Dron

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Dron

#1 Nový příspěvek od duchodce »

Lítá tu někdo s těmito špiony?
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5433
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Kvadrokoptéra

#2 Nový příspěvek od thovt »

Myslíš létaní s FPV.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Kvadrokoptéra

#3 Nový příspěvek od duchodce »

Počkej na mě musíš česky , jsem ještě "ruský" ročník.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5433
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Kvadrokoptéra

#4 Nový příspěvek od thovt »

Např. FPV ( přenos videa bezdrátově)je http://www.rcobchod.cz/produkty/hawk-ey ... gorie=6384

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvadrokoptéra

#5 Nový příspěvek od kenybz »

no mě by se to na chvilku hodilo to když sůsedka zatopí teda nevím co háže do tych kamen ale ten žlutý dým doslova teče z její střechy knám do dvora pes naštěstí uteče ale králíci prskají o dušu
to je dusivý smrad až hrůza a leží to pak ve dvoře jak mlha musím to dycky vYhnat vratama
pěkně bych vzal tu kvadro potvůrůrku a hodil jí cihlu do komína nebo nejak to zakryl nech si toho smradu taky užije :) :vysmech: :smich:
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Kvadrokoptéra

#6 Nový příspěvek od duchodce »

No ona nemusí topit žádným svinstvem. Měl jsem dříve taky problém se sousedem ale protože máme velice dobré vztahy nic jsem neříkal. Jednou jsem se nachomýtl k tomu když zatápěl . Klasika, dříví, nechal kotel trochu rozhořet , trochu uhlí , pokecali jsme a po rozhoření nasypal plnou násypku uhlí , kotel přivřel aby k němu hned nemusel , ponadával na kvalitu uhlí, evidentně bylo míchané a odešel jsem domů.Říkal jsem si že předemnou to roztápěl klasicky. Po krátké po příchodu domů době opět z komína zelený a později černý jed. Pak mě to došlo , tím že nasypal do studeného kotle plnou násypku uhlí, tak podle toho jak se kotel ohříval nejdříve odpařoval vlhkost a potom další složky z uhlí.. Při příštím přikládání tenhle proces proběhne velice rychle protože kotel a komín již je roztopený a navíc většinou v noci takže to nezaregistruji.
Jsem zvědav jak se projeví nové automatické kotle. Zatím to není podle internetu žádná hitparáda. Kouří to taky , záleži na uhlí a některé typy neudrží prý oheň v minimálním režimu, uvidíme až si na to lidi zvyknou ....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5433
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Kvadrokoptéra

#7 Nový příspěvek od thovt »

kenybz: Řekni sousedce ať pořádně kamna roztopí až bude v kamench žhavé dřevo pak ať přiloží uhlí. Přikládá uhlí do studených kamen pák to tak čoudí.

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvadrokoptéra

#8 Nový příspěvek od kenybz »

nebudu jí nic říkat vrámci sousedských vztahů ale topí překližkama laminem a pilinama ze stejných materiálů
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvadrokoptéra

#9 Nový příspěvek od Antony30011 »

Pár borců co s tím lítaj znám, pročpak? Natáčí třeba traktory na polu, z vejšky to vypadá ouplně jinak 8)

K tomu topení - náš soused pálívával pneumatiky petky všecko.. a pak na stejným ohnišťu špekáčky :) ten se pak asi hodně divil, když na něj přišel rak. Ale je to jak v tom filmu Všichni dobří rodáci :)

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Kvadrokoptéra

#10 Nový příspěvek od duchodce »

Já jen jestli se s tím někdo nezabývá na Jičínsku , rád bych to viděl v reálu.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
smetana
Příspěvky: 6426
Registrován: stř črc 04, 2007 11:02 pm
Bydliště: Příbramsko

Re: Kvadrokoptéra

#11 Nový příspěvek od smetana »

tady mrkni alespoň na videa taky bych si ji pro zábavu koupil
https://www.youtube.com/watch?v=wYfqbQKN_Lo
Jezdím tak rychle ,jak můj anděl strážnej lítá

http://www.brdy.org/
http://www.ohrazenice.eu/
http://yanmar.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvadrokoptéra

#12 Nový příspěvek od Antony30011 »

Mrkni na videa na youtubko třeba s těma traktorama. Má to teď plno lidí. A zkus někoho kontaktovat :)

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Kvadrokoptéra

#13 Nový příspěvek od duchodce »

No já vím je těch odkazů víc. Ale bude to asi stejný problém jako s levnýma helikoptérama. S takovou jednoduchou těžko dokázal odstartovat i člověk který lítal i nějaké soutěže. Takže si myslím že tady to bude něco podobného. Jinak jak se mě to objeví nade dvorem bez nějakého oznámení že tady nějaká firma dělá to a to tahám brokovnici.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Kvadrokoptéra

#14 Nový příspěvek od DYK »

Prosím tě, žádný "lítání s FPV" neexistuje. FPV sice lítá, ale není to to, na co jsi se pal a jen někteří "chytráci" používají něco, co si někde ani pořádně nepřečetli. Lítání s kvadrokoptérou stejně jako trikopterou nebo oktokopterou - prostě tím, co je pod souhrnným názvem DRON ještě neznamená, že tento strojek musí nést záznamové nebo přenosové zařízení. Je to věc, která může být pilotována pomocí GPS a samotný pilot s nožičkama na zemi takřka nemusí zasahovat do ovládání. Je to o výbavě ruku v ruce s financema a naprogramování a obrazně řečeno mačkání čudlíků. Sama vzlétne do požadované výšky a doletí na určenou pozici (souřadnice) pak se dá ze země jakkoli pootáčet a měnit polohu po zrušení programu a po dalším zmáčknutí čudlíka se dokáže vrátit na výchozí souřadnice a podle programu "přistání" i bezpečně přistane. Toto všechno jako příklad. Tady vidíš, že porovnávat to s modelem vrtulníku není zrovna ideální a nejbližší podoba zde jsou vrtule. No a samozřejmě díky těmto všem možnostem je tato věc využita se záznamovou nebo přenosovou technikou. Zde však platí určitá zákonná pravidla a bude to horší, takže fakt jedině do polí, lesů či na zříceniny, nebo propasti a jiné přírodní úkazy. Amatérské létání nad obydlím je dnes nezákonné stejně jako střelba. Z modelářského hlediska - může s tím lítat každej blb co nic neumí, ale má dost peněz. Čím víc peněz, tím víc "muziky".
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Kvadrokoptéra

#15 Nový příspěvek od duchodce »

Tak konečně vysvětlení po kterém jsem pátral. Myslel jsem že je to složitější. No samozřejmě bych nestřílel , nechci přijít o zbroják . Ale zajímalo by mě jak by to dopadlo když bych nějakou tu "ptéu" odlovil třeba paintbalem kdo by byl ve větším maléru. Ono stejně nakonec dopadne jako s kamerama . Podle zákona nesmíš snímat ulici atd. ve skutečnosti ti soused může koukat až do kuchyně a nemáš obrany.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“