Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Fizz
Příspěvky: 7992
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#256 Nový příspěvek od Fizz »

No vidíš, já vletěl mezi nasranyho nevychvanyho dobrmana co pokousal pokazdy někoho když zdrhnul a šel po deckach.

Jindy zas pes co mi chytl za stehno nad kolenem. V obou případech jsem byl schopen se do toho psa pustit dost na to aby přestal útočit aby zdrhnul. Holt lepší trocha moji krve než nějakýho dětska.

Samozřejmě vlk je jiná liga, k tomu se váže moje poznámka o způsobilosti.



Pokud umíš líp rad si k tobě zajdu na kurz.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

mastnacek
Příspěvky: 7136
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#257 Nový příspěvek od mastnacek »

Tvl, opet kafemlejnek ja ja ja :))) no vsak se pochval, nikdo jinej to zrejme neudela. Ty bys dal i toho medveda, ja vim. Tebe naklonujem a posleme vojsko klonu na UA.

mastnacek
Příspěvky: 7136
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#258 Nový příspěvek od mastnacek »

S cim se lecis s hlavou fizzi? Ty nebudes vzdy u vseho. A svoje bezchybny geny jsi naredil manzelkou, takze bacha. Mel jsi decka pocnout sam se sebou.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13213
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#259 Nový příspěvek od Čárls »

Hoši cvičil sem německý ovčáky a dělal psovoda aj dával kousat pes rukávník je pohoda je na to cvičený a jde po ruce
Za mne se zaváděli znova smečky a jen jednou sem dával kousat smečce a mohu otevřeně říc že bez oblečení bych se jim nechtěl dostat do práce
a tak si klidně troufám tvrdit že holejma rukama pokud budou dva vlci se jim nikdo neubrání Budou utočit stejně jak ta smečka na číře jeden ti pude po krku a druhej po nohách
psi i vlci tohle maj zakodovaný v genech
a je to tak jak sem psal pastevectví prostě skončí Neb drobnýho chovatele neuživí a velkochovatel raději poseká nějaký ty louky a nakrmí je v kotcích a už zas budou řvát ochranáři a loky a sekaní a pastva neb Iv Krkonoších jaksi poznali že puvodní květena mizí a staří horalé co ty louky sekali a pásli na nich jaksi mělo co do sebe
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#260 Nový příspěvek od Tomas6 »

Fizzi si způsobilý se bránit vlkovi? Dvům, třem....
Já ani jednomu. Normálně to přiznám. Pár stran zpět je někde video jak vlk zacvičil s medvědem. Tak mám přestat chodit do lesa, ikdyž mi to ukládá zákon? Nebo mám čekat že budu třeba ten první na koho si vlk troufne? Viděl jsem tu v lese čerstvé vlčí stopy. Do půl kilometru od obytné zástavby kde je hromada lidí, hromada psů. Tady nejsou hluboké hvozdy, nejvzdálenější sousední dědina je do 3km lesem, přesto se tu pohybují 3 smečky.
Na SK sin aky do nedávna mysleli že medvěd maximálně někomu vybere popelnici u chaty.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13213
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#261 Nový příspěvek od Čárls »

Prostě až budu chtít jit do lesa na houby abych si na starý kolena pořidil bouchačku s velkým rozptylem 6 broků :( ale kdo se s tím má tahat :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

mastnacek
Příspěvky: 7136
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#262 Nový příspěvek od mastnacek »

Proste tyhle silacky keci se musej brat s rezervou. Jsou spis k smichu.

z4011be
Příspěvky: 2025
Registrován: úte pro 22, 2009 12:44 pm
Bydliště: Prachatice

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#263 Nový příspěvek od z4011be »

Čárls píše: pát bře 29, 2024 10:47 am A jak to že za mýho mládí jaksi přemnožená nebyla a jestli si někdo myslí že to vyřeší vlk je na velkým omylu :friends: Prostě hrozně moc ubylo myslivců neb pronajmy za honitby jsou jaksi občas mimo mísu takže zbejvají jen intenzivní naháňky a odstřel za učasti armády a myslivců vem si kolik ma bachyně mladejch a jak se vlastně množí Kolik má kukuřice na poli a jak se krásně ve velkým lánu dokáže schovat U srnčího je to jinak tam je dost velký uhyn
Smečka vlků pokud uloví divočáka v lese tak jej má na dva 3 dny a nakufruje se k prasknutí pak klidně je týden hlady opak nastabe pokud má v dosahu třeba ovce zde se z něj stává vraždící tornado a porve klidně 10-20 ovcí a nažere se tak z jedný Proto byli vlci stříleni a zas k tomu dojde akorád to nějaký člověk zaplatí životem nejdej bože aby to bylo dítě
Pokud to nebude malé dítě pohozené v lese, vlci ho sežerou jen v pohádce.

Tvé mládí je kolik zpátky ? Pamatuji min. 30 zpátky a vždy byly oplocenky, aby les vůbec vyrostl. 15 let zpátky jsem sázel listnatý i jehličnatý a co nebylo oplocený, bylo sežraný i ty smrky. A to si vem, že jsou houby zimy poslední roky, takže hladem to nebude.
Nájmy za honidbu jsou malé. Kdyby byly vysoké, nutilo by myslivce víc střílet, protože výdělek. A taky nárokování škod od zemědělců a lesniků by je motivovalo k akci

Hlavně, že zelenáči ví, že dravci špatní, rysi a kol taky, ale sami jsou často banda lemplů, co znají jen práva. Pokud by myslivci poslední desítky let dělali co mají, nebyl by takový tlak na návrat šelem.

mastnacek
Příspěvky: 7136
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#264 Nový příspěvek od mastnacek »

Z4011 - o cem to mluvis? Jses myslivec? To je dobrovolnicina. Kolik mas v rodine myslivcu?

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4820
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#265 Nový příspěvek od imaginaro »

To bylo kdysi, dnes se většina myslivců (v mém okolí a z doslechu i jinde) věnuje této činnosti ze zištných důvodů, nejčastěji proto, aby si mohl vystřelit a pak to rychle natáhnout navijákem na korbu a odvézt do vlastního mrazáku. Povinnosti které mají ze zákona je nezajímají.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

mastnacek
Příspěvky: 7136
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#266 Nový příspěvek od mastnacek »

Kolik ty mas pribuznych nimrodu?

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4820
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#267 Nový příspěvek od imaginaro »

Příbuzných naštěstí ne, musel bych se stydět. Ale jestli ty jsi myslivec, vysvětluje to mnohé.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

mastnacek
Příspěvky: 7136
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#268 Nový příspěvek od mastnacek »

Aaaha, takze mas plnou hubu rozumu :))) mas smulu jasnovidce. Ani ja ani nikdo z blizkejch pribuznejch. Znam nekolik nimrodu a delaj co muzou. Takze drz mlc a soupej nohama.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4820
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#269 Nový příspěvek od imaginaro »

Mlčet nebudu, to by se lidem jako ty mooooooooooc líbilo.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

mastnacek
Příspěvky: 7136
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Návrat velkých šelem - vlk, rys, medvěd

#270 Nový příspěvek od mastnacek »

Jses vul.

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“