odolný telefon

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Viki007
Příspěvky: 140
Registrován: pát říj 22, 2010 3:14 pm
Bydliště: kósek od U H

Re: odolný telefon

#151 Nový příspěvek od Viki007 »

Ahoj, to bohužel nemá Blackview vychytané, repráky odchází, většinou se na ně nachytají piliny (můj případ BV8000Pro), nebo se jinak zanesou (klukovi u BV 6000, ale ten už ho má tak 3 roky) . Pokud to máš v záruce, zkus to reklamovat, i když prodejci údajně na tohle upozorňují. Jinak na youtube je spousta videí, jak se reprák dá vyměnit, zrovna tohle je celkem jednoduché, nový reprák objednáš z Číny za stovku.
V Brně je opravna, zrovna myslím pod firmou Iget.

Bohužel teď už do dílny a na zahradu nosím telefon v nějakém pytlíku, ale jinak je s ním spokojenost. Vik
Lubanek píše:Hele já si pred měsícem pořídil Iget blackwiev 6000s a spokojenost betarka 4 dny akorát měl mouchu že odešel reprák (možná proto že ležel v bazénu a volal sem na něj.) ale měl to vydržet ip68 ale začal odcházet až po 14dnech tak nevím jestli to s tím souvisí nebo prostě blbě kus. Signál sem měl všude a úplně krásně šel internet i obyčejné hry. V

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: odolný telefon

#152 Nový příspěvek od imaginaro »

oco13 píše:Caterpilary sú všeobecne velmi odolné telefony. Máme ich v práci ako služobné a slúžia často na ventilovanie stresu.
To taky doufám, dělám v práci dokonce i v kovovym prachu a můj dosavadní lenovo p70 mi začal blbnout od té doby co mi ho vyrazil jeden vyhulenec na zahrádce hospody z ruky. Tak jsem se naštval a řekl jsem si že jdu do odolnyho. Akorád mě štve že má baterku jen 3800mA. Ale su zvědavej na tu termokameru, je to 3 roky starej model tak snad už to mají dovychytany.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: odolný telefon

#153 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Já mám S41 a musím říct že je to bomba. Co se odolnosti týče, tak mi spadl ze střechy lokomotivy s jedním odrazem od hrany lokotky do kýble s grafitovou vazelínou, jako na potvoru, vydržel i umytí technickým benzínem. A teď nedávno jsem pomáhal kamarádovi na střeše a telefon vyklouzl z laclu a šup po střeše dolů, rovnou na displej. Krom jednoho škrábance na ochranném skle a trochy bláta tak se mu nic nestalo. Po stránce softwaru si taky nemůžu stěžovat.
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: odolný telefon

#154 Nový příspěvek od kenybz »

ta s41 vypadá dobře a je hodně podobná samsungu co mám jak to fotí makro?
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
Malej Peťa
Příspěvky: 560
Registrován: stř pro 04, 2013 6:49 pm
Bydliště: Němčany

Re: odolný telefon

#155 Nový příspěvek od Malej Peťa »

Tak to netuším, zatím jsem to nezkoušel, ale s focením celkově jsem spokojen.
Správnej chlap má umět všechno, i když to zkurví!

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: odolný telefon

#156 Nový příspěvek od imaginaro »

Tak CAT zatím šlape jak hodinky, termokamerka taky, už jsem odhalil několik špatných spojů v elektrice 8)
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3415
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: odolný telefon

#157 Nový příspěvek od jenicek »

Mám CAT S41 už asi 2 roky a super, vůbec se to nedá srovnávat třeba s Iget apod. "odolnými" telefony, který jsem měl předtím.
Jen doporučuji nepoužívat magnetický držák, spolehlivě to zlikviduje sluchátko i reproduktor, naštěstí to šlo vyreklamovat.
Naposledy upravil(a) jenicek dne úte lis 12, 2019 8:01 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Příspěvky: 1909
Registrován: stř pro 29, 2010 1:28 pm
Bydliště: PJ

Re: odolný telefon

#158 Nový příspěvek od KOŠŤÁL »

Lubanek píše:Hele já si pred měsícem pořídil Iget blackwiev 6000s a spokojenost betarka 4 dny akorát měl mouchu že odešel reprák (možná proto že ležel v bazénu a volal sem na něj.) ale měl to vydržet ip68 ale začal odcházet až po 14dnech tak nevím jestli to s tím souvisí nebo prostě blbě kus. Signál sem měl všude a úplně krásně šel internet i obyčejné hry. V
Me vydrzi nabitej s bidou jeden den. Jak je na tom displej? Taky mas tak citlivej? Staci dat prst nad displej a uz se potvrzuje. Je to uplne k hovnu,staci rolovat v prohlizeci a nechtene porad neco potvrzuju. trochu to zlepsilo ochranny sklo. Vickrat si to nekoupim. na druhou stranu uz zazil spoustu padu a celkem z vysky,posledne do bedny s rozsekanyma dlazdicema a prezil bez uhony.
Jinak ma teda horsi prijem jak wifiny,tak mobilniho signalu.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: odolný telefon

#159 Nový příspěvek od duchodce »

Nechci zakládat nové vlákno. Je možné aby mě nabíječka vybila připojený tlf. v případě ,že je zásuvka bez napětí /jistič/ stalo se mě to jž po druhé. Tlf. Lenovo A 536.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3415
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: odolný telefon

#160 Nový příspěvek od jenicek »

Jo, možný to je, záleží na tom, jaký zvěrstva spáchal konstruktér nabíječky (u telefonu je menší pravděpodobnost).
Přitom na výstup stačí dát obyčejnou diodu za 20 halířů.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: odolný telefon

#161 Nový příspěvek od Deane7 »

Máte skúsenosti s mobilmi pre seniorov? taký s nabíjacím stojančekom ktorý sa dá dať jednoducho na hlasitý odposluch. Potrebujem to pre 97 ročnú pani v dome seniorov, ona je bystrá, žiadna demencia, len má veľmi zlý zrak, pokazila sa jej asi nabíjačka a nemá cenu ju riešiť. Ide mi len o to, ktorý je kvaliný aj pri tom hlasnom odposluchu, aby ho bolo dobre počuť, nie chrastítko.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3415
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: odolný telefon

#162 Nový příspěvek od jenicek »

Hele, jestli je na stávající telefon zvyklá, sežeň tu nabíječku nebo sežeň stejnej, je to cesta nejmenšího odporu.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: odolný telefon

#163 Nový příspěvek od duchodce »

Přesně tak ,zkušenost v příbuzenstvu. Pokud ten nový tlf. bude jen trochu jiný tak ho odmítne používat ,stačí jiný tvar klávesnice a prohlásí ,že na tyhle novoty on už není . Pracně sehnán na internetu starší funkční původního provedení a byl klid..
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: odolný telefon

#164 Nový příspěvek od elbarto »

To Deane: koupil jsem před časem dekovi tohle a myslím Ok.
https://www.idnes.cz/mobil/telefony/tes ... lefony_kor

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: odolný telefon

#165 Nový příspěvek od Deane7 »

Skúšal som objednať z niektorého e-shopu ale nikto mi nevie garantovať že mi do týždňa príde, tu v predajni mobilov mi povedali že majú objednaný a príde dnes alebo zajtra CPA Halo 11, na ten som čítal dobré recenzie, teda hlavne že má najlepší reproduktor čo je najdôležitejšie, tak ho kúpim. Síce v internetovom je o ár eur lacnejší ale tu ho budú mať tento týždeň.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“