Plastove uložne boxy

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Plastove uložne boxy

#1 Nový příspěvek od adam125 »

Zdravím, mate někdo nějaké dobré zkušenosti s nákupem takovýchto boxu? Chci to koupit někde z internetu, ale jedna se o to že chci aby to bylo z pevného a odolného plastu, kdysi jsem nějaké kupoval, ale byly strašně měkké. Pokud víte kde by šlo dobře koupit, ale zase aby byla přijatelná cena.
Obrázek

oshurty
Příspěvky: 1343
Registrován: čtv led 15, 2015 10:05 am
Bydliště: Praha 6

Re: Plastove uložne boxy

#2 Nový příspěvek od oshurty »

jednou je měli v akci v UNIMAXU, koupil jsem a spokojenost

Uživatelský avatar
vendis
Příspěvky: 59
Registrován: stř srp 10, 2011 6:21 am
Bydliště: Strakonice

Re: Plastove uložne boxy

#3 Nový příspěvek od vendis »

Jdou koupit na http://www.petraplast.cz/e-shop/plastove-boxy/

Máme jich asi 200 ks v práci, ty šedé, kupoval jsem druhou jakost -
mají trochu příměs jiné barvy, zítra nafotím.

Ceny za 2. jakost jsou jiné, zítra kouknu a napíšu.

Neojednával jsem přes e-shop, ale mailem.

V.

Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastove uložne boxy

#4 Nový příspěvek od adam125 »

Ty unimaxove jsou dobre, ale cena se mi nelibi.

Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastove uložne boxy

#5 Nový příspěvek od adam125 »

vendis: Podobne množstvi potřebuji, počkam na foto.

Uživatelský avatar
vendis
Příspěvky: 59
Registrován: stř srp 10, 2011 6:21 am
Bydliště: Strakonice

Re: Plastove uložne boxy

#6 Nový příspěvek od vendis »

Takže ceny za 2. jakost byly asi o 30 % nižší, před rokem a půl.

Některé jsou probarvené, některé mají malé poškození povrchu a některé jiný odstín šedé.

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastove uložne boxy

#7 Nový příspěvek od adam125 »

To je vpohodě, stejnak to bude schovane ve skřini, už jsem tam volal, akorat maji ted inventuru, ale to nevadi, i přes to jsou ochotni se se mnou bavit.
Takže to tam asi objednam.

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastove uložne boxy

#8 Nový příspěvek od elbarto »

Chce to kupovat nekde, kde si muzes v realu matros prohlednout. Po zkusenosti z besama co mi prisly po netu lovim uz jen ty klasicke komunisticke. Vcetne plechovych marsek. Oboji se shani mizerne, ale sehnat se daji. Ted mi zrovna prisla varka od jedne dodavatelky co jednou za rok posle par desitek az stovek kusu. Plast je super tuhy, krabky jsou vsechny presne a daji se donekonecna rovnat na sebe.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastove uložne boxy

#9 Nový příspěvek od Antony30011 »

Ja kupoval na b2b partneru i s drzakama na zed. Jeden drzak (takova deska) dosel prasklej. Poslal sem reklamaci, poslali novou celou sadu. Boxy mi zustali :-) je to cina, ale cena mi prisla dobra

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Plastove uložne boxy

#10 Nový příspěvek od ota »

Tady jsem zavadil o nějaké plastové boxy na prodej. Akorát není moc jasný, kolik kusů by měl. Kdysi jsem odepsal na podobný inzerát a taky nebyl počet kusů na prodeej napsaný. No a dpověď byla: máme asi 1000 ks a při odběru nad 100 ks sleva. No koupil jsem jich tenkrát 110 ks kvůli té slevě, která byla výrazná. 8)
https://stroje.bazos.cz/inzerat/6991967 ... e-boxy.php

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastove uložne boxy

#11 Nový příspěvek od elbarto »

Ty boxy zavesovane na plastovou desku tady kdysi nekdo prodaval na foru. Nechtel za to svet, ale po rozbaleni me presel humor. Kvalita desiva, mekky praskavy plast, na desce naivne melke drazky pro zaveseni. I prazdne z toho padaly. Plastova deska letela rovnou do kontaku s plastem solo suplicky mam dane ve velke zasuvce na drobnosti. To byl pribeh co me dokonale vylecil ...

Uživatelský avatar
mape
Příspěvky: 1464
Registrován: pon dub 04, 2011 1:53 pm
Bydliště: Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastove uložne boxy

#12 Nový příspěvek od mape »

Jak tu mluvíte o plastových boxech tak jsem to taky řešil. Chtel jsem si to koupit i s plechovou deskou na zavěšení u jedné firmy co prodává skladovou techniku. Bylo to hodně pekný a pevný a viděl jsem to někde na veletrhu. Už ani nevím co to bylo za firmu. Tehdy jsem ještě měl stavební firmu a tak jsem si to přesně naměřil do skladu a nechal si to nacenit. Když mi přišla cenová nabídka tak jsem si tehdy sednul na zadek a zamítl to. Pak když jsem začal už sám podnikat tak jsem hodně jezdil nakupovat do hornbachu a když jsem nemel košík a měl už toho plný ruce tak jsem vždycky jednu bedýnku koupil a ejhle ... po 6ti letech jich mám asi 50 kusu. Ted jak jsem dělal dílnu tak jsem řešil tu závěsnou desku ale představa že to z ní začne padat a vysypávat..... No prostě jsem udělal na ty bedýnky regálky a je to dobrý jsem spokojen...Viz foto ve vláknu moje dílna.
Jinak tyhle plastáky co tu o nich mluvíte asi znám jsou takové tvrdé pevné ale umí dobře praskat. Tyhle co jsem si nakoupil jsou sice měkčí ale docela houževnaté takže se skoro nedají rozlámat.
už žádné domadělané stroje. mám už jen své mazlíčky
Avia D60 Turbo E3
unc 060
Kobelco SK30
Westvood 1300
Vlastnoručně vyrobený dvouosak vlek nebrzděný

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3415
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Plastove uložne boxy

#13 Nový příspěvek od jenicek »

z Obalove-materiály nebrat !!! Je to Čína, praská to, reklamace nevyřizují!!! POZOR na ně!!! :321:

honzasl
Příspěvky: 666
Registrován: čtv dub 21, 2011 8:29 am
Bydliště: Nekoř (okr. ÚnO)

Re: Plastove uložne boxy

#14 Nový příspěvek od honzasl »

Já jsem kupoval bedýnky zde

https://www.tbaplast.cz/ukladaci-plasto ... sene-bedny

Mají i klasické zkosené bedny, co znáte z dob minulých, ty jsou označené PS (tvrzený polystyren), ty vydrží všechno.

Pak mají i trochu jiné, označené PP (polypropylen?), ty jsou trochu měkčí, ale taky dobré - ale nejsou kompatibilní pro stohování s těmi PS.

Teď koukám, že nejak omezili nabídku těch PS, ale výrobu snad nezrušili, vždyť na tom jede celá naše fabrika.

Pak ještě používám od TBA ty šedivé euro-boxy 30*40 cm, ty se hodí na všechno, do dílny, do domácnosti na oblečení, na maso, slepici v tom oškubeš, dítě vykoupeš, snese to mytí v myčce, stoupnout se na ní dá.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“