Myši , myši , myši !!!

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Navarson
Příspěvky: 826
Registrován: úte kvě 28, 2019 9:45 pm
Bydliště: u Nepomuku

Re: Myši , myši , myši !!!

#181 Nový příspěvek od Navarson »

Voda je naprd. Lepší je vzduch...

...anebo taky PB.
Sekací traktůrek Hayter H1842.....V podstatě Countax z roku 1995
Babetta 207 chopper....................Prostě brutální mašina
UNC 045 Detvan.........................Nakladač malý, ale šikovný

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Myši , myši , myši !!!

#182 Nový příspěvek od Fizz »

ota píše: úte čer 29, 2021 9:08 am Na zahradě je torzo skleníku....
Nepotěšils.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Myši , myši , myši !!!

#183 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Myši , myši , myši !!!

#184 Nový příspěvek od hobr »

Fuj, až se mi zdvihl žaludek! :grc:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20655
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Myši , myši , myši !!!

#185 Nový příspěvek od ota »

Máme doma dvě kočky je jim každe tak rok. Jsou vykastrovaný, takže jsou furt hravé jako koťata. Každej den každá donese minimálně dvě myši. Už nevím, kde to furt berou? Tuhle asi šacovaly nějaké hnízdo. Nejdřív donesly samé malé mladé myši. A nakonec i větší. Německý tady nemáme, tak tu zatím nedonesly. Ale vždycky chodím s lopatou a sbírám od hafanů bombáky a i ty myšáky co se válejí po dvoře zakousnutý. Už by jich byla slušná hromádka co už přinesly! Doma ani kousek myšáka! Kočky všechno zlikvidujou. Teď Šedinka sedává pod králikárnou a bere myšulíny tam. A Micina chodí k sousedovi na zahradu.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Myši , myši , myši !!!

#186 Nový příspěvek od vitex »

Takovej myšilov by mě bodl.Bóbik je blbej,tomu myšáci žerou z misky a mu je to jedno.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Myši , myši , myši !!!

#187 Nový příspěvek od bourač »

to je škoda žes je vykastroval Oto, mám vážný zájem o kotě od takové kočky
- kotě vidí co dělá jeho matka bude také dobrý lovec.
Dojel bych si pro kotě i někam dál. :ano:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

kbulda
Příspěvky: 336
Registrován: ned pro 15, 2013 1:15 am
Bydliště: u Mělníka

Re: Myši , myši , myši !!!

#188 Nový příspěvek od kbulda »

Bourači, mám kotě kocoura od sousedů. Je mu 7 měsíců a už chytil prvního rejska. Sousedi mají ještě jeho ségru, asi by jí taky darovali. Místo Kokořínsko.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Myši , myši , myši !!!

#189 Nový příspěvek od bourač »

prima - píšu SZ
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Myši , myši , myši !!!

#190 Nový příspěvek od Britt »

ota píše: stř říj 05, 2022 8:34 pm Máme doma dvě kočky je jim každe tak rok. Jsou vykastrovaný, takže jsou furt hravé jako koťata. Každej den každá donese minimálně dvě myši. Už nevím, kde to furt berou? Tuhle asi šacovaly nějaké hnízdo. Nejdřív donesly samé malé mladé myši. A nakonec i větší. Německý tady nemáme, tak tu zatím nedonesly. Ale vždycky chodím s lopatou a sbírám od hafanů bombáky a i ty myšáky co se válejí po dvoře zakousnutý. Už by jich byla slušná hromádka co už přinesly! Doma ani kousek myšáka! Kočky všechno zlikvidujou. Teď Šedinka sedává pod králikárnou a bere myšulíny tam. A Micina chodí k sousedovi na zahradu.
Naši kočičáci jsou také vykastrovaní a loví jako divoké šelmy. Myšoni mi nevadí i když musím pokaždé ten vejřad uklidit, jinak je zlikviduje kulekouš, ale serou mě s ptáčkma. Puntík nemá problém ulovit holuba, Mikeš jde v jeho stopách a kdyby puntikočka neměla tak velkou prdel, jistě by se také přidala. Ta chodí lovit angličáky ke slepicím a má zvláštní styl lovu. Vyleze si na střechu a číhá. Jakmile se něco dole pohne, zřítí se jak pytel hoven a málo kdy jí něco unikne. To vžycky slyším ránu, pištění a za chvíli už se běží pochlubit, jak je šikovná. :) Kocouři dávají přednost potkanům od sousedů, je to přece jen důstojnější kořist. :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20655
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Myši , myši , myši !!!

