Naše kočky

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2545
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Naše kočky

#706 Nový příspěvek od murár »

Niečo o mačkach zistili múdri vedci!
https://dran.sita.sk/vysla-najavo-hrozo ... u-ma-doma/

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Naše kočky

#707 Nový příspěvek od duchodce »

duchodce píše: pát pro 30, 2022 12:00 pm Náš kocour - polní válečník
Obrázek
O ucho přišel při nějakém souboji s něčím . Domů přišel už se zaschlým zkrvaveným pahýlkem odhadem po dvou -třech dnech
Obrázek
A takhle se naučil ,že když si lehnu na zem abych si srovnal záda ,je okamžitě na mě a po podrbání se uvelebí a je velmi rozezlen pokud ho schodím protože je těžký a blbě se mě po čase dýchá . Teď má skoro 5 kg a přez léto tak slabé 3 . Nebývá někdy i 10-14 dní vůbec doma kde se čeho nažere ví pámbů.V zimě se vrátí vybere myši kolem baráku ,spráská kocoury co mu vlezli do revíru a spokojeně tloustne..
No tak už mám zase jenom ty fotky -kocoura válečníka nám někdo zase otrávil. Nejhorší že se ví kdo to asi dělá /podezření mají i sousedi/ ale jsme bezmocní .....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2545
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Naše kočky

#708 Nový příspěvek od murár »

Môj rišavi kocur Obrázek pred mesiacom prišiel domov tiež veľmi potrhaný! Len mama mu mastila zranenia. Ale ešte taký zničený nebol. Pod okom mal vytrhnute, aj na vrchu hlavy a j na boku ponižej chrbta. Neviem či niekde zo psom sa chytil alebo teraz u nás sa Jazvec udomácnil za potokom u susedov. Nikto tam nebýva a suseda príde tak 2x do roka. To niekedy pes prebreše aj 3-4h v kuse v noci. A pustiť ho sa bojím! Len veľkostov je pes podobný Jazvecovy ale vahovo nie! A po záhradách vydno dosť často vyhrebené miesta za potravou.

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Naše kočky

#709 Nový příspěvek od pavel sk »

Jazves je previt. Ked sa brani dokaze psa aj zabit. Ked je v uzkych, tak dokaze zautocit aj na cloveka ,hryzie. Stary polovnici poznaju.

Uživatelský avatar
pani-kenybzova
Příspěvky: 4667
Registrován: pon srp 24, 2009 2:09 pm
Bydliště: u kenybzů

Re: Naše kočky

#710 Nový příspěvek od pani-kenybzova »

Obrázek

Náš pazůr🐈

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Naše kočky

#711 Nový příspěvek od oco13 »

Chlapi dá sa nejako udržať doma kocúr? podotýkam kastrovaný. Po týždni sa mi vrátil výletník špinavý, hladný ale živý :pohar: a ja som ho už aj oplakal :'( Mačky sú stterilizované a sedia doma na zadku , vedia že tu majú oco-hotel, ale kocúra neviem ako motivovať aby ostal doma. :-/

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2545
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Naše kočky

#712 Nový příspěvek od murár »

Ta tvoj sa vrátil ale naš Rišo už tri týzdne nebol na svojej stoličke pred dverami.
Obrázek
Mama už sa nemusí zlostiť že za ňou chodi ako pes! Či išla do kostola alebo obchodu alebo na rolu tak ťa risava potvora okolo nej išla. Aj pes je nejaký smutný a bez nálady od kedy niet kocúra. Kocúr mal len 5 rokov ale pes už má 13 rokov. :-/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naše kočky

#713 Nový příspěvek od ota »

Naše kočky mají teď asi myší hody! Za náma posekali ječmen a kočky obě dvě vyrážejí na výpravy. Včera jsem odnášel 6 myší ze dvora. Berou ty větší hnědý a takové ty malé šedé. Ráno jsem spal a slyším Micinu jak mňouká venku na zápraži. Jasně donesla myšoňe a hlásí to. Nechtělo se mi vstávat. Vylezl jsem pak ven a u zápraže myšák nataženej jak provaz a kočka v trapu. Myslím, že šla pro další nadílku. Druhá v noci chrněla doma a ráno si otevřela balkonové dveře a šla asi taky na lov. Většinou jdou ven a přijdou za dobu naspátek a většinou mají nadílku. Aspoň že je přinesou už tuhý. Občas se stane, že si donesou napolo živou a pouští si ji a chytají. Tuhle kočku sledoval Axis. A myš šup hned vzala roha. Axis popoběhl a no stoupnul na myš a bylo po myšákovi. Axis nedával pozor a kočce myš zašlápnul. Kočka pak myšáka strkala packou a on nic.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Naše kočky

#714 Nový příspěvek od oco13 »

Aj moji traja sú hrdzaví, teda boli
toto je pani garfieldová Obrázek tá sa aspoň drží doma. Kocúri boli flakatí bielo hrdzaví. Jeden zmizol asi dva mesiace dozadu a aj tento druhý sa dáva na túlavé chodníčky.
Obrázek neviem čo ich to chytilo veď majú ledva rok.
Už nebudem brať kocúrov lebo som z toho potom celý rozhodený :pistol:
Aj tento včera sa nažral a vopchal by sa mi až do monterok a ráno už po ňom ani stopy. :vztek:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naše kočky

#715 Nový příspěvek od ota »

Tak od rána 3 ulovek! Ta poslední je přnešená z návse. Micina má velkej radius. Bohužel ji nesla kolem Axise a pustila ji a já nestihnul vyfotit, jak si ji nese. Sebral jsem je a no myslím do večera ještě něco kočka nadělí. Je pořát taková hravá a asi si tak hraje.

Obrázek

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naše kočky

#716 Nový příspěvek od Britt »

Majdelenka jich přinesla 6 a pak si dala voraz.

Obrázek
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Naše kočky

#717 Nový příspěvek od oco13 »

Pekná číča 8)
Mňa z tých mojich asi ebne. Z nejakého neznámeho dôvodu mi odmietajú žrať z misky na zemi :shock: v momente ako ju vyložím na sporák tak vyskočia hore a nažerú sa.

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2545
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Naše kočky

#718 Nový příspěvek od murár »

Asi chcú teplú stravu! :D

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2545
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Naše kočky

#719 Nový příspěvek od murár »

Na jednom dome čo sme robili v holandsku tak sme boli pod kontrolou či sa dobré stravujeme. :vysmech:
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Naše kočky

#720 Nový příspěvek od oco13 »

to už je slušná partia :typek: 8)

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“