Pracovní boty

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
P.S.
Příspěvky: 5107
Registrován: úte srp 04, 2009 6:38 pm
Bydliště: KT

Pracovní boty

#1 Nový příspěvek od P.S. »

Je nás tady asi většina co nosí nebo spíš by měla nosit pracovní obuv. Sháním typ na pracovní boty s ocel. špičkou a provedení antistatické. Používám Pandy vyrobené v ČR. V říjnu jsem si koupil Slovenské Pandy a to je ještě větší tragédie. Paní v obchodě mě upozornila,že ty Slovenské jsou horší,ale přes to jsem je koupil. po půll roce vypadají jako 5ti leté. Podrážka se ani nestačila ošlapat a svršek je včudu. Díky

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3486
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Jaké pracovní boty?

#2 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Já mám ty české Pandy již několik let a jsem nadmíru spokojen , používám je do lesa i v práci a paráda !Měním jen tkaničky 8) .Mám ještě jedny od Ardonu a děs a hrůza :tyty: , jsou sice lehké a vypadají dobře ale po měsíci byla vnitřní stélka roztrhaná , podrážka se odlepuje, teče do nich do děs...ty jsem naštěstí dostal v bývalé práci.... Takže za mnečeské Pandy 8)
Libor :-)

Uživatelský avatar
P.S.
Příspěvky: 5107
Registrován: úte srp 04, 2009 6:38 pm
Bydliště: KT

Re: Jaké pracovní boty?

#3 Nový příspěvek od P.S. »

Označením červeným kroužkem je díra durch

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Thomasson
Příspěvky: 1158
Registrován: ned kvě 05, 2013 9:03 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jaké pracovní boty?

#4 Nový příspěvek od Thomasson »

Já byl v minulosti celkem spokojenej s Artrama.
Teď mám v práci tyhle od Steel:
http://eshop.canis.cz/Pracovni-obuv/Pra ... aram=steel
a jsem spokojenej, tak jsem je dostal i domů. Mají ocelovou špičku i podrážku.
Naposledy upravil(a) Thomasson dne pát bře 13, 2015 9:24 pm, celkem upraveno 1 x.

honzauta
Příspěvky: 1250
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:31 pm

Re: Jaké pracovní boty?

#5 Nový příspěvek od honzauta »

Já bych doporučil boty alba&n, mám je již 3 měsíce v těžké práci 12 hod. denně 7 dní v týdnu, jsou stále v pohodě, před tím jsem dlouhé roky používal sandále Pandy, ale praskají na něch přasky suchých zipů, či se trhají suché zipy, když se to stane v místech, kde je těžké koupit normální pracovní boty, tak to moc nepotěší.

Uživatelský avatar
P.S.
Příspěvky: 5107
Registrován: úte srp 04, 2009 6:38 pm
Bydliště: KT

Re: Jaké pracovní boty?

#6 Nový příspěvek od P.S. »

Boty alba&n??

honzauta
Příspěvky: 1250
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:31 pm

Re: Jaké pracovní boty?

#7 Nový příspěvek od honzauta »


Uživatelský avatar
P.S.
Příspěvky: 5107
Registrován: úte srp 04, 2009 6:38 pm
Bydliště: KT

Re: Jaké pracovní boty?

#8 Nový příspěvek od P.S. »

Zapomněl jsem napsat kotníkové.

honzauta
Příspěvky: 1250
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:31 pm

Re: Jaké pracovní boty?

#9 Nový příspěvek od honzauta »

Tak kotníkáče jsem si nejlepší kupoval v Rusku, byly perfektní, značku si nepamatuji, než mi je doma ožraly štěňata :D , ale přes to jsem je ani po 7 letech ještě nevyhodil a když jdu do lesa na dřevo, tak je rád nazuji.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Jaké pracovní boty?

