odolný telefon

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
J.A.Y.
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: odolný telefon

#166 Nový příspěvek od J.A.Y. »

Podivej se co to ma za napeti a proud, idealne to dej sem i s konektorem... Jestli je konektor v cajku, naletoval bych ho na jinej zdroj :-/

Málek
Příspěvky: 167
Registrován: čtv bře 01, 2018 2:28 pm
Bydliště: Svitavy

Re: odolný telefon

#167 Nový příspěvek od Málek »

Za mě-
https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=king+kong+mini, za hubičku,
mám ho cca.1/2 roku, hlavně jsem chtěl něco s androidem 12+ kvůli aplikacím a nechtěl žádnou 5 palcovou plachtu.
Odolnost supr, baterka na 3 dny, displej ujde, sklo gorila (nepoškrábeš), reproduktor parádní, pádů nepočítaných jednou topenej-bez následků.
Jedinečnej jezéďáckej model. Jenom v močůvce asi neplave, nezkoušel jsem.
Za 2500+SD karta za 120,-.
Měl jsem CATa, ale ten se za kongem nemůže ani podívat. Hlavně mikrofon byla tragedie, cena 2x víc.

tomous
Příspěvky: 3131
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: odolný telefon

#168 Nový příspěvek od tomous »

Co doporučíte za chytrej telefon pro začátečníka-bude to můj první. Pořád jsem se jim bránil,až mě to donutilo. Díky a zdarec

Uživatelský avatar
Navarson
Příspěvky: 826
Registrován: úte kvě 28, 2019 9:45 pm
Bydliště: u Nepomuku

Re: odolný telefon

#169 Nový příspěvek od Navarson »

tomous píše: úte pro 21, 2021 9:59 am Co doporučíte za chytrej telefon pro začátečníka-bude to můj první. Pořád jsem se jim bránil,až mě to donutilo. Díky a zdarec
Aligator Sxxxx Senior 8)
Sekací traktůrek Hayter H1842.....V podstatě Countax z roku 1995
Babetta 207 chopper....................Prostě brutální mašina
UNC 045 Detvan.........................Nakladač malý, ale šikovný

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7804
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: odolný telefon

#170 Nový příspěvek od Chose11 »

Vybírám nový odolný telefon, cenovou relaci jsem si stanovil cca desítku. Mám vybráno cca 7 modelů, ale rozhoduji se mezi dvěma parametry, bezdrátové nabíjení a LTE/5G. Protože telefon si kupuji na víc let, váhám zda kupovat telefon jen s LTE. U minulého telefonu mě zase štvalo vytahovat ten špunt co skrýval konektor nabíjení. Tak jak moc mocné je to 5G, nebo stačí LTE?
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: odolný telefon

#171 Nový příspěvek od imaginaro »

Záleží na co. Pokud máš datovej balíček jak hrom a chceš sledovat fulHD videa nebo dokonce filmy, tak asi 5G. Já mám jen LTE a jedou na něm i normální videa a filmy. Vytáčí mne když mi to za dědinou skočí na GPRS, to pak načítám meteoradar cca 6x - 10x dýl než s LTE.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: odolný telefon

#172 Nový příspěvek od Fizz »

Chozé máš tam neco kolem 4"?
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: odolný telefon

#173 Nový příspěvek od mastnacek »

Rychlost dat me netrapi, byly doby, kdy jsem rucne prepnul telefon jen na 2G a pouzival prohlizec Operu ktera setri data.
2 roky a 1 mesic mam Mobilní telefon UleFone Armor X7 PRO, spadnul nekolikrat na kahlicky, display zatim drzi. Baterka zatim drzi. Krytka na nabijeci konektor upadla asi pred rokem. Velikost tak akorat, kdyby byl mensi, tak bych se nezlobil ale zvyknul jsem si. Obcas me vyzkouzne ze tepalku v aute pod sedacku. Mikrofon dobry, ale uz by asi chtelo trosku odšpoónovat mikrofon. Mam to rootnuty ( tak jako jsem mel kazdej chytrej telifon ). Doufam ze jeste aspon dva roky vydrzi.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7804
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: odolný telefon

