NEHODY TRAKTORÚ

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Pepa6911
Příspěvky: 147
Registrován: čtv zář 01, 2022 11:34 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#766 Nový příspěvek od Pepa6911 »

Obrázek

Luž, pardubicko..

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20786
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#767 Nový příspěvek od ota »

Vždycky když tam tudy jedu modlím se, abych tam nepotkal třeba autobus v tom uzkým místě. Nejhorší v zimě dolů z toho náměstíčka. Z prvu je tam taková táhlá zatáčka a pak to uzké místo. Když je nasněženo, nebo z rána namrzlo je to tam nepříjemný. Myslím, že jel dolů a šmejklo ho to a už s tim nešlo moc dělat. Jednou jsem tam jel v zimě s dodávkou, dvoosákem platem vlekem a na to 1500 kg balík plechu. A dodávku prázdnou. Naštěstí vlek docela brzdil. Ale jelo to fakt blbě. Jezdíme tam pro děrované plechy. A jel jsem ještě nakonec Luže pak pro něco. A pak naspátek tím uzkým místem. Je to tam fakt blbý.

milda87
Příspěvky: 511
Registrován: úte čer 26, 2012 1:26 pm
Bydliště: Plzeň

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#768 Nový příspěvek od milda87 »


Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9042
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#769 Nový příspěvek od Sniper »

Můj ročník :( Každý máme svůj osud, jinak to tady nejde :-/
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

oakenfold
Příspěvky: 311
Registrován: stř říj 20, 2010 7:58 pm
Bydliště: Vamberk

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#770 Nový příspěvek od oakenfold »

Z těch fotek není poznat, co to bylo za traktor. Ale tipuji, že to bylo asi něco malého a bez boudy.
Z7711, Z3011, Z Super P, Nakladač Nujn 100, Bss 3,5t, Bss P73S, RUR 5

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20786
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#771 Nový příspěvek od ota »

Většinou na fotky nelze moc dát. Jsou novináři, že si na netu zadají ,,traktor" a použijí ,,ilustrační" fotky. Už jsem tu kdesi psal o tom. Novinář psal o nehodě traktoru a dal tam fotku Zetoru jak jede po cestě s neseným postřikovačem. Těžko posoudit, kde tu fotku vzal. Kolikrát napíše i nehoda velkého traktoru a je tam fotky blikající sanitky. Nebo jednou bylo psáno že sjel bagr ze sinice a fotka byla traktoru John Dere na dvoře.
Oni ti redaktoři z města moc ty vesnický stroje neznají. Něco mi to zase připomělo. Jak kdysi tady byli známí z Prahy s vnoučatama a těm kolem 6 a 8 let. Klučina a holčička. A známej že ukaž nám, co tu všechno máte. No a děti čuměli poznali jen psa a kočku. Jiný zviřátka vůbec netrefili co to je. Že tady to velký na co to máte? No to je kravička a dojí mlíčko. Otevřené pusy a mlíčko? Však to se kupuje v krabičce v marketu. Naco to tedy máte takhle,když je to tak jednoduché v krámě koupit? No a prej co to velký zviřátko jí?

Tomas6
Příspěvky: 5370
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#772 Nový příspěvek od Tomas6 »

No máme v dědině kemp, tak přes léto se producíruje po dědině hafo turistů s děckama. A před pár lety se jdu podívat jak mi schne seno a sousedovi u ohrady stojí rodiče s dvěma děckama. A tatínek dětem vysvětluje, děti to je kráva, ona dává mlíčko, maso, já nevím co ještě jim nakecal a kluk asi 5 let se ptá, tatí a jakto že není fialová? No říkám jim dávejte pozor v ohradě je proud. A tatínek se ptá, to jako vážně? Říkám ano vážně. Ani to nezkousejte se... A než jsem dořekl chytit tak švác, řev jak kdyby někoho vraždil. Paninka se chytla a dostala ránu že se jí zrulovaky nohavice.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20786
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#773 Nový příspěvek od ota »

Tomas6 :D :jazyk: :wink:

Míšánek
Příspěvky: 861
Registrován: pát úno 12, 2010 3:51 pm

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#774 Nový příspěvek od Míšánek »

To jsou blbci :pohlavek: :D

ibanez5
Příspěvky: 1579
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#775 Nový příspěvek od ibanez5 »

Jsem měl podobnou příhodu. Byli jsme s rodinkou v Rožnově ve skanzenu a byl tam uvázaný býk na řetězu. Normálně se pásl. A za náma rodinka, určitě bití měšťáci 😀 A táta od té rodinky, děti,tak,to je kravička,ta dává mléko, pojďte podíváme se jak se pase 😀😀😀 říkám dcerce (5let) Verunko, už si někdy viděla jak někoho prožene býk? Tak se dívej. Byli od něho asi 3 metry když se na ně rozběhl. Myslím že si nasrali do kalhot a my jsme se smíchem skoro potrhali 😀😀😀👍
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

pavel sk
Příspěvky: 12789
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#776 Nový příspěvek od pavel sk »

:smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) Kráva jako bejk :D :D :D :D :D :D :vysmech: :vysmech: :vysmech: :vysmech: :vysmech: :vysmech: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15746
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#777 Nový příspěvek od oco13 »

Chodím za dcerou do švajčiarskych Alp a pri turistike sa tam pasú kravy ešte aj vo výške 1800m.n.m Pokial nemajú pri sebe telce tak sú absolutne neškodné a chleba si zoberú z ruky. Inak nižšie okolo dedín sú elektrické ohradníky samozrejmosť a poradí s s nimi aj 5 ročné dieťa (domace) :typek:
Obrázek a výhlad do dvora Obrázek :D

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20786
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#778 Nový příspěvek od ota »

Starší syn teď krmí na kravíně. Jsou tam na zimu kravky z pastvy. Jinak jsou na pastvě. Tuhle ráno mi pípla zpráva. Že zaspal a přijel o chvilku dýl a bejk už ho hledal! Jsou naučený na přesnou hodinu a jak nastartuje traktor tak už vědí o co jde. A prej bejček si asi myslel, že jsem na ně zapoměl. Mají jich tam 6. A tenhle je prej hodnej. Nezlobí. Ale když za nim nezajde, tak ho hledá. No je to pořádnej kousek. Vcelku to syna i baví zatím. Z jara půjdou na pastvu a to si pak už vegetěji sami. Tuhle psal, že telil telátko. Musel pomahat. No však to znate, pak mu dával jmeno. 8)
Že kde se touláš lajdaku!

Obrázek

Uživatelský avatar
Codza
Příspěvky: 1001
Registrován: pát lis 07, 2008 10:37 pm
Bydliště: nedaleko Luhačovic

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#779 Nový příspěvek od Codza »

Ve Všechnopárty u Šípa holčína co na koni jezdila nějaké závody říkala že ten její valach co poslední roky s ním měla dobré výsledky už stárne a končí se závoděním. Šíp ji říka že by mohl ten kůň mít nějaké potomky stejné kvality. Holka mu říká " No on je to valach od mlada". Šíp zase, ale teď ještě neni tak starý aby namohl mít potomky. Holka nevěděla jak slušně Šípovi vysvětlit že ze sebe dělá vyřezaného býka.

fikejz
Příspěvky: 6084
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: NEHODY TRAKTORÚ

#780 Nový příspěvek od fikejz »

:smich: :D 8) A já vůl se domníval, že takový jsou jenom ty mladší ročníky, Šípa bych rozhodně nepodezříval a vono jo!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“