#10 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, mám nadoma do dílny sandály. Ale mají tam všechny možné typy pracovních bot. Jsou dobře stavěné na nohu a nebolí v nich nohy když se hodně stojí a nebo i chodí. I celkem dlouho vydrží. Mají také ocelovou špičku.
Tady tyhle mají tam toho víc koukni na to:
http://www.u-power.cz/obuv_u-power.html
Ale co je hlavní, kupuju si do nich opravdu kvalitní vložky. Kupuju je u Daichmana a stojí přesně nevím, ale třeba kolem 200 Kč pár. Ale mám je jak v práci, tak doma v pracovních botech. Ty vložky vydrží klidně rok každodení nošení. Jsou prodyšné a hlavně tvarované a dobře se nosí. Právě jsem většinou denně tak kolem 12 i 14 hodin na nohou a tam je třeba kvalitní obutí. Jinak boleji hnáty z toho. A vyzkoušel jsem toho už celkem dost. Jednou jedinkrát jsem si někde koupil pracovní boty, zase sandály a ty jsem měl snad 5 roků. Ty oporavdu vydržely. Ale už si nepamatuju kdo je vyrábí. Ale nebyly to určitě papíráky od Větnamce. Kvalitní boty a třeba na obědnávku, nebo v pracovních oděvech. Na tom je třeba nešetřit. Je to znát když boty sedí a když ne a bolí z nich nohy.

Uživatelský avatar
pani-kenybzova
Příspěvky: 4667
Registrován: pon srp 24, 2009 2:09 pm
Bydliště: u kenybzů

Re: Jaké pracovní boty?

#11 Nový příspěvek od pani-kenybzova »

Oto sorry, ale Deichmann je nejvetší shitmaker...tam bych nekupovala ani podrážku na botu... :)

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Jaké pracovní boty?

#12 Nový příspěvek od Deane7 »

A bola si niekedy u Deichmana v Rakúsku? Ja tam kupujem Adidas, Nike, Fila... a nejde ich zničiť.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
pani-kenybzova
Příspěvky: 4667
Registrován: pon srp 24, 2009 2:09 pm
Bydliště: u kenybzů

Re: Jaké pracovní boty?

#13 Nový příspěvek od pani-kenybzova »

to si piš že som bola... deichmann už nikdy víc, je to jen moja zkůšenost, nikomu ju nevnucuju.....

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Jaké pracovní boty?

#14 Nový příspěvek od ota »

No takhle ty vložky se dají koupit jiné a jinde. Ale já jsem si jednou sice celkem nerad za tu cenu ty vložky koupil a odzkoušel jsem je a jiný jsem lepší neměl. No byly doby, kdy jsem v práci při obsluhování lisu nachodil přez 4 km každej den. No pořát jsem na nohou, nemám nikde židle abych si sednul. :D Ani v práci, ani doma v dílně. No není na tu židly ani tak nějak čas. Když jsem na nohách 14 hodin denně řekněme 7 dní v týdnu, oni potom ty nohy boleji. A to si potom rozmyslíš, jestli si koupit boty u Větnamce nebo odzkoušené kvalitní třeba s jednou nulou za číslem cena navíc. A ty vložky jsou už jen taková třešnička na tom dortíku. Když jsem je nasadil, tak to bylo znát. Oni to nejsou takové ty placeté papíráky, či látkáče. Prostě odzkoušeno že vydrží a ty levné byly v čudu třeba za měsíc.
Nevím jestli je prodávají ještě jinde, nepotkal jsem je zatím a tam u toho Daichmana je mají pořát i v mé velikosti. No nevím jak to mají z botama, myslím si, že jsem si tam koupil takové ty bačkiry na doma, co vypadají že jsou asi o dest čísel větší. Pěkně ja mám u počítače aby nezáblo. A zatím s níma nemám žádnej problém.

Uživatelský avatar
pani-kenybzova
Příspěvky: 4667
Registrován: pon srp 24, 2009 2:09 pm
Bydliště: u kenybzů

Re: Jaké pracovní boty?

#15 Nový příspěvek od pani-kenybzova »

http://www.stomex.cz
mojeho značka 8)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“