Dovča s hafanem

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1734
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Dovča s hafanem

#1 Nový příspěvek od padesátka »

Zdravím všechny!
Chtěli by jsme jet ještě na dovču s naším hafanem,ale manželka už nechce do Krkonoš jelikož tam zná dost hospůdek :tyty:.Navrhl jsem Šumavu a i našel chatu za přijatelný peníz s naším pubertálním Dalmatinem chatu Na Papírně nebyl jste tam někdo?Nebo nahodte nějaký typ kam na Šumavu.Máme rádi procházky po lesích kde není moc lidí aby ten náš janek mohl volně pobíhat a nemuseli ho každých 100m dávat na vodítko.Díky

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: Dovča s hafanem

#2 Nový příspěvek od radas »

v národním parku se psem na volno ? :-/

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Dovča s hafanem

#3 Nový příspěvek od Tom »

Ani v normálním lese nesmí být pes na volno... Tady si to přečti... http://www.ochranazvirat.cz/537/czech/c ... podminek-/ V Národním parku ani jiném chráněném území samozřejmě pes na volno také být nesmí.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Dovča s hafanem

#4 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

nesmi,nesmi,ale nic hezciho neznam,nez vzit psici,bagl a svacu a dat si o sobote tech mojich 14 kilacku a vycistit trosku hlavu.pes na volno,na hvizdnuti,zavolani.....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Jura 136XXL
Příspěvky: 818
Registrován: čtv srp 16, 2007 10:25 pm
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovča s hafanem

#5 Nový příspěvek od Jura 136XXL »

Nevim jestli to sem patri, asi moc ne, ale napisi, stala se mi dost neprijemna prihoda, sel sem si zaletat s RC vrtulnikem, byl sem na verejnem miste, kdyz sem odstartoval nikde nikdo, letam a najednou si pod vrtulnik sedl pes a zacal po nem skakat, malem me sundal, tak sem vystoupal trochu vys, ale nikde nikdo, jen ja vrtulnik kteremu pomalu dochazela baterka a pes cekajici na korist :-/ , pes po tom skakal at sem letel kam koliv, behal za tim, nedal se setrast, nakonec dorazila majitelka psa, ale pes ji totalne ignoroval, uz sem nevedel co dal, kdybch se pokusl pristat tak pes po tom skoci a dostane zasah rotorem, coz by pro nej nedopadlo dobre, uz sem rikal ze to budu muset trefit do krovi, do nejake rozumne vysky, bud by to tam zustalo, nebo by to spadlo na zem uz s netocicims e rotorem a pes by to maximalne dorazil :'( , rvali sem po psovi oba, nakonec se najakym zazrakem otocil, odbehl, tak sem to hned strhnul na zem, vypnul a otocil se a uz byl na voditku, bylo to v posledni chvili

co tim chci rict, sam mam rad pejsky i zvirata celkove, ale kdyz uz berete pejsky ven meli by byt pod kontrolou, pustit psa nekam a sam byt nekde daleko a jen koukat co pes provadi me neprijde moc zodpovedne, misto me s vrtulnikem tam mohly byt deti...atd

Uživatelský avatar
exot
Příspěvky: 3795
Registrován: pon čer 15, 2009 10:44 am
Bydliště: Český ráj 294 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovča s hafanem

#6 Nový příspěvek od exot »

To bývá tak když majitel neumí psa zvládat a pes neumí ani základní věc jako je přivolání!!! Jinak vcelku pěkné je to kolem Kašperských hor kam jezdím skoro každý rok. vždy se dají najít místa kde se s vycvičeným psem dá pohybovat(nemám problém psa přivolat i když z křoví vyskočí zajíc nebo srna).
Vše co potřebujeme k běžnému životu nás učili v základní škole!
Nejvetší problém je mezi sedačkou pedálama a volantem!
Svareni to je moje:)

Uživatelský avatar
Brit
Příspěvky: 955
Registrován: sob dub 16, 2011 4:41 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Dovča s hafanem

#7 Nový příspěvek od Brit »

Toulky přírodou s hafanem jsou něco nádherného. Tady u nás těch lesů už moc nezbylo ale i procházka nezi polema je krásná. Pesan si může běhat kolem mne, číst si co ho zrovna zajímá a hodina této činnosti ho unaví víc než kdyby musel běžet vedle kola.
Před pár lety sem na jedné vycházce mezi polema stalo že z posedu sjeli dva ozbrojení krmiči lesní zvěře a řvali že jim pes plaší zvěř, je bez dozoru a že mi ho zastřelí. Čubina měla bílý obojek a nebyla ode mne dál než 15 metrů. Musel jsem jim pohrozit svou zbraní, jinak by byli schopni ji zastřelit jen proto, aby si mohli vystřelit.
Dnes není jednoduché jít někam s Dobrmanem na procházku aby mohl jít na volno. Lidé už z dálky hysterčí, na cyklostezce podle Labe je víc lidí než na václaváku a v lesích jsou psychopaté s kulovnicí.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovča s hafanem

#8 Nový příspěvek od Antony30011 »

Doporucuju Alpy 8) my tam s hafanem byli nekolikrat a parada 8) a pokud ti de o penize, ver ze v cesku utratis vic :D

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1734
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Dovča s hafanem

#9 Nový příspěvek od padesátka »

Díky-s našim půlročním dalmatinem prolém s přivoláním nemáme,ale jsou chvíle(kočka,bělásek děti) to už je problém děti miluje choděj si s ním hrát k nám na dvorek je to prostě ještě janek.Jinak neodběhne víc jak na 30m tak odvážnej ještě není motá se porát okolo nás.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovča s hafanem

#10 Nový příspěvek od Antony30011 »

http://www.lungau.at/cz/home.html
doporučuju ! léto zima, kola hafan lyže. Všecko. Milý lidi, krásná příroda a levněji než někde na Šumavě 8) 8)

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Dovča s hafanem

#11 Nový příspěvek od creative »

Od letošní dovolené jsou pro mě hafani jen čokli. Měli jsme pronajatou chalupu u Jindřichova Hradce. Vevnitř smrad po čoklech, chlupy na kobercích, na prostěradlech, hrůza. Měli jsme vždy vlčáka a na dvoře. Co se tohle rozmohlo, dovolit psům jít do domu, do postele, ...
Pěkně děkuju. A v neděli jsem musel po jednom čoklovi, co cestoval 3 km, za 8 Kč, pucovat autobus půl hodiny.

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dovča s hafanem

#12 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Proto jeden řidič měl v autobusu napsáno: Nechovejte se tu jako doma,na váš bordel není nikdo zvědavej!

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Dovča s hafanem

#13 Nový příspěvek od creative »

Aby to blbě nevyznělo, já nemám nic proti psům, taky půjde na dvůr, už tu chybí asi 5 rok, ale proti jejich majitelům. Pes nemůže za tupého pána.

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dovča s hafanem

#14 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Taky to řikám že pes nemůže za svého pána

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“