Kuny

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vyhodnakoupe
Příspěvky: 13
Registrován: ned srp 04, 2013 12:07 am
Bydliště: Blansko

Re: Kuny

#76 Nový příspěvek od vyhodnakoupe »

Ten sklopec byla nějaká samovýroba, ale mechanizmus sklápění stoprocentní a fakt citlivej...
A vobrázek mě sem nějak nende dat :-(
Bylo to ale něco dost podobnýho jako je třeba tendlekten.

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/2934630 ... m-novy.php

Pošťák z toho měl ještě prdel že von se stim sklopcem celé den tahá a kona je vechcaná a že se tak snadno lapit nedá.
A lapli se už 3 :-D

Rici
Příspěvky: 146
Registrován: pon bře 08, 2010 9:24 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Kuny

#77 Nový příspěvek od Rici »

Tak přesně tyhle dělál a prodává kámoš :ano:

Uživatelský avatar
tiger
Příspěvky: 372
Registrován: stř bře 11, 2009 1:48 pm
Bydliště: Lomnice nad Pop.

Re: Kuny

#78 Nový příspěvek od tiger »

Ahoj,kámošoj jsem ještě nevolal , ale asi to vezmu od něj vypadá ta klec docela dobře :)

Uživatelský avatar
P.S.
Příspěvky: 5107
Registrován: úte srp 04, 2009 6:38 pm
Bydliště: KT

Odpuzovač kun

#79 Nový příspěvek od P.S. »

Máte někdo zkušenost s el. odpuzovačem kun? Máme je na chatě a není možné je dostat pryč. Našel jsem http://www.zbozi.cz/?q=odpuzova%C4%8D%2 ... p=produkty

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpuzovač kun

#80 Nový příspěvek od Antony30011 »

Měli jsme to na půdě, pár let zpátky. Bylo to v celku fajn, kuny odešly. Horší bylo, když se asi po roce vrátily a odpozovač furt jel :-/ asi si zvykly nebo co

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Odpuzovač kun

#81 Nový příspěvek od Pavel »

poves tam vysušenou kunu

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Odpuzovač kun

#82 Nový příspěvek od creative »

Škodí ty kuny? Jestli ti nelezou do zateplení, tak bych je nechal. Doma jsem dvě ulovil do samo domo sklopce, ale už to nechávám. kuny chytají myši a hlodavce, nesnáší potkany, kde je kuna není potkan a snáší se s kočkama.

Uživatelský avatar
P.S.
Příspěvky: 5107
Registrován: úte srp 04, 2009 6:38 pm
Bydliště: KT

Re: Odpuzovač kun

#83 Nový příspěvek od P.S. »

Jenže svině na 3x ožrala kabely od solárního panelu. Tchán ji viděl a je obrovská

HAD
Příspěvky: 477
Registrován: čtv úno 26, 2009 4:53 pm
Bydliště: Mikulčice

Re: Odpuzovač kun

#84 Nový příspěvek od HAD »

taky snima máme trápení,každý rok se nastěhojí na chajdu,kde máme uskladněný materiál an tábor.No je to v podstatě v lese takže se naní čemu divit.Už jsme skouěeli spreje,aj sme sehnali hovno od tygra,prý věčí dravec ju vypudí.A prd,každý rok nasrané na kopec,natahané kuse zdeclin,no prostě hnus.Pak se všecko musí dezinfikovat.Leto jsem koupil tyto http://www.zbozi.cz/vyrobek/odpuzovac-kun-prenosny/ .Snad to pomože.

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Odpuzovač kun

#85 Nový příspěvek od Fidlla »

Máme je taky na půdě a ne se jich zbavit. Ted mají ještě mladé----nasráno na pudě snad všude.
Zkoušeli už vlasy lidské,zvířecí chlupy,zastřelená kuna(pokud smrděla byli pryč,až vyschla,vratily se),psí vykaly..nic nezabírá.
Střílet proti střeše nechci,mám nové plastové střešní okna-ted už zbývá otrávit jim návnadu.
Ještě jim prý vadí světlo,tak dát na pudu s čidlem pohyby???
Zetor 6718 DEEP RED

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: Odpuzovač kun

#86 Nový příspěvek od frturek1 »

ta ususena kuna funguje dost dobre, tatovi chodili do holubarny, vyletnim okynkem do volijery, obcas zapomel zavrit tak tam jednu povesil hned vedle okynka, a kuna se radsi prokousala zkrz dvoje prkna a drevodesku aby se dostala dovnitr

Uživatelský avatar
alek
Příspěvky: 1121
Registrován: sob říj 25, 2008 8:08 pm
Bydliště: Nětčice u Kroměříže

Re: Odpuzovač kun

#87 Nový příspěvek od alek »

TAky s "jednou" zapolím a našel jsem jedno forum dam se odkaz http://forum.pasti.cz/jak-se-zbavit-kuny/ je tam hodně nazoru a rad od jiních lovcu .Třeba že když chitíš kunu a nechceš ji zabít tak je třeba ji odvest více jak 10km jinak je schopna se do svehu teritoria vratit. Pročtite třeba to bude k užitku.Zatím Aleš

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Odpuzovač kun

#88 Nový příspěvek od Pavel »

když das celou vysušenou musy bejt okolo ni pruvan ne nekde v koute ja ji mam přes 5 let a porad dobry

zajíc
Příspěvky: 621
Registrován: pon bře 01, 2010 4:53 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Odpuzovač kun

#89 Nový příspěvek od zajíc »

Slyšel jsem že stačí sehnat výkaly třeba od tygra a je kuna hned pryč ale pozor až v ZOO polezete do výběhu pro h....zajíc :D

HAD
Příspěvky: 477
Registrován: čtv úno 26, 2009 4:53 pm
Bydliště: Mikulčice

Re: Odpuzovač kun

#90 Nový příspěvek od HAD »

Hovno od tygra nepomáhá,ty ludry vedle tygřího nasraly takovou hromadu až z toho jedna chcípla,a smrděla taky,a stejně jim to nevadilo ani když už byla vysušená.Stejně dělaly bordel a sraly dál :nene:

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“