a veterině se to líbí páč to můžu každej rok stěhovat a nemnožím si tam parazity. Až mě někdo nařídí že musím zvířata někam zavřít a tudíž něco betonovat a dělat jímky atd. tak se jim na to vyseru. V tom mám jasno. A kdyby to po mě chtěly převzít mladí a chtěli něco budovat tak ať si poradí. Budovat něco na věky je na hovno dneska. Mám rád volnost a zvířata taky. :)

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: Stavba přístřešku pro krávy

#18 Nový příspěvek od frturek1 »

to jo tady balo tak 30 cm ornice tet sem skoro vsude na pisku a ten ubejva strasne rychle, kazdopadne to nekomu zadam ad to vyridi, pravdepodobne to ale nebude staj aby sme si usetrili jimky atd, hrade se tam budou davet stejne nakonec

Uživatelský avatar
romek007
Příspěvky: 231
Registrován: ned říj 27, 2013 6:11 pm
Bydliště: Třinec

Re: Stavba přístřešku pro krávy

#19 Nový příspěvek od romek007 »

Rad bych se z vama podelit taky ze svoji stavbou zatim je v plnem proudu, ted stojime kvuli pocasi tak aspon nejake foto z prubehu.

http://roman0007.rajce.idnes.cz/Stavba_pristresku/

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“