Naši pejsci

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Naši pejsci

#796 Nový příspěvek od padesátka »

My ho doma máme stále ale jak se začne venku střílet je to hrozný dejchá jak lokomotiva klepe se hrůza,kňučí leze do skříně na záchod do koupelny pod postel prostě trpí hrozně :'(

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Naši pejsci

#797 Nový příspěvek od padesátka »

My máme dalmatina hodnýho ale kdyby nám ho takhle porval nějaký pes na procházce nevím jak by to dopadlo pro útočníka asi moc špatně-pokud má někdo psa takového rapla neměl by opustit dvorek bez košíku.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naši pejsci

#798 Nový příspěvek od Britt »

Mě se osvědčilo zůstat s ním, hladit ho a mluvit na něj. Dodá mu to strašně moc sebedůvěry.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13114
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Naši pejsci

#799 Nový příspěvek od Čárls »

Naštěstí naš Eddy je už hluchý jemu13 let ale na baštu slyší Poud je s náma tak mu to nikdy nevadilo
Mě cizí pes pokousat eddyho tak pes ani paniček to ve zdraví nepřežijou :zly: jednou sousedovic čokl vyjel po Eddym Chytil sem ho za krkem a letěl snad 3 metry vyletěl pániček a dostal držkovou že ho nemá na vodítku a že si na něj pujdu ztěžovat na obec zklap jak kudla uvazal psa a mazal dom Od tý doby chodí se psem taky na vodítku
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Naši pejsci

#800 Nový příspěvek od Šéďa »

Britt píše:Mě se osvědčilo zůstat s ním, hladit ho a mluvit na něj. Dodá mu to strašně moc sebedůvěry.
Nám se to rovněž osvědčilo a naučil nás tomu sám náš pes. Je stále venku na zahradě, spí v kotelně, má tam padací dvířka, do baráku nechodí, jen, když ho zavoláme. Ale jak venku někdo vystřelí, skočí na kliku otevře si dveře, vběhne do prvního patra, tam si lehne v kuchyni pod topení a nedostanete ho otamtud, leda by jste ho odnesli. :smich: Je to tenhle moula.
Obrázek
Jinak dcera si koupila domek a k němu hned hlídače. Je to 3. měsíční štěně a má 20kg. :D
Obrázek



Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13114
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Naši pejsci

#801 Nový příspěvek od Čárls »

Ten je náááádhernej!!!!!!!! :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Naši pejsci

#802 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

kontrola,další tisícovka,takže už 5 tis. rána vypadá dobře,kanyla,co se nechávala,kdyby byla reoperace vytažena,dreny se budou vytahovat ve středu,zvýšená teplota,další preventivní injekce antibiotik,prášky na bolest a prášek antibiotik.jinak pes včera prospal po operaci a narkoze,dnes už má zájem o jídlo,pití,vyměšuje,chce nás doprovázet ven.....

https://sekalsemmalo.rajce.idnes.cz/Sar ... 082219.jpg
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naši pejsci

#803 Nový příspěvek od Britt »

Tak to bude brzo v pohodě. Za 10 dní vytahat stehy ( u nás zadarmo) a pak až zarostou jizvy, nepoznáš že něco bylo. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Naši pejsci

#804 Nový příspěvek od padesátka »

No teda-chudák :shock: a pes je zkaženej bude se bát tohohle se bojím na procházkách.Sousedům utekl N.O. a seznamovali se s naším Brokem na zahradě byla tma nevěděl jsem že je tam cizí pes jak jsem na našeho zavolal tak se ke mně rozběhl a ten blbec za ním popoběh a naštěstí ho jen štíp do zadku a nic se nestalo.Jen mně překvapilo že ten N.O. když náš pes odbíhal na přivolání tak po něm vyjel kdybych věděl že tam je tak bych si pro našeho v klidu došel a nic by se nestalo jo a nechtěl odejít ze zahrady tak jsem vzal prázdnou petku a hodil ji po něm se málem posral strachy jak letěl domů.

