Naše kočky

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naše kočky

#661 Nový příspěvek od ota »

Chose11 náš Axis je jako bejk proti kočce. Ta přide a bouchne sebou Axisovi v obývaku na polštář a chrní natažená jak pouza. Axis přide stojí a kňučí. Kočka valí dál. Když už je to chvíli, strká kočku čumákem. Ale ta se nedá, vystrčí z tlapek drápy. Axis odskočí a jde do kuchyně. Stojí a položí tlamu na mě a kňučí. Že co je? A on letí do obýváku. Jdu za ním a on stojí nad kočkou a kňučí. Jasně kpčka ti to zalehla? Vezmu kočku přemístím ji a Axis si lehne. Někdy ráno morduje i mě. Ležím na gauči a on na něj chce. Položí si tlamu mě na hlavu. Stojí a má tu tlamu na mojí hlavě tak dlouho, že to vzdám vstanu a jdu na druhej gauč. Axis se nakvartýruje na první gauč a chrní. Však ta jeho hlava pár kilo má!
Teď chrní na gauči vedle mě. Řeže to jak starej chlap! Sem tam pustí ducha a to je masakr! :smich:

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7884
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Naše kočky

#662 Nový příspěvek od Chose11 »

Jo ducha, to když jsem kdysi měl fenu, pouliční směs, ale zasloužilá matka! Ta když měla břicho ta pouštěla duchy, to byl masakr, starej chlap hadra.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
pani-kenybzova
Příspěvky: 4667
Registrován: pon srp 24, 2009 2:09 pm
Bydliště: u kenybzů

Re: Naše kočky

#663 Nový příspěvek od pani-kenybzova »

Oto :smich: :smich: :vysmech: :friends:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naše kočky

#664 Nový příspěvek od ota »

Axis přecijen je jako dospělej člověk. 85 kg je znát. Kolikrát to pustí, až se sám lekne! :smich: Vždycky mu říkám ,,cos to zase sežral"? Teď v 22 přijde syn. Chodí každej den dolů převlíkne se a jde spát. Axis slyší i když chrápe jak dub jak syn stoupne na schody z podkroví. Vstane a čeká až přijde do obýváku. Na krbu syn vezme suchou housku a rohlík. Do každé tuky jedno. A dá Axisovi vybrat. Vždy si vezme housku. Ta je větší a to pozná. Schroupe ji na polštáři. Je to každodenní rutina. Sranda je, když syn třeba není doma, nebo nepřijde. Axis se vzbudí jak na vnitřního budíka v 22 hodin a čeká. Musí dostat tvrdou housku, jinak by stál jak troubák a čekal. :smich: Když dojdou housky, co se dá dělat vezme i ten rohlík. :vysmech:

Uživatelský avatar
pani-kenybzova
Příspěvky: 4667
Registrován: pon srp 24, 2009 2:09 pm
Bydliště: u kenybzů

Re: Naše kočky

#665 Nový příspěvek od pani-kenybzova »

85kg👀, tak to su ráda, že ta naša potvůrka má jen 30+kg, sežere a vypije všecko co vidí, našemu číčovi došlo kočičí mléčko, tak dostává zatím bezlaktózové🍶

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naše kočky

#666 Nový příspěvek od ota »

No Axis je teď taky jako kyselina. Ale jen na něco. Granule musí mít s bobíkem smetánkem. A to má jen v mističce jednou denně když přijdeme z procházky. Ráno půl housky se mnou snídani. A večer tu suchou, tvrdou housku. Někdy ráno mu manželja dá ,,kolečko". Je to pamlsek kolečko smotané z nějaké kuže a uvnitř náplň. Sežral by za den čtyři. Ale dostane jen jedno. On když je nadlábnutej klíďo půlku nechá. A dorazí to třeba druhej den ráno. Oni to dogy tak mají. Nepřežerou se. Jen tolik kolik chtějí a klíďo nechají.

