Naši pejsci

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Naši pejsci

#511 Nový příspěvek od DYK »

Dovolím si upozornit na dřívější změnu stravy u velkých plemen psů. Od určitého měsíce se vyvýjí, roste a sílý daleko intenzivněji.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Lesa
Příspěvky: 1104
Registrován: sob dub 10, 2010 5:58 pm
Bydliště: Mikulov

Re: Naši pejsci

#512 Nový příspěvek od Lesa »

Obrázek
Ti dva bílí jsou syna, leon je manželky a ten malý černý jezevec co tomu šéfuje je můj mazel. :)
Sny se nemají plnit. Ty se mají snít. Proto je oblečená žena krásnější než nahá.
Juraj Kukura
Když chceš být moudrý, nauč se rozumně ptát, pozorně poslouchat, klidně odpovídat a když nemáš co říci, přestaň mluvit.
Johann Kaspar Lavater

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naši pejsci

#513 Nový příspěvek od Britt »

Kolega doktořice má kňoura ale to je Mamut. Je mu 10 měsíců, je nabitej jak raketa ale páníček na něj sere z vysoka a pes je skoro nezvladatelný. Byli na výstavě někde na slovači a přesto získal druhé místo. Lidé si ho pletou s Vlkodavem, jak je velikej.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naši pejsci

#514 Nový příspěvek od Britt »

Včera můj krasavec přišel o nádobíčko. Nesestoupily mu kulky a doktořice mu je včera vyndavala z břicha. Vzal jsem si půl dne volna a s hafikem jsem byl od probuzení z narkózy až do půlnoci. Večer už byl dobrej, chodil venku po zahradě a dokonce večeřel. Dneska už je zase jako torpédo. Schody z terasy bere skokem plavmo ( sice zakňourá ) a nedá si vysvětlit, že musí chodit pomalu. Holt Dobrmani jsou na bolest tupouni.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Fiataro
Příspěvky: 667
Registrován: úte dub 26, 2011 3:25 pm
Bydliště: RK

Re: Naši pejsci

#515 Nový příspěvek od Fiataro »

Ten můj včera přišel o slezinu,Měl na ní nádor jako kráva.Ráno jsem ho tam odvezl,k večeru jsme ho dovezli domu.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20828
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naši pejsci

#516 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, dneska jsem byl doma a pracoval v dílně. Venku byla naše čubina a pořát na něco štěkala. Koukám na co tedy štěká. A ona si to sousedovic čubinka štrádovala po střeše. A to se říká, že po střeše lezou jen kočky! Volal jsem na ní, z obavy aby nespadla dolů. Ale ona jen mrskala ocasem a chodila si po hřebenu jako by nic. Došla vždycky až nakonec ke šťítu a tam stála a mrskala si ocasem a koukala dolů. Čekala na páníka, až přijede z práce. Ona se asi hárá a soused ji zavírá když není doma do garáže. No a ona si tuhle udělala ve střeše v taškách díru a producíruje se po střeše. Jako by nic!
Pár obrázků.
Naše čubina štěňátko jak čučákuje co se děje.
Obrázek
Mohla by sousedova čubina dělat s pokrejvačema nosit jim třeba špagát! :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Ales.
Příspěvky: 708
Registrován: pon lis 08, 2010 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Naši pejsci

#517 Nový příspěvek od Ales. »

Britt píše:To je ovčanda nebo maliňák?
Maliňák neni ovčák?
Všechno je pudová záležitost - buď to pude nebo to nepude ...

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naši pejsci

#518 Nový příspěvek od Britt »

Německý ovčák nebo Belgický ovčák Malinoe je přeci jen rozdíl, ne? Maliňáci jsou vypatlanci. Kámoš ho má, šlape mu jako pila ale nikdo se k němu nesmí přiblížit. To není pes do rodiny.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Ales.
Příspěvky: 708
Registrován: pon lis 08, 2010 1:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Naši pejsci

#519 Nový příspěvek od Ales. »

Maliňákem je u nás označován malinois - Belgický ovčák krátkosrstý. Super pracovní pes. kterej se naučí snad vše a je bezmezně oddanej. Ale jak nemá aktivitu tak zlobí. Ale kdo si ho pořídí a nejde ani 1x týdně na cvičák, jiné dny jen na delší procházku a nebo s kolem tak je vůl s odpuštěním. Mě mrzí, že jsem se slitoval nad odloženým vlčákem, kterému se nikdo jinak nevěnoval. S tímto plemenem je to náročné normálně, ale když je 6 měsíců bez výcviku a socializace je to perné. No doháníme co se dá. Bylo mi ho líto. Teď řikám, že už bych to neudělal.
Všechno je pudová záležitost - buď to pude nebo to nepude ...

