Ježek

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Ježek

#46 Nový příspěvek od Leo »

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Ježek

#47 Nový příspěvek od Leo »

Myslete na to dnes, než škrtnete sirkou. Delší dobu připravené hranice jsou totiž pro ježky častým úkrytem...

Obrázek
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15794
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Ježek

#48 Nový příspěvek od oco13 »

Citacia z ksichtoknihy
Obrázek
Hledání ztraceného času
Včera o 10:00 ·
Člověče!!!...píši nejen Tobě, jež jsi mne včera vhodil do sudu plného vody, abych se utopil, protože jsem spáchal "těžký" zločin, dovolil jsem si přejít přes Tvojí zahradu, jako píši Vám všem, pro které jsem jen pouhá bezcenná věc...můj život je krátký, trvá max. 10 let a jsem na světě rád, zrovna jako Ty!...také tak stejně cítím bolest i smutek...včera jsi mi předurčil za mojí "drzost" jít přes tvůj drahocenný pozemek smrt utopením, věř, moc to bolelo, ona ta valící se voda do plic, když nemůžeš dýchat hrozně bolí...už mi k tvé radosti i srdíčko dotlouklo, našla se však hodná paní jménem Nikol Janečková, která to viděla, přiběhla k sudu, vytáhla mne a po masáži srdíčka mne opět naskočilo a nezlob se, jsem na světě stále...paní zavolala Policii, která se jí krutě vysmála, přece nebude řešit pokus o vraždu ježka?!...ano vím, že nyní se tomu směje řada dalších z Vás, ale já mám právo na život stejně jako vy, cítím stejnou bolest a věřte, že ta bolest z toho, že jste si přivlastnili zem i tuto planetu a nás berete za pouhou věc je veliká.
Váš bezcenný ježek 🦔

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Ježek

#49 Nový příspěvek od Leo »

Lidi jsou hovada.
Teď jsem na fb našel fotky, jak zabili krtka. Přitom je chráněný.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7897
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Ježek

#50 Nový příspěvek od Chose11 »

To o krtkovi řekni našemu kocourovi....
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15794
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Ježek

#51 Nový příspěvek od oco13 »

Je zaujímavé, že 4 mačky a jazvečík na dvore - mucha má problém preletieť a žaby sa kludne promenádujú. Ani mačka ani pes na ne neútočí, skôr by som povedal, že po ovoňaní sa zhnusene otočia. Pritom potkan musí smrdieť horšie ako žaba. :-/

Míšánek
Příspěvky: 868
Registrován: pát úno 12, 2010 3:51 pm

Re: Ježek

#52 Nový příspěvek od Míšánek »

Tvl kdo, a hlavně proč hodí ježka do barelů s vodou a nechá ho tam utopit proboha?!?! :evil: :zly:
To mně hlava absolutně vůbec nebere... Pro nás je to vždycky doma s děckama svátek když zahledneme ježka na zahradě a v životě by nikoho z nás nenapadlo mu jakkoliv ubližovat :evil:

To je fakt už katastrofa co se děje. Vůbec se nedivím že nás ještě dosud nekontaktovala nějaká vyspělejší civilizace když vidím, jaké hovada hovadské jsou mezi náma.

Zkrátka lidem fakt jebe :pohlavek:

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Ježek

#53 Nový příspěvek od Leo »

⚠️⚠️POZOR LIDI⚠️⚠️
Je listopad, období hibernace Ježků.
Pokud najdete "mrtvého" ježka, nepohřbívejte ho, nevyhazujte do koše... Vím, že nikdo nechce vidět mrtvé zvíře na svém dvoře, ale může to být ježek v hibernaci.
Ježci hibernují od listopadu do března, obvykle hrabou kvůli bezpečnosti, ale protože máme méně zelených ploch, keřů nebo lesů a je těžší najít bezpečí.
Někteří mohou přijít do vašich domovů a hledat bezpečí a teplo k hibernování, někteří jsou z hledání natolik vyčerpaní, že usnou na nejdivnějších místech, jako jsou silnice nebo chodníky. Když hibernujete srdeční frekvenci a celkové fungování vašeho těla se zpomaluje jako způsob, jak šetřit energii, což může ztížit jistotu mezi hibernací a smrtí.
V případě, že uvidíte stacionárního ježka, ujistěte se, že je na bezpečném, teplém místě a může tam viset 5 měsíců.
Pokud najdete na dvoře, domě nebo ulici dezorientovaného ježka, dejte mu prsten s kartonovou krabicí na suchém, bezpečném a tichém místě, aby mohl v klidu odpočívat.
Ježci jsou ohroženým druhem, jsou zcela neškodní a jsou velmi důležití v našem ekosystému.
Prosím, buďte si vědomi a chraňte ježky, pomoc tak křehkému zvířeti nic nestojí.
Prosím, neignorujte to!

Obrázek
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“