Uživatelský avatar
pani-kenybzova
Příspěvky: 4667
Registrován: pon srp 24, 2009 2:09 pm
Bydliště: u kenybzů

Re: Naše kočky

#667 Nový příspěvek od pani-kenybzova »

Naša Kara má ráda aj cuketu, vyhodila jsem ju na hnůj a jaký dobrý pamlsek 😁😁😁

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naše kočky

#668 Nový příspěvek od ota »

Tak to dobré! :smich:

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7884
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Naše kočky

#669 Nový příspěvek od Chose11 »

Tak to teda jsem včera čuměl, táta donesl kosti z polívky a tam byly dvě mrkve, pes sežral všechno kromě nich. Hodil jsem ty mrkve kocourovi a hned zmizely, on je má rád.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Sadra17
Příspěvky: 6109
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Naše kočky

#670 Nový příspěvek od Sadra17 »

mě dostal v létě jeden z našich venkovních kocourů, vyhodil jsem kyselou okurku z bagety a on šel a sežral jí :shock: :shock:
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
pani-kenybzova
Příspěvky: 4667
Registrován: pon srp 24, 2009 2:09 pm
Bydliště: u kenybzů

Re: Naše kočky

#671 Nový příspěvek od pani-kenybzova »

Náš domácí kocůr má rád lososa pěkně na sushi 8) :smich: 8)

Uživatelský avatar
Franta67
Příspěvky: 48
Registrován: pon lis 28, 2022 7:50 pm
Bydliště: Č. Těšín

Re: Naše kočky

#672 Nový příspěvek od Franta67 »

pani-kenybzova píše: ned pro 18, 2022 9:09 pm Franto ten v pravo je jak náš číča, přes kopírák👍
To je Tlusťoch se svou sestrou Aničkou :) U nás je problém zasednout ke stolu…máme jich 6 :smich:

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7884
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Naše kočky

#673 Nový příspěvek od Chose11 »

Neznám kočku co nemá ráda ryby, mě všechny kočky z okolí pěkně redukují ryby v rybníčku, aby se nepřemnožily.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
Franta67
Příspěvky: 48
Registrován: pon lis 28, 2022 7:50 pm
Bydliště: Č. Těšín

Re: Naše kočky

#674 Nový příspěvek od Franta67 »

Takhle to vypadá, když se vytáhne salám :)


Obrázek

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naše kočky

#675 Nový příspěvek od ota »

U koček to nemám vysledovaný. Ale teď co máme tyhle dvě tak jen granule, konzervu a kapsičky. A když se Axis nedívá tak mu dojedou granule v mističce. Když náhodou Axis uslyší škvrkat kočkou mističku tak přiletí a to by ji asi kous. To je jeho miska a hotovo. A kočky to vědí. No jinak myšoně, ptáky to tahají. Ale okurku? To by asi ani jedna nevzala.
Jo když jsme měli Basetku čubinu, vyzkoušeno uplně všechno žrala. Akorát syrovej česnek a cibuly ne. Ale jinak uplně všechno co se dá sníst. Vždycky paráda byly třešně. Dával jsem ji je a ona z koutku pouštěla pecky. Odpeckovávala uvnitř tlamy. Jinak ožrala angrešt, jostu, rybíz kam dostala. Seděla pod stromkem a obírala. Rajčata, papryky jsme museli oplotit v kyblích. Jinak by se sežrala. Ale jen zralé. Nezralé ne. Poznala to a přetřídila hned. Suchej chleba by zvládla půl bochniku a zbytek odnesla do boudy. Kolikrát jsem otevřel střechu boudy a v rohách její ložnice napěchovaný žrádlo, kde co sebrala. Třeba syrové brambory. V druhým koutě kus chleba a ve třetím kost jako tele. Tu třeba vyčmuchala zahrabanou na zajrádce u dědy, když tam náhodou byla. Vyhrabala ji a jako by se nic nedělo tradá do boudy. A hned dohledat ještě něco. Když se zavřely vrátka k dědovi, vlezla do boudy a to byl uvnitř hukot!

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“