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Naši pejsci

#805 Nový příspěvek od padesátka »

Tak jsme tu půl noc dali zase ve stresu dalmík opět vyděšený k smrti udejchanej vyklepanej ukňučenej :-/ relaxis nezabral.Nejhorší je že čím víc se ho snažím uklidnit o to víc je to horší :-/ no už je to za námi ven jsme ho dostali až v 2.30 a to jsme se museli obléknout a jít s ním ven :(

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Naši pejsci

#806 Nový příspěvek od Šéďa »

Taky jsme to zvládli, od 19,00 byl s námi v domě, ležel na chodbě, koukal na nás otevřenejma dveřma do obýváku a od 23,45 do 0,30 jsem s ním byl zavřený v koupelně, která je uprostřed domu relativně izolovaná a bez oken. Je fakt, že čím je starší, tím se také víc bojí, jako štěně byl s náma na balkoně a koukal na rachejtle, občas sním jen cukla nějaká rána, dnes se bojí víc. V 1,00 už byl venku klid, začalo pršet, tak všichni zalezli a mi se mohli jít ven projít.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13114
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Naši pejsci

#807 Nový příspěvek od Čárls »

Chlapi s tím bojením u psů na rány chce to trochu cvičit s jezevčíkem Ajdou sem začínal rána nafouklý pytlík a přímo před ní nejdřív malou pak větší Potom se přešlo na poplašky a nakonec na rány jatečních patron Vše chce čas a pomalu nechá se že nakonec pes takéto rány ignoruje. Tak se cvičilo i na čáře ale tam to končilo salvou slepejch ze sapíku 8)
Prostě je to odnaučit se bát ran
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

hugo3
Příspěvky: 702
Registrován: čtv čer 16, 2016 12:21 pm
Bydliště: 15000

Re: Naši pejsci

#808 Nový příspěvek od hugo3 »

strach z rány/hluku bude u každého psa individuální a výcvikem lze trochu eliminovat. ta naše blbka /zlaťák/ při výcviku se motala u střelby kolem instruktora a dneska když slyší střelbu tak by se nejraději šla podívat. a to nechodíme na hony.
její sestra ze stejného vrhu je strašpitel. její bába i máma jsou/resp. byli (bába už odešl) lovecky využíváni.
Předpovědi expertů jsou většinou jen o něco málo lepší než náhoda

Fizz
Příspěvky: 7937
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Naši pejsci

#809 Nový příspěvek od Fizz »

Naší je to úplně jedno, kdy byla malá první Silvestr doběhla vyplašená co je, nase reakce byla ve smyslu v pohode, spis bez reakce, viděla ze se nic neděje, parkrat se to zopakovalo, od ty doby reaguje na kravál nebo neco takovyho stim ze dojde ze se neco deje, bud ji poděkuju, nebo ji nechám hlídat, nebo ji pošlu na kontrolu.

Docela zvládá i psy kteří jsou s ní. Největší problem pozoruju kdyz pes je ve stresu a panecek ho zacne utěšovat, nebo ty malý zvedat ze země. Prostě cítí nestandardní naladu a to mu nepomůže. Vcera jsem mel u sebe jeste druhyho psa, vzdycky to zvladal stejne jak naše, jeden Silvestr byli na navsteve u přeopecovavaneho psa, od te doby uz druhy rok stres jako prase, ted treti rok panicka tu nebyla. Dosla vyklepana, pak zabrala misto na gauči, chvilu se klepala parkrat ji ocuchala moje fena, kdyz byly rány a rozhovor se nijak nezmenil skoro nereagovala, jen uši a byla ve střehu, pak došla panička a na každej vybuch reakce jeee rychle rychle krasny bla bla... A pes zas vyklepanej.

Velká část chování je jen reakce na panovy emoce. Reagují na to co neznají, pokud dokážeš svym klidem převážit ten chaos kolem pes bude v klidu, potrebuje se držet linky kterou zná.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Naši pejsci

#810 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

to je dobrá ráda.tady ale někdo hodil tak extrémní dělobuch,že jsem nadskočil a trhnul sebou i já,pak se k tomu zaklepala ještě celá chalupa a okna drnčela ještě po chvíli.to sem na psa moc klidový emoce nepřenesl....no už je to pryč,už se vystříleli..
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“