Naši pejsci

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15808
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Naši pejsci

#1561 Nový příspěvek od oco13 »

Obrázek
Tak sa nám prepracovala až do spálne. :typek:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13180
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Naši pejsci

#1562 Nový příspěvek od Čárls »

To chápu bojí se Mě zas s Elfiny jebne šli jsme na balkon Já na cigáro Elfina dohled a vokolo to bouchalo lehla na balkoně a čučela co to lítá Tak jsme šli venčit Zblejskla rachejtlia davaj domu :jazyk:
Jo šefová musí bejt dohled zda paniček pracuje :smich: ono některým psum to nevadí zaleží zda jsou bojácný nebo zvědaví Pokud se bojí mají špatnou zkušenost nebo se lekli když to bouchne za zádelí je to těžký mají citlivý sluch a prostě některý zvuky vadí Obzvlášť ty hvízdavý rachejtle oni asi vydávají zvuk co my neslyšíme a jim vadí Nevím jen odhaduji

Přeji všem hafanum aby tuto noc ve zdraví přežili a hlavně bez uhony a ztracení při venčení :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
pani-kenybzova
Příspěvky: 4667
Registrován: pon srp 24, 2009 2:09 pm
Bydliště: u kenybzů

Re: Naši pejsci

#1563 Nový příspěvek od pani-kenybzova »

Kara se nám schovala pod králíkarnou když začali střílet, tak jsme si ju vzali do dílny a je tu teplučko 👍

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20859
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naši pejsci

#1564 Nový příspěvek od ota »

U nás zatím ze všech hafanů jediná Basetka té nevadilo bouchání. Když jsme ji měli, vždycky jsme chodili na náves na malej ohňostroj. Ona si sedla a sledovala jak rachejtle vyletují a ve vzduchu bouchají a jiskří. Vrtěla si ocasem a sledovala bouchání. Jiného hafana co by takhle zvládal jsme neměli.
Taky jsem tu mockrát psal o tom rytířském turnaji co se každý rok konal za sousedovic zahrádkou. Stříleli tam z takového modelu děla. To bylo nasměrovaný na náš barák. Vždycky jsem myslel, že nám popraskají skla v oknech, jaké to byly rány. Vždycky jsme před tím turnajem šli za bývalou starostkou. Jestli by to nešlo nějak třeba bez té střelby, nebo aspoň na jinou stranu. Ta vždycky tvrdila že by to nešlo. To prostě musíte vydržet. Co mi, ale psi, to byl blázinec. Po volbách zvolili jinou starostku. Ta má pro tyhle zbytečnosti uplně jiné pochopení. Od té doby žádné dělo. Docela chodila a dávala do schránek letáčky, aby lidi co nejvíc omezili to bouchání. Jak jsem psal asi 4 baráky tady v okolí budou pouštět rachejtle. Pak nahoře na hřišti, ale to je vcelku dál a není to takovej rambajz. Tak uvidíme, zatím je klid. Axis i u syna nahoře hafan jsou zatím v klidu. Když jsme měli jezevčíka několikrát měl záchvat. No zbytečné bouchání.

Fizz
Příspěvky: 7967
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Naši pejsci

#1565 Nový příspěvek od Fizz »

Už dvě hodiny ležím ake jak to začalo jebat sel jsem do obýváku na kontrolu, 40kilo klidu a chrápání ze nebylo ohňostroj skorem slyšet, tak jsem nakrájel klobásek. Cvakání nože o prkýnko ji probralo hned. Smlaskla příděl podívala se na okno odfrka, zašla zkontrolovat díťáky do pokojíčku a zas to zapíchla.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Pavel
Příspěvky: 8280
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Naši pejsci

#1566 Nový příspěvek od Pavel »

pes rano konecne vylezl z krytu jeste ted se klepe

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13180
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Naši pejsci

#1567 Nový příspěvek od Čárls »

No nakonec to bylo v pohodě Mám plastový okna a tak to nebylo tak slyšet navíc doma se cítí v bezpečí ale venku nee Takže jsme to přežili v pohodě Já už na žádný juchání a oslavování že jsem o rok starší nejsem Dnes jedem za máti na oběd a jen sem řeklpojedem nastal kolotoč gauč paničnka páníček Hrozně ráda jezdí autem
Tak se mějte a hodně zdraví vám i vašim 4nohým kamarádům a kamarádkám :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Naši pejsci

