Domácí zabíjačka

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Jarda K.
Příspěvky: 71
Registrován: ned úno 14, 2010 12:30 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domácí zabíjačka

#16 Nový příspěvek od Jarda K. »

Pání, kde to děláš ? Ne tak zajímají mě všechny názory, kdyby mě stačil názor známého proč bych tady ted psal .....

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4252
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Domácí zabíjačka

#17 Nový příspěvek od pepa.traktor »

Jardo v rakousku se jede v jedné fabrice 10 tis kousků za 3 měny v jeden den tak těch našich 2 tis je jak nic ale naše kapacita byla dříve denně 800 prasat a 160 hovězí 5 dní v týdnu dnes je to ůplně jinak

samozřejmě je dobře že se ptáš a chceš vědít více o tomto tématu spíše jsem reagoval na to prvotní tvé popsání --nic ve zlém jsem nemyslel :ano:
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
kaja.h
Příspěvky: 1209
Registrován: čtv úno 10, 2011 3:35 pm
Bydliště: Pelhřimov

Re: Domácí zabíjačka

#18 Nový příspěvek od kaja.h »

Pepo, dobrý. Akorát mě udivilo, že na tom druhym videu nemaji pašíka na nějakom špagátu. My dáváme do mordy a na zadní běh. :friends:
Aby jsme ho nenaháněli po celé parcele.
Jede traktor, je to Zetor 3011

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domácí zabíjačka

#19 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Asi zaserem vlákno,tak když tak smazat nebo přesunout,děkuji. Zajímalo by mě to jak u vás vážete prase,u nás za přední nohu,stoupneš si proti němu,natáhneš mu packu,on se zapře a dostane ji

Uživatelský avatar
kaja.h
Příspěvky: 1209
Registrován: čtv úno 10, 2011 3:35 pm
Bydliště: Pelhřimov

Re: Domácí zabíjačka

#20 Nový příspěvek od kaja.h »

Taky pěkný. Dáváme na přední když se mu nechce z chlívka ven. Jinak provaz za horní velký zuby no a pak v poslední chvíli pošponuješ a má jí. Hlavně nikam ráně neuhne. :friends:
Jede traktor, je to Zetor 3011

Jarda K.
Příspěvky: 71
Registrován: ned úno 14, 2010 12:30 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domácí zabíjačka

#21 Nový příspěvek od Jarda K. »

Vážeme za zadní nohu, někdy i za přední a přesně jak už tu někdo psal, před ránou natáhnout, ale někdy to prase pěkně zneklidní takže většinou to stačí jen za zadní.

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Domácí zabíjačka

#22 Nový příspěvek od Sadra17 »

kaja.h píše:Pepo, dobrý. Akorát mě udivilo, že na tom druhym videu nemaji pašíka na nějakom špagátu. My dáváme do mordy a na zadní běh. :friends:
Aby jsme ho nenaháněli po celé parcele.
taky mě to udivilo, my taky dáváme tyčku s lankem za korní čelist, prase vyšponuje hlavu jak se snaží táhnout proti a krásně ho picneme pak na něj aspon 5 lidí naskáče at ho může řezník v klidu píchnout :typek:
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Ales.
Příspěvky: 708
Registrován: pon lis 08, 2010 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domácí zabíjačka

#23 Nový příspěvek od Ales. »

My dáme špagát na zadní a prase normálně a v klidu vyvedem před stodolu a tam dostane sekerou na tupo, nebo jateční pistolí. (podle velikosti prasete a řezníkovo nálady) Nikdy nebyl problém, po první ráně padne a nekvičí nic.... krásně se vykrví a stačí na to řezník a jeden ho přidržuje a jeden na krev. Nedovedu si představit jak 5 lidí sedlá polomrtvé prase... :D Ted poslední mělo podle ledvinek cca 220kg a bez problému. Dnes večer akorát začnu udit... :P
Všechno je pudová záležitost - buď to pude nebo to nepude ...

