odolný telefon

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Béďa 17
Příspěvky: 655
Registrován: pon pro 03, 2012 8:47 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: odolný telefon

#121 Nový příspěvek od Béďa 17 »

Zdravím.Nemá někdo ještě nějaký tip,nebo další zkušenost s odolnějším dotyk. telefonem?Moje použití je,traktorista,tudíž prach a pády z kapsy.A rád bych za cca 4000kč.
Zetor 6718 s motorem 7001
Zetor 25 A

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: odolný telefon

#122 Nový příspěvek od Šéďa »

Béďo dostal jsem služební telefon, takže pokud by byl zájem mám volný Doogee Titans 2, v záruce do října 2017, cena 15 stovek.
Info je zde: https://mobilni-telefony.heureka.cz/doo ... e/#section

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7888
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: odolný telefon

#123 Nový příspěvek od Chose11 »

mám už měsíc tenhle a super, akorát jsem si ho objednal přímo v číně a vyšel na 4.000,- , teď je v akci černý za 3.800,-

http://www.e-pad.cz/ulefone-smartphone- ... 330002313/
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15216
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: odolný telefon

#124 Nový příspěvek od kenybz »

připomíná mě to x-cover2
největší slabina všech odolných telefonů je to sklo jak to spadne na hranu třeba na kameň tak to stejně praskne
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: odolný telefon

#125 Nový příspěvek od frturek1 »

Chose11: Mam obednanej taky takovej, taky rovnou z ciny tak cekam az dorazi :)

Uživatelský avatar
Thomasson
Příspěvky: 1158
Registrován: ned kvě 05, 2013 9:03 pm
Bydliště: Znojmo

Re: odolný telefon

#126 Nový příspěvek od Thomasson »

Já mám Evolveo Q8 a naprostá spokojenost 8)

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7888
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: odolný telefon

#127 Nový příspěvek od Chose11 »

frturek1: jediná slabost je poslední dobou GPS, ale zjistil jsem že je s Asie nastavený na čínské satelity, zkusím to překopat a rootnout, uvidím co pak. Ještě kritizují jeho hliníkovou anténu, jak jsem se dnes dočetl, ale jinak si ho fakt chválím za ty prachy
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

mastnacek
Příspěvky: 7098
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: odolný telefon

#128 Nový příspěvek od mastnacek »

Ty satelity mozna pujdou i bez rootu, zkus apliaci GPS status.

Viki007
Příspěvky: 140
Registrován: pát říj 22, 2010 3:14 pm
Bydliště: kósek od U H

Re: odolný telefon

#129 Nový příspěvek od Viki007 »

Budu se opakovat, ale teď už je tenhle telefon v české distribuci - https://www.alza.cz/iget-blackview-bv60 ... 77.htm?o=1
ještě tam mají BV6000i, ten je slabší. Jo a taky se už objevil Aligátor, úplně stejný jako BV6000i.
Za mě je zatím spokojenost, mám ho od září, párkrát už spadl.

Zdravím, taky jsem pořídil Blackview BV 6000, cena zhruba těch 5500 z Amazonu. Vybavení dobré, 3 GB RAM, 32 GB paměť + 32GB karta, dvě plnohodnotné Simky + paměťová karta, celkem rychlé, foťák snad 13Mpix, prostě na odolný telefon slušné. Zatím jsem ještě nezkusil fotit pod vodou a nevím, jestli se do toho pustím. Odolnost dobrá, spokojenost na 100%.