#1568 Nový příspěvek od Leo »

Ten náš trpěl jak pes. Bouchání z ulice bylo slyšet po celém baráku, tak si snažil najít nejklidnější koutek. Celej vynervovanej, třásl se. Příští rok mu asi dám něco na spaní.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20859
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naši pejsci

#1569 Nový příspěvek od ota »

Leo kdysi když jsme měli ještě jezevčíka ten měl při silvestru záchvaty ze střílení, domluvili jsme s naším doktorem takovej tišící prostředek. Dali jsme je s odpočtem hafanům do paštiky. Tu zblajznou s čímkoli zastrčeným do kousku paštiky. Hafani všichni tři tenkrát zblajzli jako nic. Za chvíli zívali a vlezli do pelíšků a usnuli. V pohodě přestáli hlavní randál. Ale někdo se asi nalil a vzbudil se v 1h ráno a spustil opožděný ohňostroj. Hafani procitli a masakr stejně. Ta látka vyprchala vcelku rychle. Měli jsme ji dát trochu dýl. V návodu psali, že aplikovat určitý čas před herberkem. Ale nástup prostředku byl hned a pak už ztratil učinek. No teď máme jen dva hafany, tak jsme to už neřešili. Ale starší syn dával s přítelkyní jejich hafanovi nějakej kapalnej utišovák. Nebyl drahej a povídali když manželka volala že uplná paráda. Aplikovali ho, hafan si vlezl do pelíšku a pospával. I během velkého ohňostroje o půlnoci si chrupčil. A ráno už je olizoval a chtěl ven v pohodě lítal zase jako motorka. 8) Ani nevěděl, že se venku něco dělo.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15808
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Naši pejsci

#1570 Nový příspěvek od oco13 »

My sme dopadli ako v tej rozprávke - za dobrotu na žebrotu. Psica si ustlala v spálni a ako začal randál, tak ja som išiel do pivnice k mačkám a gazdiná na povalu sledovať ohňostroje. No a psica sa zobudila, napochodovala do obývakú a zblajzla polovicu obloženej misy. :smich: :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20859
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naši pejsci

#1571 Nový příspěvek od ota »

Tak jsme v posledních dnech 2x s Axisem zmokli. Včera to nebylo tolik. Ale o víkendu lilo jako z konve a Axis měl tryko promoklé až na kůži. Vzpoměl jsem si, že kdysi jsem byl v lídlu a tam měli takové vesty pro pejsky. U toho ponku tenkrát něco šťourala prodavačka. Ptal jsem se ji na tu vestu. Že bych potřeboval fakt velkou. A ona ano máme opravdu velkou XXL. Ta vašemu pekskovi bude jako ulitá. Dneska štrachám a našel jsem tu vestičku. No hurá, vezmeme ji na vycházku. Zase se to mračí. Pro jistotu jsem ji Axisovi zkusil. No tak je malá! Vzadu to má takové napínací gumy, co se nasazují na zadní packy. No Axis to má jako po menším bráchovi! Ta zapínací kurtička na sucháč, by to nedala, ani kdyby byla 2x dlouhá. :( No jo je fakt moc velkej.

Obrázek

Obrázek

Tomas6
Příspěvky: 5401
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Naši pejsci

#1572 Nový příspěvek od Tomas6 »

Máš mít psa a ne tele. :smich:
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14716
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Naši pejsci

#1573 Nový příspěvek od DanculSK »

:friends:
Ono to XXL bude asi cinske
:smich:
Ono raz som objednával tiež tak
No reku dám XL
A prišlo to a na naše veľkosť tak ,M
:red:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Pavel
Příspěvky: 8280
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Naši pejsci

#1574 Nový příspěvek od Pavel »

oto tos mu dal blbe bridacek ne

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7905
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Naši pejsci

#1575 Nový příspěvek od Chose11 »

Na co máš doma ty traktory když se ti tam válí takové tažné zvíře :D
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“