Uživatelský avatar
Ales.
Příspěvky: 708
Registrován: pon lis 08, 2010 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domácí zabíjačka

#24 Nový příspěvek od Ales. »

Až teď sem se podíval na to druhé video a je mi z toho zle.... Nemám takovýto přístup rád. To jsou názory jak je sekera nehumání atd (neříkám že je 100 procentní), ale když bude mít pistoli nebo elektriku blbec, tak je stejně sekera v rukou profíka lepší. U mě ale taky vítězí pistole...
A chtěl jsem se zeptat když už se tu o tom bavíme, co si myslíte, hlavně i Pepa, že je lepší 130 nebo 200 kilový prase? Myslím ze všech úhlú.
My ted meli relativně větší, ale oproti minulýmu 150kg mi přijde tužší maso, ono to velký prase bylo strašně libový, až nás to zklamalo, museli sme zabíjet kvuli počasí dlouho a oproti normálně přerostlo. Jinak sádlo na hřbetu mělo cca 4cm v nejširšim místě. Nějak sem z toho byl rozčarovanej podle toho jak všichni vyhrožovali že bude něž sádlo. Ale masa bylo hrozně moc. (ono to tak vlastně vyhovuje) Jinak krmení bylo ted i předtim stejný 5kg brambor a 3-4 kila šrotu deně. předtim bylo to malý landrase x pietrain a ted landrase x bílé A ten pietrain měl maso žilkovaný tukem a křehoučký, ted je uplně libový. I v boku je víc masa než sádla, ale je to tužší. Chtěl bych vědět, jestli to tužší maso je u velkého prasete pravidlo nebo ne. Jestli to má cenu příště krmit taky tak dlouho, nebo třeba dvě krmit do menší váhy. Jinak ještě to velký prej za mlada prodělalo chřipku říkal řezník podle plic, nevim jestli to má význam. Tak do jaké váhy krmíte?
Všechno je pudová záležitost - buď to pude nebo to nepude ...

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4252
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Domácí zabíjačka

#25 Nový příspěvek od pepa.traktor »

co si myslíte, hlavně i Pepa, že je lepší 130 nebo 200 kilový prase? Myslím ze všech úhlú



tak na všem je důvod zabíjačky ? 130 kg je lepší na prodej méně tuku a jedí to jak manželky tak děti ale uzený pokud se připravuje doma šály z kýty ,plec je lepší na nich nechat slabokou vrstvu tukového krytí aspon samo ze strany kůže uvnitř nechat tu masovou blánu nebrat to ůpně načístou hmotu pak se to při uzení více vysušuje protože to mastnější tam chybí --jinak obecně prasata okolo 200 kg a více mají také své zákazníky ale ve velkovýrobě se takovéto maso využívá do trvanlivých ,sušených salámů a klobás právě pro to že obsahují vnitřní tzv.intramuskulární tuk a pro tyto výrobky je to základ ůspěchu křehkost a po té fermentaci se dostaví i jiná chut než z toho masa kolem 130 kg --jen tak pro zajímavost maso z 200kg a více jsou nevhodné z důvodu toho tuku uvnitř svaloviny pro výrobu dušených šunek tam prostě by to bylo vidět tak proto . Jinak čím starší kus tak samo sebou tužší maso a třeba u těch prasat třeba kolem 1 roku už chrupavky na které jsi zvyklý jenom nožem tak se třeba na křížovou kost ,hrudí,při kuchání pánevní spona musí seknout sekerou lehce a pak doříznout nožem jinak kdo si prohlédne rozseklou hlavu prasete 130 a 200kg v místě průrazu pistolí tak uzná že ten rozdíl v lebeční síle stěny je dost značnej a proto se často stává že se kost vůbec neprostřelí a musí se přebít a pálit znovu .--někdo šahá pro tu sekeru nebo konkrétně já si přebiju nosím v kapse 1 náhradní jistotu a samozřejmě musí být pistole v super stavu pokud jí kouká ůderník ven a někdo jde stím střílet prase tak je třeba vyměnit uvnitř gumy a nebo celý ůderník bývá navrchu vypálený a odrezlý a pak ten tlak uteče do obalu pistole a nemá potřebnou sílu zatlačit na ůderník --někdo si eliminoval tuto ztrátu použitím větší nábojnice ale zase dochází k roztažení obalu za hranu komory a pak to špatně jde vyndat ven .

pokud se zlobíš na málo sádla s tím toho moc neuděláš -obecně se šlechtí jatečné prase na menší krytí protože prostě není ho tolik potřeba a pokud by se mě to stalo tak jsem spíš rád udělat pěkné uzené krkovička ,šály z kýty ,plecko, no a prorostlý bůček ten jde na krámě na prodej nejvíc prorostlej navrsvenej jak je tam několik cm sádla tak to nikdo nekupuje --jinak byl čas cca 5 let nazpět že lidi sádlo ještě ve velkém prodávali na škvaření ostatním protože se ho tolik nevyužilo ale tím šlechtěním a zabíjením mladších kusů jsme se dostali k tomu že to sádlo dnes spíš je na hranici nebo chybí .Jeden můj kolega takhle prodával sádlo léta kam chodil zabíjet a ted tvrdí že ty lidi si ho ještě musí na škvaření sami kupovat --vše je o potřebách nás lidí jestli spíše šáhnem po nějakém margarinů či rostlinném oleji a nebo pěkně lžicí si nandáme do hrnu domácí švařené a už nám stačí jenom ta radost se na to podívat .


