Chov pštrosů

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
konesak
Příspěvky: 411
Registrován: čtv říj 23, 2008 5:41 pm
Bydliště: Domažlice

Chov pštrosů

#1 Nový příspěvek od konesak »

Chlapi nechová tu z vás někdo pštrosy? Dostal jsem ho jako svtební dar a potřeboval bych pár informací.

matesH
Příspěvky: 87
Registrován: pon zář 27, 2010 7:57 pm
Bydliště: Jizni morava

Re: Pštros

#2 Nový příspěvek od matesH »

pis rovnou k veci, neco malo o nich muzou vedet i ti co je nechovaji, nerikam ze zrovna ja :-) ale kamos je choval par let, dokonce i maly se mu vylihnuly sa mne zda ;-)

konesak
Příspěvky: 411
Registrován: čtv říj 23, 2008 5:41 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Pštros

#3 Nový příspěvek od konesak »

Chtěl bych vědět, jaký mu udělat přístřešek, jsou mu 2 měsíce a plánuju, že si ho nechám do tich 14měsíců. Dále pak čím ho krmit, intervaly, množství - zatím se pase na louce a přilepšuju mu nahrubo nadrcenou pšenicí. A další užitečné informace.

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Pštros

#4 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,ten přístřešek musí byť hlavně pořádně betelný,ináč ti ho rozebere jak krabičku sirek.Sůsed dostál také na padesátku pštrosa,v sobotu ho dostál,třištvrtě nedělě mu dělali přístřešek,slavnostně ho tam pustili z vozíka a za pět minut jím ho rozebrál na hromádku deščic.Tož přizvali řezníka,ten viděl neco takového poprvní vživotě a tož kolem něho tančíl,jak kača v čepici a stéjně s ním nic nezmohli.Nakonec zaveľél,uvažte ho za nohu,přez haluz na takovéj staréj vysokéj jabloni ho vytáhnem,já ho podřežu a dílo bude vykonané.Také tak aj bylo,takovů čurinu ste v životě neviděli,hodinu ho naháňali po zahradě,aby mu uvázali na nohu provaz.Nakonec sa jím to jaksi poščestilo,tož konec přehodili přez haluz,druhý konec uvázali za jakéhosi teréňáka co sním milého pštrosa dovézli a už to měl spočítané.Řezník došéj,jak nájvěčí machr,šmignůl ho pod voľackem a tož bylo po dárku.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

konesak
Příspěvky: 411
Registrován: čtv říj 23, 2008 5:41 pm
Bydliště: Domažlice

Re: Pštros

#5 Nový příspěvek od konesak »

Nu dík za radu to sem se i zasmál. Doufám, že nám nákej ten pátek ještě vydrží, než drobet vyroste.

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: Pštros

#6 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

zkušenosti nemám ale ola opět :smich: :smich: :smich:
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
CB750
Příspěvky: 1486
Registrován: úte úno 09, 2010 1:35 pm
Bydliště: Senec

Re: Pštros

#7 Nový příspěvek od CB750 »

OLA, tvoja skúsenosť je tuctová, nudná, nezaujúmavá.
Ale tvoje podanie je veselé a orginalne. Skoro som si pripadal ako v ďalšom dieli Slovácko sa nesúdi 8)
Keď ste už neúspešne vyskúšali všetky možnosti, prišiel čas prečítať si návod.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Chov pštrosů

#8 Nový příspěvek od bourač »

Mám kamarádku která chová pštrosy Emu. Je tady někdo podobně postiženej? Nějaký zkušenosti?
Obrázek
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“