Kovošrot

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Kovošrot

#2896 Nový příspěvek od Pavel »

draty do klo stredy do kol i do ramu na slapky prevodniky retazky prevodniky preazovacky kliky od stredu

Uživatelský avatar
caja008
Příspěvky: 2723
Registrován: ned čer 13, 2010 7:03 pm
Bydliště: Nová Paka

Re: Kovošrot

#2897 Nový příspěvek od caja008 »

Kdyby nekdo touzil tak v popovicich u jc je kompletnni su63a zatim je kompletni jak kdybyy vcera delal..
Když tě všechno zradilo, pomůže ti kladivo aneb když nestačí kladivo jistota je ještě větší kladivo.

Mílap
Příspěvky: 147
Registrován: čtv zář 12, 2013 2:26 pm
Bydliště: Praha-západ

Re: Kovošrot

#2898 Nový příspěvek od Mílap »

Pěkný den,
Praha, Čuprova, frézky FGV40. FA5B na počátku rozebírání a motorové kružní nůžky bez motoru.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#2899 Nový příspěvek od ota »

Tak byl vyslán pozorovatel do té sběrny. Je to tzv ,,Voska" Jesli ano pozorovatel to tam má zmáklí. :vysmech: Udělá prej nějakej obrázek.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#2900 Nový příspěvek od ota »

Tak pozorovatel už přišel pozdě. Jedna mašina rozflákaná. Akorát z ní uzmul čerpadlo na mazání oleje a ještě dává stranou hydraulické upínání nástroje. Ty nůžky jsou momentálně zamluvený, pán kámoše předběhl. Ale neměli jsme je v plánu vzít. Kámoš by se bejval možná přemluvil. Ale pán o ně měl zájem větší.

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2840
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: Kovošrot

#2901 Nový příspěvek od Jaryn82 »

Jeden úlovek :) průměr kola 260mm na štítku psána nosnost 800kg
Obrázek

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Kovošrot

#2902 Nový příspěvek od staník »

Já takovou taky našel. To bylo radosti že bude noha k 500 nakladači 8)
Bohužel jen do chvíle než jsem ji chtěl zvedat zatíženou :vztek:
Nevím jestli je možný ji nějak přeprat a strhat závit ale normálně chodila a když jsem ji přidělal tak začala drhnout a cvakat a oje stálo na místě. Už je na cestě do Číny.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Kovošrot

#2903 Nový příspěvek od Britt »

Jenže takováhle noha není na zvedání nakladače, ale na přívěsný vozík a tam bude sloužit dobře.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2840
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: Kovošrot

#2904 Nový příspěvek od Jaryn82 »

Já přinesl dvě ta co jsem dával fotku tak měla ohnutou tu středovou trubku tu jsem srovnal na štípačce pr60x5 závit ok a už je na káře :)

Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1397
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: Kovošrot

#2905 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, včera jsem našel v Aši dvě torza briketovacích lisů, jen komory se svěrnou trubkou i se zbytkama briket a jen jednu cca kubíkovou násypku se šnekem, hodně podobný jako nás tady pár kolegů kdysi dělalo, ale tyhle jsou větší .

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#2906 Nový příspěvek od ota »

Včera jsem byl se šponama, už jsem je neměl kam dávat. Všechno plný. Stejně zbylo ve vaně u soustruhu ještě jeden soudek. Ale už nebyl. V kovošrotě klídek, jen mladej klučina zaskakoval, brigádník. Tak jsme docela pokecali, vysypali špony do necek a vany a jedné marzky. Pak jsem zvážil a dal auto stranou. A šel štrachat. Docela tam bylo pár kloudnejch věcí. Takže jsem tam chvilku štrachal. Nakonec jsem vybral pár věcí, přecijen. Ale mimořádně jsem byl v +. Vždycky ještě doplácím. Vyštrachal jsem sousedovi do sbírky starou vrtačku. No budu pro něj mít v sobotu dárek od Ježíška! :vysmech: No a pak koukám a trklo mě to, že jsem jezdil s mojí sekačkou a strašně mi plandalo jedno zadní kolečko. Si říkám, budu muset udělat vložku. Jdu ke kontejneru a tam asi 4 sekačky. No dvě v lepším stavu než ta moje. :red: Povídám klučinovi, můžu si vyndat dvě kolečka? A on samo vyndejte. Tak jdu do auta do basy pro vercajk. Vezmu vercajk a jdu k sekačkám. Koukám vedle kontejner a tam mrtě koleček od sekaček. Tak jsem tam vybral 4 takoví podobný co jsem potřeboval. No a pak tři takoví šponováky co se používají na podval při převozu třeba bagru. Prohrabal jsem bednu a nikde nic dalšího k nim. Nikde řetěz ani zkracovačka. No co už, šponováky kompletní funkční, pojďte. Je na nich vytlačený max 10 000 Kg. 8)
No celkem to ušlo, pkně strávené dopolodne! 8) Doma mi to Axis všechno řádně očuchal. :vysmech:
Jo ještě ty sikovky, ty jsem si tam vzal taky. Vůbec nic jim nebylo. Ani nemají vůbec omáčklí ty zoubky. Snad je někdo měl jako uloženku. Už jsem s níma dělal. Bez vůle, parádní stará poctivá prácička. No však byla asi za 10 Kč! Děda na ně koukal a kurva co lidi nevyhoděj! Za ně mám radost.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Kovošrot

#2907 Nový příspěvek od vitex »

Ty budeš kupovat vlak a stavět kolejiště? :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#2908 Nový příspěvek od ota »

Naco kolejiště? To by ta vrtačka na to byla malá! Nebo ona se neohřeje u mě, mám ji pro souseda jako že mu ji tady nechal Ježíšek! Každou chvíli si dáváme dárky od Ježíška třeba v červnu. No co však nemusí Ježíšek chodit jen v tý hnusný zimě!
No a ty šponováky stály všechny tři dohromady 120 Kč, nechej je tam!
Jo na lokomotýhvu by byly spíš ty dva háčky co jsem si tuhle pořídil za 500 Kč. Ty by utahly i parní mašinu. No však to mám na ještěrku na rameno, tak abych měl jistotu no né? Víťo udržeji něco? Háky na netu píšou 7 tun. Ten řeťízek je ale slabší a na šťítku jen 3100 kg. :( No tak to má ještěrka akorát. :vysmech: Ještě musím sehnat, nebo objednat jednu tu spojku. Abych měl oba háky na jednom úvazku.
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Kovošrot

#2909 Nový příspěvek od vitex »

Já jen že máš na prostředním obrázku vlevo hejno podkladnic z Třince (Drobné kolejivo).

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#2910 Nový příspěvek od ota »

Jo takhle, no ty mají na svědomí tu mojí bývalou kýlu. Jsou sundaný z pražců co jsem koupil. Je jich slušná hromádka. Zamýšlel jsem z nich vyrobit drťič suťi. No uvidíme. Je jich dost, tak bych měl do drťiče dost náhradních dílů.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“