snad jsem to trošku z mého pohledu popsal ---

k práci veterinářů kteří se na kuchací lince vyjadřují k orgánům při kontrolách -jaké zvířata prodělali nemoci a podobně se konkrétně ke chřipce vyjádřit neumím
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4252
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Domácí zabíjačka

#26 Nový příspěvek od pepa.traktor »

Jarda K. píše:Vážeme za zadní nohu, někdy i za přední a přesně jak už tu někdo psal, před ránou natáhnout, ale někdy to prase pěkně zneklidní takže většinou to stačí jen za zadní.
já konkrétně vážu za zadní levou nad kolenem 2 smyčku nic jiného pokud prase nechce z chléva vzít provaz 2 pomocníky dát za trup za plece a mírně přizvednout a jít ono se rozejde samo a bez řičení

pokud se pošimrá na zadku jde do předu pokud na krku prostě začne couvat --nedokážu vysvětlit proč ale je to tak


jinak Jardo ptám se kluků kolem sebe na ten zdroj jestli neznají parametry a je to různý někdo má autobaterii někdo 23Ov ale zatím nikdo neví přesný ůdaje a časy ---ono jak se v našich podmínkách omačuje šermerovkou --jateční pistolí tak tu elektriku tady nikdo nepoužívá v práci jedem co2 ,u skotu matador na vzduch -systém jateční ale bez nábojnice .

Ptám se dál třeba na někoho natrefím :-/
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
Ales.
Příspěvky: 708
Registrován: pon lis 08, 2010 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Domácí zabíjačka

#27 Nový příspěvek od Ales. »

Zdravím a děkuju za vyčerpávající info. My jsme spokojeni s tim že je hodně masa, ale je trochu tužší, ale přijde mi, že to je trochu i tim, že ve svalovině neni žádnej tuk. Nějakej zmetek libovej.. :D A je to jak píšeš, sádlo nám dojde dřív jak maso, ale to vždy. Ale řezník říkal, když budeš mít přeštíka, tak místo masa sádlo a sádlo si koupíš levnějš jak to maso... Ten ty Mangalice a ani ty přeštíky moc nemusí. Líbí se mu Duroc a Pietrain. Dnes jsem akorát udil boky a kousek špeku.... :D takže už je masná huba... :D
Všechno je pudová záležitost - buď to pude nebo to nepude ...

Uživatelský avatar
petrak
Příspěvky: 545
Registrován: úte zář 28, 2010 2:53 pm
Bydliště: Prostějovsko

Re: Domácí zabíjačka

#28 Nový příspěvek od petrak »

Ahoj, dnes jsme poráželi naše prasátko tou elektrikou, kterou jsem vyrobil a poprvé otestoval. Okopíroval jsem to od známého, který více zabíjí. Jehlice napájím trafem o příkonu cca 200w a napětí cca 80V. Tak to měl i ten známý. Možná by mohl být i menší příkon ale jistota je jistota. Pozor sekundár těch 80V musí být oddělené od sítě, tj. nesmí být spojen s nulou ani fází. Prostě dva konce vinutí přímo na jehlice, jinak :pistol: .Funguje to na 8) Hezky v klidu a bez stresu, vykrvíš vytáhneš a je!

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: Domácí zabíjačka

#29 Nový příspěvek od Mário »

no my sme strielali aj pukalom ked zo vykrviš nechaš mu stale ihlice v krku a stale zapatu eletriku potom ho este pre istotu strelime a vytiahneme z chliva ale pred poražkou mu nedavame žaden špagat ani na nohu ani nikam

Uživatelský avatar
serpenton
Příspěvky: 1353
Registrován: čtv kvě 12, 2011 10:11 pm
Bydliště: Svitavy
Kontaktovat uživatele:

Re: Domácí zabíjačka

#30 Nový příspěvek od serpenton »

Domácí zabíjačka to neni, spiš něco jak psal Pepa ...
Ale pro srovnání - http://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/100019 ... va-porazka
Jediný co má na světě cenu je hlína a co z ní vyroste ..

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“