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Naši pejsci

#520 Nový příspěvek od Šéďa »

Dneska nám přibyl do rodiny nový člen. Jmenuje se Bady, je mu 5 měsíců. Knírač malý, papírové jméno Fred Sarah z chovné stanice Anibí.
A je to náš miláček, všichni jsou z něj popo.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Naši pejsci

#521 Nový příspěvek od Leo »

Moc pěkný pejsek. 8) Myslel jsem si, že knírači jsou jen šedivý nebo černí, ale ta bílá mu moc sekne.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
McPeci
Příspěvky: 3788
Registrován: pát dub 06, 2012 2:15 pm
Bydliště: Juřinka
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši pejsci

#522 Nový příspěvek od McPeci »

Mám dotaz jak odnaučit psa aby mi nekousal ovce? Ukousla jehněti nohu a mám obavu že to udělá znovu, má rok a půl
Robert ;)

každý když něco opravuje má na práci nechtěný podpis

https://www.facebook.com/robert.peciva


http://petice.nasetraktory.cz/informace?ank=2&odp[0]=1 petice za legalizaci domadělů v čr

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20828
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Naši pejsci

#523 Nový příspěvek od ota »

No nejsem ve výchově psů zběhlej. Ale jednou jsem mluvil s pánem, kterej dělal cvičitele policejních psů. A já měl vlčáka a on zakousnul slepice, jako hračku. A tak jsem se ho ptal, jak ho to odnaučit. A on mi poradil, abych tu slepici tak jak je zakousnutá od něj vzal a tak jak je ji uvařil v hrnci a uvázal mu ji na obojek. Aby ji musel nosit. A nechal mu ji uvázanou třeba čtyři dni. Jestli ji sežere, nemá cenu se zaobírat převychováním, prostě to bude dělat pořát. Ale většinou prej přestanou a nesežerou ji. A nebo ještě mi poradil třeba tu slepici uvařit tak jak je a dát mu ji do mysky a přivázat psa k boudě a misku mu dát tam. Nechat třeba zase čtyři dni a nedat mu nažrat. Je to drastické aby byl bez žrádla, ale prej to zabere. No já jsem mu ji tedy uvařil a dal do té mysky. A ještě jsem opravil ploty, aby se ke slepicím nedostal a po čtyřech dnech slepici z mysky vyhodil a on opravdu je potom už nehonil ani za plotem jako dřív. A nezakousnul možná to bylo tím, že už neběhaly volně a byly za plotem.

Uživatelský avatar
McPeci
Příspěvky: 3788
Registrován: pát dub 06, 2012 2:15 pm
Bydliště: Juřinka
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši pejsci

#524 Nový příspěvek od McPeci »

tak jehně není slepice to by sa babina vyvrátila jen by to tam viděla viset :D začínám mít obavu co bude až uvidí srnčí za plotem... :/
Robert ;)

každý když něco opravuje má na práci nechtěný podpis

https://www.facebook.com/robert.peciva


http://petice.nasetraktory.cz/informace?ank=2&odp[0]=1 petice za legalizaci domadělů v čr

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Naši pejsci

#525 Nový příspěvek od Šéďa »

Je fakt, že drastické metody fungujou, měly jsme jezevčíka rozkousal na co přišel, ale nejraději měl boty. Když jsem nesl boty opravit, tak mi obuvník, starej pán poradil, abych vzal jednu botu, kterou okousal, narval mu jí do huby, hubu zamotal obvazem a nechal ho tak celý den. Vydržel jsem to jen půl dne, protože neskutečně kňučel a bojoval s tím fáčem, ale víckrát se bot nedotknul, kousal jen svoje hračky, který jsme mu házeli.

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“