Venca R
Příspěvky: 626
Registrován: čtv čer 23, 2011 10:01 am
Bydliště: Kunčice u Letohradu
Kontaktovat uživatele:

Re: odolný telefon

#130 Nový příspěvek od Venca R »

Dostal jsem v práci Samsung Galaxy J3. Stojí necelý 4000. Koupil jsem si na něj tvrzené sklo a toto pouzdro a zdá se, že to bude dobrý. https://www.promobily.cz/zadni-pouzdro- ... 0wod6WIC1Q

Béďa 17
Příspěvky: 655
Registrován: pon pro 03, 2012 8:47 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: odolný telefon

#131 Nový příspěvek od Béďa 17 »

Šéďa-Díky za nabídku,ale chci nový.
Zetor 6718 s motorem 7001
Zetor 25 A

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: odolný telefon

#132 Nový příspěvek od frturek1 »

Chose 11 no bude to muj prvni dotykac tak doufam ze se s tim nejak poperu :D puvodne sem mel zalusk na cat s40 tak sem to zaukoloval bratrankovi co se v tom lip vyzna a ten me dobed k tomuhle ze by to melo bej snad i v nejakejch parametrech lepsi, tak sem chvili vahal ale cena rozhodla :) z jedny strany se na nej docela tesim ale z druhy si rikam ze zas bede o neco vetsi a aby mi nevadil v kapse kazdopadne sem rad ze uz vim o jednom zpokojenym uzivateli 8)

Uživatelský avatar
Japa
Příspěvky: 854
Registrován: čtv srp 27, 2009 2:01 pm
Bydliště: Dětmarovice

Re: odolný telefon

#133 Nový příspěvek od Japa »

Chose11 píše:mám už měsíc tenhle a super, akorát jsem si ho objednal přímo v číně a vyšel na 4.000,- , teď je v akci černý za 3.800,-

http://www.e-pad.cz/ulefone-smartphone- ... 330002313/
Mám ho asi dva měsíce (koupeno v ČR) a jsem veskrze spokojen, i když přechod z malé Nokie na takovou cihlu byl hrozný, ale zvykl jsem si. :)
Co mi trochu vadí (vadilo) je absence notifikační diody, tzn, že nešlo na ležícím telefonu vypozorovat zmeškanou událost, ale instalace NoLed aplikace problém vcelku vyřešila.
Dále ostření foťáku je dost pomalé a při focení ve tmě nebo protisvětle kolikrát ani nezaostří, fotky venku při denním světle jakš takš, i když barvy nejsou přímo ideální, ale focení v místnosti nebo při horších světle ať už s bleskem nebo bez, nic moc.
Také nevím proč objektiv, i když chráněný hliníkovým rámečkem přečnívá kousek přes zadní kryt, hrozí poškrábaní objektivu.
S příjmem GPS problém nemám, spíše mě překvapuje, že signál GPS najde všude a hned.
Jo a vypínací tlačítko mohlo být větší.
Jinak vše běží rychle, neseká se, holt 3 GB RAM jsou znát.
Do montérek mezi špony, piliny a jiný bordel ideální. :)

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: odolný telefon

#134 Nový příspěvek od frturek1 »

plny kapsy spon bezne nenosim, ale pilin od flexy a vselijakyho prachu mam porad ruce zasrany taky, tak sem rad ze to prozatim zvlada, jinak doufam ze ten fotak mi bude vyhovovat abych sem moch sypat taky nejaky fotky, tet mam tenhle https://mobilni-telefony.heureka.cz/media-tech-mt848/ odolnej na prach dobry, dysplej uz jevi znamky poskrabani a fotak nic moc, jak nataham fotky do pc tak muzu pocitat ctverecky :D a co se ovladani tyce tak hruza.

Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1881
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: odolný telefon

#135 Nový příspěvek od stanik84 »

Já jsem si před Vánoci koupil nejlevnější odolnej dotykac na Alze - myphone Iron 2. U mě, s mojí práci, koníčky, dílnou atd. byla životnost telefonu do prvního pádu. Displej KO. S tímhle jsem spokojenej. Jen ta baterka by mohla mít delší výdrž. Foťák nic moc, ale to nepotrebuju. Mám velký dlaně a tenhle mi fakt sedí. Signál to má dobrej. Celkově celkem spokojenost.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“