#174 Nový příspěvek od Chose11 »

jde o to, že mi ho zaměstnavatel chce koupit jako služební, takže nebude na rok, ale až umře stářím, tak uvažuji do budoucna. Aby za dva tři roky stíhal a navíc všichni okolo dostávají telefony buď úplně hloupé tlačítkové nebo do pár tisíc. A já mám povoleno plus mínus desítku, chci vybrat nejlíp. Mobil používám v práci skoro jako notebook a soukromě a v dílně skoro stejně, jenže v každém prostředí a obyčejný nerozbitný u mě prostě nevydrží.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: odolný telefon

#175 Nový příspěvek od mastnacek »

Choze, jasny, ale pri dnesni zivotnosti modelu telefonu ti nikdo nemuze poradit. Jen obecny zkusenosti se znackou. Ale s modelem ne. Neni to zetor kterej tady s nama je 3/4 stoleti nebo kolik. Nekdy cina prekvapi, nekdy nasere. Jestli to pouzivas jako notebook, tak potrebujes velkej display a to zase zere baterku a zvysuje riziko ze ti to nekde padne a prdne. Tezky vybirani. Vybiral jsem ted dceri prvni chytrej, sel jsem po rozmerech a nasel jedinej 4 palcovej. Cinan. Nabizelo me to i nejakej ten odolnej samsung.
Ten ulefon je muj prvni a jak jsem psal, zatim spokojenost. Koukam na alzu a do desitky jsou dva modely ulefone a celkem dela. Hlavne baterka.

https://www.alza.cz/ulefone-armor-8-pro?dq=6715280
https://www.alza.cz/ulefone-power-armor ... 956080.htm tenhle myslim recenzoval Jirka Bekr
tady mas recenzi
https://www.youtube.com/watch?v=A88ywXK9U9g

8GB ramky to nemaj ani nase kompy programatorsky v praci :)

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: odolný telefon

#176 Nový příspěvek od Fizz »

Tohle mám já:

https://www.ipato.cz/blackview/iget-bla ... 3kQAvD_BwE

Akorát mám ještě termokameru.

Dostává na prdeldost jediný co odešlo je čtečka otisků, dostala přímý uder od dlažební kostky. Občas horši mikrofón ale pak z toho vytaham špony, blato, cement a buhvico a zas dobry.

Doporučit bych ho asi mohl.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: odolný telefon

#177 Nový příspěvek od mastnacek »

Na blackview nemam dobry reference, znama ho porad reklamoval, baterka, mikrofon. Pak uz si ten mikrofon menili snad sami a odchazel rychle. Ale nevim jakej to byl typ. Kdyz se da k telefonu poridit dalsi pouzdro, je to lepsi.

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: odolný telefon

#178 Nový příspěvek od Fizz »

Dá se pořídit.

Podobně jsen to mel s Caterpillar tuším s40, několik reklamací, pak druhý kus a klid. Prostě asi páteční směna.

Nereferuju co známý, nevi jak kdo zachází s čím.

Úplně ho nešetřím, nechtěné pády, voda, olej, blato, teplo, zima, otresy. Na co si teda davam pozor je krytka usb, protože jakmile pujde do kytek budu to pořád čistit.

Odešel jen ten otisk ale vypadá jako by ho někdo majzl kladivem přes hranu mezi otisk a display, cekal jsem ze bude telefon na odpis. Ono kočičí hlava 20x20x20cm něco váží a z metru na hranu telefonu..... Tož tak.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: odolný telefon

#179 Nový příspěvek od mastnacek »

chose, tak cos vybral?

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7804
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: odolný telefon

#180 Nový příspěvek od Chose11 »

Tak nakonec tenhle model, včera jsem ho dostal a zatím absolutní spokojenost. Původně jsem chtěl vyšší verzi DOOGEE V20, ale bylo to už za jedenáct tisíc a to mi v práci neprošlo, tak nakonec levnější varianta V10, sice je to cihla do ruky, ale jednak jsem na to zvyklý a pak asi to vydrží dlouho nabité. A umí to všechno co jsem chtěl.

https://m.alza.cz/doogee-v10-5g?dq=6839 ... 5639170762~
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“