#191 Nový příspěvek od ota »

Jo s těma ptáčkama to mě ty neše serou taky. Vždycky po ránu bylo jen peří po dvoře. Ale nejvíc to bylo když se vylíhli mladí ptáci. Asi taky občas některej vypadnul z hnízda. Dost nanosily kosáků, ještě malejch. Hrdličky taly spíš poloviční, ale ty nevadí těch tu všude bylo jako much. Sraly mě se zvonkama, nebo když tam byla sýkora. Ale teď to ustalo, ptáci se odstěhovaly a taky něco už odletělo do zimovišť. Ještě by bylo dobrý, aby se naučily na straky. Letos jich tu je požehnaně. To tu nebývalo. Kor teď z podzima se stěhují mezi baráky a pořát je slyšet to jejich štěbetání, nebo jak to nazvat. Někde jsem četl, kolik kočky pochytají ptáků, už si nepamatuju, ale jsou na čelních místech škůdců drobného ptactva. V tom článku to bylo i procentuelně vypsaný.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Myši , myši , myši !!!

#192 Nový příspěvek od Britt »

Puntík na jaře vybral celé hnízdo strak i se starými a stejně jich je tady jako nas...
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Myši , myši , myši !!!

#193 Nový příspěvek od duchodce »

No je to s kočičány problém . Pokud chytá myši ,tak vždy nám chytal i ptáky. Proto nemohu mít krmítko ,protože například jeden z těch banditů se nechal zafoukat popraškem sněhu aby sýkorku chytil ,když ji spadlo semínko pod krmítko. I když jsem krmítko přestěhoval kam koliv ,tak ty potvory si našli způsob jak je chytat. A že to bylo lepší než televize ...ty bitvy ,když tam přilétl jiný druh.....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20655
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Myši , myši , myši !!!

#194 Nový příspěvek od ota »

To duchodce krmítko jsem zrušil už dávno. Vždycky kočka číhala a ještě kvůli hrdličkám. Ta si vždycky sedla dovnitř a nepustila tam nikoho. Kupuju lojové koule. Jen jeden druh ty velké. Mám je vyzkoušené. Pověsím koule na vyrobenou hrazdu. Tam se kočka nedostane. Sýkory, brhlíci, strakapoudi berou koule. V pohodě se udrží na té síťce v které je kole. Když vyberou, nasypu jim třeba vyloupaný ořechy. Dole na zemi vrabci paběrují ty ať si kočka chytí. To jsou takoví cikáni. Když se to sejde slupnou tu kouly za den. Nebo tam je 14 dní. Mám to okouknutý jak a kdy létají. Kolikrát je tam fakt plno. Třeba 20 sýkor, přiletí strakapoud a je tam sám. Nebo brhlík, ten to oběhne a vyžene všechny kolem. Oni mu tam pak ze spoda nalétávají a on si to hlídá. Je to lepši než ta televize, kde je furt stará bela. Mám to krmení před oknama dílny. Kolikrát přilerí práčci že musím kouknot do atlasu co jsou zač. 8)

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Myši , myši , myši !!!

#195 Nový příspěvek od bourač »

jj lovící kočka loví všechno, ta moje poslední nosila ptáky, ryby a myši zásadně živé, pustila jí uprostřed místnosti a dělala že tam není, jen když myš zkusila zdrhnout tak jí elegantní gymnastikou vrátila doprostřed :smich:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“